Menu

Maszynowy montaż folii

1729

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Kupiłeś właśnie nowego smartfona i zastanawiasz się, co zrobić, by jak najlepiej o niego zadbać? Oczywiście dopełnieniem jego atrakcyjnego wyglądu i bezawaryjnego działania będzie odpowiednia ochrona ekranu. Jest on jedną z najdelikatniejszych części urządzenia i łatwo ulega zarysowaniom, co nie tylko pogarsza jego estetykę, ale też może obniżać komfort użytkowania. O drobne zarysowania lub poważniejsze uszkodzenia ekranu nietrudno - wystarczy włożyć go do kieszeni, wrzucić do plecaka razem z kluczami lub położyć na biurku obok innych przedmiotów. Jaki jest najlepszy sposób na ochronę ekranu smartfona? Oczywiście warto postawić na akcesoria przeznaczone do tego typu urządzeń, takie jak szkła, ochraniacze na ekran czy etui. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór tego typu gadżetów, w tym folie hybrydowe, które w ostatnim czasie podbiły serca wielu miłośników elektroniki. Oferowane przez nich produkty są najwyższej jakości. Zebraliśmy wyłącznie sprawdzone i niezawodne akcesoria, które zapewnią ochronę Twoim urządzeniom przez długi czas.

Folie hybrydowe to doskonały sposób na zabezpieczenie swojego telefonu. Dlaczego cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim to produkty uniwersalne - zapewniają idealne dopasowanie do każdego rodzaju urządzenia. Sprawdzą się nawet w przypadku starszych modeli telefonów, do których trudno jest dopasować inny rodzaj ochrony. Zapewniają pełne pokrycie, zabezpieczając całą powierzchnię urządzenia, od krawędzi do krawędzi – mogą być zakładane i idealnie dopasowane nawet do wygiętych ekranów. Dzięki nano miękkiej strukturze przypominającej pajęczynę doskonale absorbują wstrząsy i zapewniają odporność na działanie sił zewnętrznych. W przeciwieństwie do równie popularnych szkieł na ekran charakteryzuje ich samoregeneracja. W przypadku zarysowania powłoka ulega automatycznej rekonstrukcji, a rysy i zadrapania znikają – nie jest to więc produkt jednorazowego użytku, który wymaga wymiany po każdym upadku telefonu. Dzięki dużej elastyczności, folie hydrożelowe są mniej podatne na stłuczenia oraz z łatwością można je zamontować samodzielnie. Ich dużym atutem jest też estetyczny wygląd – cienka i całkowicie przezroczysta powłoka jest niemal niewidoczna. Nie zaburza nowoczesnego wyglądu urządzenia i nie obniża komfortu użytkowania. Smartfon w dalszym ciągu zachowuje swoją oryginalną prezencję, a dodatkowo jest kompleksowo zabezpieczony przed zarysowaniami. Chcesz zapomnieć o rysach i cieszyć się nienagannym wyglądem Twojego telefonu przez długi czas? W naszej ofercie znajdziesz najlepsze akcesoria, zapewniające skuteczną ochronę Twojego wyświetlacza. Co więcej, nie tylko oferujemy sprzedaż folii hybrydowych, ale też usługę ich zakładania. Decydując się na powierzenie tego zadania profesjonalistom, możesz być pewny, że powierzchnia zostanie idealnie dopasowana i nie pojawią się pod nią żadne nierówności czy bąbelki powietrza. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami laserowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie okleić dosłownie każdy smartfon – i to nie tylko jego ekran, ale też plecki.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych