Menu

Ładowarki indukcyjne

0

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Lubisz funkcjonalne rozwiązania i jesteś na bieżącą z nowinkami technologicznymi? Z pewnością do gustu przypadną Ci ładowarki indukcyjne. Są to rodzaje ładowarek, które działają bezprzewodowo i wykorzystują zjawisko indukcji magnetycznej. Ich działanie jest nieskomplikowane i bardzo komfortowe – oznacza koniec wszelkiego rodzaju kabli i podłączania do nich telefonu. Wystarczy, że położysz swój smartfon na ładowarce i od razu rozpoczyna się proces ładowania. To idealne rozwiązania do stosowania w biurze lub w domu. Chciałbyś osobiście przekonać się, jak działają tego typu urządzenia? Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! Znajdziesz w niej wysokiej jakości ładowarki indukcyjne, które dodatkowo wyposażone są w funkcje szybkiego ładowania. Utrzymane w atrakcyjnym, ciemnym kolorze oraz modnym kształcie staną się ozdobą Twojego biurka. Dzięki temu, że zostały wykonane z największą starannością z najlepszych gatunkowo komponentów, są trwałe i wytrzymałe oraz gwarantują bezawaryjne użytkowanie przez długi czas. @ Вам подобаються функціональні рішення і ви в курсі технологічних новинок? Вам напевно сподобаються індуктивні зарядні пристрої. Це типи зарядних пристроїв, які працюють без проводів і використовують явище магнітної індукції. Їх експлуатація нескладна і дуже зручна - це закінчення всіляких кабелів і підключення до них телефону. Все, що вам потрібно зробити, це поставити смартфон на зарядний пристрій, і процес заряджання розпочнеться негайно. Це ідеальні рішення для використання в офісі чи вдома. Хочете на власні очі побачити, як працюють такі пристрої? Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією! У ньому ви знайдете якісні індуктивні зарядні пристрої, які додатково оснащені функціями швидкої зарядки. Витримані в привабливому темному кольорі та модній формі, вони прикрасять ваш стіл. Завдяки тому, що вони були виготовлені з найбільшою ретельністю з компонентів найкращої якості, вони міцні та довговічні та гарантують безвідмовне використання протягом тривалого часу.

Czym są ładowarki indukcyjne (bezprzewodowe) do telefonów?

Ładowarki bezprzewodowe to coraz popularniejsze akcesoria, które spotyka się między innymi w nowoczesnych biurach. Mogą przyjmować różne kształty – dostępne są płaskie, kompaktowe modele, które nie zwracają na siebie uwagi lub ładowarki pełniące dodatkowo funkcje stojaków na telefon. Najczęściej utrzymane są w czarnym odcieniu oraz wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu prezentują się estetycznie i profesjonalnie. Uważa się, że ładowarki indukcyjne to gadżety, które w przyszłości podbiją całą branżę akcesoriów GSM, ze względu na komfort, jaki zapewniają. W naszej kolekcji znajdziesz ładowarki bezprzewodowe, których zaletą jest funkcjonalność, nowoczesny wygląd oraz kompatybilność.

Pozwalają na ładowanie urządzenia nawet bez konieczności wyciągania go z etui - to główna różnica w porównaniu do ładowarek sieciowych, choć i one mają swoje zalety. Ich zasada działania jest bardzo prosta – ładowarki indukcyjne korzystają ze standardu Qi, obsługiwanego przez większość dzisiejszych smartfonów. Technologia ta wykorzystuje cewkę nadawczą, która znajduje się w ładowarce oraz cewkę odbiorczą, znajdującą się w telefonie. Jedna wytwarza pole elektromagnetyczne, druga indukuje napięcie, natomiast przetworniki w smartfonie zamieniają prąd zmienny na stały, co sprawia, że rozpoczyna się proces ładowania bezprzewodowego. Ładowarki indukcyjne w naszej ofercie wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami, dzięki czemu gwarantują szybkie i sprawne ładowanie telefonu.

Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne do iPhone i innych smartfonów - wygodne akcesoria

Wykonane są z wysokiej jakości materiałów o właściwościach antypoślizgowych, co minimalizuje ryzyko upadku. Dobrej jakości tworzywo sztuczne jest też odporne na przegrzewanie. Wyposażone są w dodatkowe udogodnienia i technologie, dzięki czemu korzystanie z nich jest jeszcze bardziej komfortowe, na przykład w funkcję ultra szybkiego ładowania. Ładowarki indukcyjne do telefonów wyłączają się automatycznie po naładowaniu oraz umożliwiają ustawienie w pozycji leżącej lub stojącej, w zależności od potrzeb użytkownika. Ich zaletą jest także niski pobór mocy w trybie Standby, co przyczynia się do dodatkowych oszczędności. Wraz z ładowarką do zestawu dołączany jest kabel microUSB.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych