Menu

Dlaczego warto?

Elektronika odnowiona - nowy trend ku lepszej przyszłości

Wybierając odnowione urządzenie z Luxtrade otrzymujesz wszystkie zalety nowego sprzętu za dużo niższą cenę i jednocześnie dbasz o dobro naszej planety.

99%

zadowolonych klientów


4,82 / 5

Na podstawie recenzji Google


Opinie o Luxtrade >

100% bezpiecznie

Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy sprawności

Dowiedz się więcej

Do 24m gwarancji

14 dni na zwrot i nawet 24 miesiące gwarancji

Dowiedz się więcej

Do 40% taniej

Zyskujesz wszystkie zalety nowego telefonu za dwukrotnie niższą cenę

Dowiedz się więcej

Ekologicznie

Kupując u nas sprawiasz, że świat jest bardziej ekologiczny

Dowiedz się więcej

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie

Do 24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną gwarancję nawet do 24 miesięcy.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy tak szybko jak to możliwe.

100% bezpiecznie

Do 40% taniej

Kupując w Luxtrade oszczędzasz do 40% względem nowego urządzenia, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz sprawności technicznej. 

Otrzymujesz w pełni sprawny i atrakcyjny wizualnie sprzęt, nowe modele topowych marek nawet 1500 zł taniej. 

100% bezpiecznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie

Jak działa Luxtrade

W Luxtrade zawsze gramy fair play. Stawiamy na wysokiej jakości produkty, bezpieczeństwo zakupów i doskonałą obsługę klienta. Nasz wyspecjalizowany zespół dba o to, aby każde urządzenie spełniało najwyższe standardy wizualne i techniczne. Każde urządzenie z Luxtrade posiada długą gwarancję oraz bezpłatny zwrot lub wymianę w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamówienia.

Więcej o nas
jak dziala luxtrade
roznice

Czym różnią się produkty
luxtrade od używanych

40-etapowy proces testowania technicznego
Nawet 24-miesięczna kompleksowa gwarancja
Szybka dostawa 24h
Naprawa lub wymiana w razie usterki
Światowej klasy obsługa klienta
Bezpłatny zwrot lub wymiana w ciągu 14 dni
100% bezpieczny serwis
luxtrade
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech
uśmiech

Używany

smutek
smutek
smutek
smutek
smutek
smutek
smutek
100% bezpiecznie

Sme najväčšia poľská spoločnosť zaoberajúca sa recommerce s vlastnou sieťou kamenných predajní. Fungujeme od roku 2017 a dôveru nám prejavilo už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov. Všetky zariadenia Luxtrade pochádzajú výlučne z legálnych európskych distribučných zdrojov a sú dôkladne kontrolované a testované tímom kvalifikovaných odborníkov. Dodávame z poľských skladov, čo zaručuje rýchle dodacie lehoty a bezpečnú prepravu.

bezpieczny zakup Przelewy24 blik Google Pay Apple Pay Pay Po mBank raty
bezpiecznie
gwarancja
Do 24 miesięcy gwarancji

Sme presvedčení o vysokej kvalite našich telefónov, a preto ku každému smartfónu od spoločnosti Luxtrade poskytujeme predĺženú záruku až na 24 mesiacov.

Vieme, že váš telefón je dôležitým zariadením, preto vykonávame záručné opravy čo najrýchlejšie. Všetko závisí od poruchy, ktorá sa vyskytne.

Až do 40% vypnuté

Kupując w Luxtrade oszczędzasz do 40% względem nowego urządzenia, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz sprawności technicznej.

Otrzymujesz w pełni sprawny i atrakcyjny wizualnie sprzęt, nowe modele topowych marek nawet 1500 zł taniej.

taniej
ekologicznie
Ekologicznie

Na planéte je takmer toľko telefónov, koľko je ľudí. Telefóny vymieňame v priemere raz za dva roky, čo má významný vplyv na životné prostredie. Ak sa rozhodnete pre nákup repasovanej elektroniky, pomáhate chrániť životné prostredie, dávate svojim zariadeniam druhý život a znižujete množstvo elektroodpadu. Spoločne pracujeme na lepšej budúcnosti našej planéty.

Częste pytania

Czym jest Luxtrade?
Dlaczego warto kupować
urządzenia od Luxtrade?
Czy są to oryginalne produkty?
Czym jest Luxtrade?

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów z drugiej ręki w Polsce. Tworzymy bezpieczne środowisko zakupów elektroniki z drugiej ręki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

Dlaczego warto kupować urządzenia od Luxtrade?

Luxtrade to szeroki wybór urządzeń topowych marek, najwyższa jakość, bezpieczeństwo zakupów, gwarancja nawet do 24 miesiący i perfekcyjna obsługa. A wszystko to w cenie nawet dwukrotnie niższej, niż nowe urządzenie. Jesteśmy największą firmą sprzedażową w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Czy są to oryginalne produkty?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł oraz europejskiej dystrybucji. Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?
Jak dokonać zwrotu?
Co obejmuje gwarancja?
Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?

Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczny test 40 parametrów wizualnych i technicznych, podczas którego zostaje zakwalifikowany do jednej z trzech kategorii “klasa B”, “klasa A+”, “klasa X”.

Produkt klasy B

Urządzenie w poprawnym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Smartfon będzie nosił widoczne ślady użytkowania, takie jak zarysowania i wgniecenia.

Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Produkt klasy X

Urządzenie w wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Jak dokonać zwrotu?

Możesz dokonać zwrotu zakupionego urządzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania telefonu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz zwrotu i odeślij go razem z urządzeniem na adres:

Luxtrade zwroty

ul. Rybnicka 13

43-200 Pszczyna

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarancja Luxtrade jest oparta na ogólnych warunkach gwarancyjnych producenta. Szczegóły gwarancji dla poszczególnych gwarancji TUTAJ

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych