Menu

Ładowarki indukcyjne

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Lubisz funkcjonalne rozwiązania i jesteś na bieżącą z nowinkami technologicznymi? Z pewnością do gustu przypadną Ci ładowarki indukcyjne. Są to rodzaje ładowarek, które działają bezprzewodowo i wykorzystują zjawisko indukcji magnetycznej. Ich działanie jest nieskomplikowane i bardzo komfortowe – oznacza koniec wszelkiego rodzaju kabli i podłączania do nich telefonu. Wystarczy, że położysz swój smartfon na ładowarce i od razu rozpoczyna się proces ładowania. To idealne rozwiązania do stosowania w biurze lub w domu. Chciałbyś osobiście przekonać się, jak działają tego typu urządzenia? Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! Znajdziesz w niej wysokiej jakości ładowarki indukcyjne, które dodatkowo wyposażone są w funkcje szybkiego ładowania. Utrzymane w atrakcyjnym, ciemnym kolorze oraz modnym kształcie staną się ozdobą Twojego biurka. Dzięki temu, że zostały wykonane z największą starannością z najlepszych gatunkowo komponentów, są trwałe i wytrzymałe oraz gwarantują bezawaryjne użytkowanie przez długi czas. @ Вам подобаються функціональні рішення і ви в курсі технологічних новинок? Вам напевно сподобаються індуктивні зарядні пристрої. Це типи зарядних пристроїв, які працюють без проводів і використовують явище магнітної індукції. Їх експлуатація нескладна і дуже зручна - це закінчення всіляких кабелів і підключення до них телефону. Все, що вам потрібно зробити, це поставити смартфон на зарядний пристрій, і процес заряджання розпочнеться негайно. Це ідеальні рішення для використання в офісі чи вдома. Хочете на власні очі побачити, як працюють такі пристрої? Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією! У ньому ви знайдете якісні індуктивні зарядні пристрої, які додатково оснащені функціями швидкої зарядки. Витримані в привабливому темному кольорі та модній формі, вони прикрасять ваш стіл. Завдяки тому, що вони були виготовлені з найбільшою ретельністю з компонентів найкращої якості, вони міцні та довговічні та гарантують безвідмовне використання протягом тривалого часу.

Ładowarki indukcyjne to coraz popularniejsze akcesoria, które spotyka się między innymi w nowoczesnych biurach. Mogą przyjmować różne kształty – dostępne są płaskie, kompaktowe modele, które nie zwracają na siebie uwagi lub ładowarki pełniące dodatkowo funkcje stojaków na telefon. Najczęściej utrzymane są w czarnym odcieniu oraz wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu prezentują się estetycznie i profesjonalnie. Uważa się, że to gadżety, które w przyszłości podbiją całą branżę akcesoriów GSM, ze względu na komfort, jaki zapewniają. W naszej kolekcji znajdziesz ładowarki bezprzewodowe, których zaletą jest funkcjonalność, nowoczesny wygląd oraz kompatybilność. Pozwalają na ładowanie urządzenia nawet bez konieczności wyciągania go z etui. Ich zasada działania jest bardzo prosta – korzystają ze standardu Qi, obsługiwanego przez większość dzisiejszych smartfonów. Technologia ta wykorzystuje cewkę nadawczą, która znajduje się w ładowarce oraz cewkę odbiorczą, znajdującą się w telefonie. Jedna wytwarza pole elektromagnetyczne, druga indukuje napięcie, natomiast przetworniki w smartfonie zamieniają prąd zmienny na stały, co sprawia, że rozpoczyna się proces ładowania bezprzewodowego. Ładowarki indukcyjne w naszej ofercie wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami, dzięki czemu gwarantują szybkie i sprawne ładowanie telefonu. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów o właściwościach antypoślizgowych, co minimalizuje ryzyko upadku. Dobrej jakości tworzywo sztuczne jest też odporne na przegrzewanie. Wyposażone są w dodatkowe udogodnienia i technologie, dzięki czemu korzystanie z nich jest jeszcze bardziej komfortowe, na przykład w funkcję ultra szybkiego ładowania. Urządzenie wyłącza się automatycznie po naładowaniu oraz umożliwia ustawienie w pozycji leżącej lub stojącej, w zależności od potrzeb użytkownika. Jego zaletą jest także niski pobór mocy w trybie Standby, co przyczynia się do dodatkowych oszczędności. Wraz z ładowarką do zestawu dołączany jest kabel microUSB.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych