Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

iPhone 7 Plus

Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Zaprezentowany wspólnie ze swoim „mniejszym bratem” 7 września 2016 roku iPhone 8 Plus wciąż jest uznawany za jeden z najciekawszych modeli marki, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do możliwości. Za nieco ponad 900 złotych otrzymujemy urządzenie kompletne, które zapewnia dobrą autonomię pracy, robi dobrej jakości zdjęcia, ma spory zapas mocy obliczeniowej, wyraźny i czytelny wyświetlacz, 32, 128 lub 256 GB pamięci i jest wykonane z materiałów klasy premium. Ponadto wciąż otrzymuje aktualizacje i najprawdopodobniej załapie się na kolejnego iOS’a. To pierwszy iPhone z dwoma aparatami, który pozwala na wykonywanie zdjęć z bezstratnym zoomem. Pomimo technicznych podobieństw do iPhone 7, wersja Plus wnosi kilka istotnych usprawnień, które dla wielu czynią z tego smartfona urządzenie idealne. Decydując się na używany lub powystawowy model z naszej oferty, masz pewność otrzymania sprawdzonego egzemplarza, który przeszedł 40-etapowy test i bez wątpienia pozwoli Ci na wykorzystanie pełni drzemiącego w nim potencjału. Czym jeszcze przekonuje do siebie iPhone 7 Plus? @ Представлений разом зі своїм «молодшим братом» 7 вересня 2016 року iPhone 7 Plus досі вважається однією з найцікавіших моделей бренду, особливо з огляду на співвідношення ціна-якість. За трохи більше 900 злотих ми отримуємо повний пристрій, який забезпечує гарну автономність, робить хороші фотографії, має великий запас обчислювальної потужності, чіткий і читабельний дисплей, 32, 128 або 256 ГБ пам’яті та виготовлений із преміальних матеріалів. Крім того, він все ще отримує оновлення і, швидше за все, зловить наступну iOS. Це перший iPhone з двома камерами, який дозволяє робити фотографії зі збільшенням без втрат. Незважаючи на технічну схожість з iPhone 7, версія Plus містить кілька суттєвих покращень, які для багатьох роблять цей смартфон ідеальним пристроєм. Вибираючи вживану або виставкову модель з нашої пропозиції, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте перевірений екземпляр, який пройшов 40-етапний тест і, безсумнівно, дозволить вам використовувати весь його потенціал. Чим ще переконує iPhone 7 Plus?

Filtruj

5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) i zagęszczeniu 401 pikseli na cal gwarantuje wyraźny i czytelny obraz w każdych warunkach. Zarówno jasności (minimalna, jak i maksymalna) oraz kąty widzenia są nienaganne i pozwalają na wygodną konsumpcję multimediów czy surfowanie po internecie. Sprzyja temu również wydajny procesor A10 Fusion, który wspierany przez 3 GB pamięci RAM, spisuje się bez zarzutu, zachowując się dokładnie tak, jak zwykliśmy oczekiwać od urządzeń Apple. Telefon bez zająknięcia radzi sobie z aplikacjami i zadaniami, jakie się przed nim stawia w 2021 roku. To, co jest dużą zaletą iPhone’ów w wersji plus, to zauważalnie większa bateria, która daje komfort całodziennej pracy z dala od gniazdka. 2900 mAh ogniwo daje pewność, że nie zabraknie Ci energii, kiedy najbardziej będziesz tego potrzebować.

iPhone 7 Plus przekonuje do siebie również bardzo wysoką jakością wykonania – aluminiowe plecki i ramka połączone z charakterystycznym dla iPhonów przodem pomimo upływu czasu wyglądają elegancko i premium. Spasowanie elementów jest perfekcyjne i nic nie trzeszczy, niezależnie od tego, jak trzymamy telefon. Urządzenie pozbawione zostało portu micro-Jack, co pozwoliło mu na uzyskanie odporności na zanurzenie w wodzie, potwierdzone certyfikatem IP67 (do 1 metra przez maksymalnie 30 minut). Na uwagę zasługują także aparaty – główna soczewka wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 12 MPx, a dzięki stabilizacji optycznej i świetle f/1.8 radzi sobie doskonale również w gorszych warunkach. Jej uzupełnieniem jest teleobiektyw o tej samej rozdzielczości, o świetle f/2.8, który umożliwia dwukrotne, bezstratne przybliżenie optyczne, a także uzyskiwanie efekty bokeh, dzięki współpracy między dwoma aparatami. iPhone 7 Plus wyposażono także w super szybki czytnik linii papilarnych Touch ID, który pozwala na odblokowywanie urządzenia właściwie już podczas wyciągania go z kieszeni – po raz pierwszy w tej serii jest to przycisk wirtualny, pozbawiony charakterystycznego kliku (symulowanego przez silniczek wibracyjny).

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych