Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

iPhone SE (odnowione)

Luxtrade - banner Luxtrade - banner
Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Najmniejsze urządzenie w gamie Apple wcale nie oznacza małych możliwości. Pomimo kilkuletniej obecności na rynku iPhone SE refurbished wciąż jest godnym polecenia, szybkim i responsywnym urządzeniem, który może zawstydzić znacznie większe telefony konkurencji. Jeśli szukasz niewielkiego, szybkiego i dobrze działającego urządzenia, na którym zawsze możesz polegać, to bez wątpienia powinien zainteresować Cię najmniejszy smartfon Apple. iPhone SE może być doskonałym modelem do wypróbowania ekosystemu Apple, z uwagi na niewielkie rozmiary cenią go kobiety oraz osoby przyzwyczajone do „tradycyjnych” telefonów komórkowych. Nabycie małego iPhone’a pozwala na wypróbowanie, jak działa iOS w praktyce i podjęcie decyzji o zakupie innych urządzeń ze stajni Apple. To także gwarancja niezawodnego działania w każdych warunkach i możliwości korzystania z najnowszych aplikacji, jak również bezstresowego przeglądania zasobów internetu. Lekkie urządzenie, które zawsze będzie doskonałym kompanem w podróży – właśnie taki jest iPhone SE. Dostępna pamięć to 32 lub 64 GB.

iPhone SE refurbished - małe rozmiary, duże możliwości

Zaprezentowany w 2016 roku, wraz z modelem 6s i 6s plus, najmniejszy z iPhonów – model SE – gwarantuje taką samą szybkość działania, responsywność i wrażenia z użytkowania, jak jego więksi bracia. Wyposażony we wciąż świetnie działający procesor Apple A9, współpracujący z 2 GB pamięci RAM do dzisiaj pozwala na swobodne przeglądanie stron internetowych, delektowanie się multimediami, korzystanie z precyzyjnego czujnika GPS czy wykonywanie niezłej jakości zdjęć i wideo. Stylistycznie podobny do 5 i 5s jest ostatnim modelem nawiązującym do klasycznych, kanciastych kształtów, które do dzisiaj wyglądają bardzo atrakcyjnie. iPhone SE występował w wersjach pamięciowych od 16 do 128 GB, co zapewnia użytkownikom wystarczającą ilość miejsca na pliki audio, wideo i bibliotekę programów. Bardziej wymagający mogą skorzystać ze zintegrowanego z systemem iCloud (usługi chmurowej) pozwalającego na przechowywanie większych ilości danych na serwerach Apple za niewielką opłatą.

Charakterystyka odnowionego smartfona iPhone SE

iPhone SE wyposażony jest w niewielki – 4-calowy – ekran o wysokiej rozdzielczości, wykonany w technologii Retina, żywych kolorach i jasności pozwalającej na korzystanie zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas nocnej lektury w łóżku. Dobrej jakości wbudowane głośniki uprzyjemnią konsumpcję multimediów, a wrażenia możesz dodatkowo „podkręcić”, podłączając do wbudowanego złącza 3,5-milimetra ulubione słuchawki przewodowe. Telefon ma niewielką baterię, dzięki czemu ładuje się szybko, a o czas czuwania nie należy się martwić z uwagi na typowe dla urządzeń Apple świetne zarządzanie energią i energooszczędne podzespoły. Smartfon posiada również niezłej jakości aparat główny, który w dobrych warunkach oświetleniowych pozwala na wykonanie dobrej jakości zdjęć. Oferowane przez nas urządzenia są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, a każdy egzemplarz czy to używany czy powystawowy przechodzi gruntowny 22-etapowy test sprawności, dając Ci pełną gwarancję poprawnego funkcjonowania. Używany iPhone SE z naszej oferty to pewny zakup za niewielkie pieniądze.

Zainteresować cię może także używany iPhone 12 Mini oraz odnowiony iPhone SE 2020.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych