Menu

Smartwatche (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Jesteś osobą aktywną fizycznie i lubisz monitorować wskaźniki związane z funkcjonowaniem swojego ciała? A może po prostu cenisz akcesoria, które ułatwiają codzienne życie? Odnowiony smartwatch używany to urządzenie idealne dla Ciebie. Inteligentny zegarek w odnowionej wersji łączy doskonałe parametry techniczne i użytkowe z korzystną ceną. 

Odnowione smartwatche używane — nasz asortyment 

Oferujemy smartwatche używane od Apple. W asortymencie znajdziesz następujące modele:

Urządzenia występują w 2 klasach:  A+ i X. Klasa A+ oznacza, że inteligentny zegarek cechuje się doskonałym stanem technicznym, ale może nosić drobne ślady użytkowania, takie jak np. lekkie zarysowania. Z kolei klasa X to klasa premium. Urządzenia mają nie tylko wzorowy stan techniczny, ale i wizualny. Dzięki temu sprawdzą się m.in. na prezent. 

Smartwatch powystawowy i odnowiony — co to znaczy? 

Smartwatch powystawowy od Luxtrade to urządzenie, które było użytkowane przez stosunkowo krótki czas — np. przez pracowników firmy w ramach leasingu. Po okresie eksploatacji zostało ono poddane wnikliwym testom. Składają się one z 40 etapów. 

Badania dotyczą sprawdzania urządzenia pod kątem jakości, funkcjonalności i parametrów technicznych. W ich trakcie analizujemy m.in. sprawność i wydajność baterii, niezawodność systemu czy działanie poszczególnych funkcji. Jeśli urządzenie pozytywnie przejdzie testy, jest odnawiane, a następnie dołącza do naszej oferty. 

Smartwatche powystawowe są pakowane w ekologiczne pudełka. Poza urządzeniami znajdują się w nich również: 

  • paski sportowe;
  • nowe kable USB;
  • dowody zakupu;
  • karty gwarancyjne.

Kupując u nas konkretny sprzęt, masz pewność, że będzie działał zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a także, że jest oryginalny. Sprzedajemy jedynie urządzenie, które mają dokumentację potwierdzającą ich pochodzenie.

Dlaczego warto kupować u nas smartwatche powystawowe? 

Smartwatche powystawowe mają: 

  • niezawodny stan techniczny;
  • korzystny stosunek ceny do jakości;
  • 3-miesięczną gwarancję;
  • estetyczny wygląd;
  • dokumenty potwierdzające zakup i objęcie gwarancją. 

Kupując u nas, masz 14 dni na zwrot produktu. Zyskujesz także darmową dostawę. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także specyfikacją techniczną poszczególnych urządzeń marki Apple. 

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych