Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

iPhone 11

Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Następca bardzo dobrze przyjętego przez rynek modelu XR tym razem został zaprezentowany jako „regularny” model iPhone. Od swojego poprzednika przejął wysoką wydajność, oferowaną klientom w zamian za niezbyt wygórowaną cenę. iPhone 11 wygląda atrakcyjnie, świeżo (to zasługa m.in. większej gamy dostępnych wersji kolorystycznych w porównaniu do pozostałych modeli od Apple), ale w żadnym momencie nie daje odczuć, że jest to budżetowa wersja smartfona z Cupertino. Dostępna pamięć to 64 lub 128 GB. To również prawdopodobnie najlepszy model dla wszystkich, którzy chcieliby przekonać się co do „magii Apple”, bez płacenia nieracjonalnych pieniędzy za telefon. iPhone 11 działa wyśmienicie, daje dostęp do praktycznie pełnego potencjału iOS, a bateria pozwala na spokojną pracę przez cały dzień z dala od gniazdka. Daje się obsługiwać jedną ręką, wygląda wyśmienicie i pozwala na wykonanie dobrych zdjęć praktycznie w każdych warunkach oświetleniowych. Czego chcieć więcej od urządzenia za nieco ponad 2 tysiące złotych?

Filtruj

Wystarczy wziąć do ręki iPhone 11. generacji, by mieć pewność, z urządzeniem którego producenta mamy do czynienia. Perfekcyjne spasowanie elementów, świetne materiały, z którego zostało wykonane urządzenie i charakterystyczne, nadgryzione jabłko na plecach – to od lat znaki szczególne urządzeń projektowanych w Kalifornii. I choć iPhone 11 nie jest flagowym telefonem w gamie Apple, to procesor A13 Bionic w połączeniu z 4 GB RAM, pamięcią NVMe i autorskim układem graficznym zapewnia błyskawiczne reagowanie na wszystkie stawiane urządzeniu zadania. Każda gra czy aplikacja będzie działała na najwyższych ustawieniach i przez kilka lat niewiele się w tej materii zmieni. iOS w wersji 14 zawiera wiele funkcji i udogodnień pozwalających na jeszcze pełniejsze wykorzystanie potencjału tego smartfonu. Służący do odblokowywania twarzą system Face ID jest usprawniony w porównaniu do swojego poprzednika i pozwala na błyskawiczne rozpoznanie twarzy, nawet pod dużymi kątami.

Smartfon bardzo pozytywnie, szczególnie na tle urządzeń produkowanych przez Apple, wyróżnia się pod kątem pracy na baterii. Ogniwo o pojemności 3110 mAh pozwala na pracę przez cały dzień z dala od gniazdka – to do dzisiaj jeden z najdłużej działających iPhone’ów na baterii. Urządzenie obsługuje szybkie oraz bezprzewodowe ładowanie, dzięki temu w razie potrzeby podładowanie akumulatora nie stanowi problemu. Podwójny aparat (szerokokątny plus matryca główna) stabilizowany optycznie i cyfrowo pozwala na wykonywanie pięknych zdjęć o każdej porze dnia – zarówno panoramicznych, jak i standardowych. Bez wątpienia urządzenie zalicza się do czołówki smartfonów pod tym kątem. Niższa cena, w jakiej jest oferowany omawiany smartfon, wynika m.in. z nieco niższej jakości wyświetlacza – mamy tu do czynienia z IPS LCD o rozdzielczości 1792 x 828 px, co przy przekątnej 6,1 cala daje gęstość na poziomie 326 ppi. Mimo wszystko, to nadal bardzo dobry ekran, który zadowoli większość użytkowników. Kupując swój egzemplarz w naszym sklepie, zarówno powystawowy jak i używany, masz pewność, że przeszedł szczegółowy 22-elementowy test i każdy element jest w pełni sprawny, zapewniając Ci pełnię korzyści oferowanych przez iOS.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych