Menu

Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 499,00 zł - 899,00 zł

Aktywne filtry

Pokaż produkty

Seria 7 (odnowione)

Luxtrade - banner Luxtrade - banner
Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Apple wprowadził na rynek iPhone serii 7 we wrześniu 2016 roku. Smartfon był wyposażony w 4,7-calowy wyświetlacz Retina, 12-megapikselowy aparat główny, procesor A10 Fusion i przycisk startowy z technologią Touch ID. Był to pierwszy model iPhone'a, który otrzymał certyfikację IP67, czyli, według słów producenta, gwarancję wysokiej odporności na pył i wodę.

Odnowiony iPhone z serii 7 a iPhone 7 Plus

Wydany razem z iPhone'em 7 wariant Plus różnił się przede wszystkim większym, bo 5,5-calowym (względem 4,7 cala iPhone'a 7) wyświetlaczem oraz podwójnym aparatem, co umożliwiało zoom optyczny i efekty bokeh w trybie portretowym. Oba modele Apple'a serii 7 były napędzane przez chip A10 Fusion, który zapewniał wydajność i efektywność baterii. iPhone 7 Plus był nieco bardziej zaawansowany, ale nie oferował takiej kompaktowości jak jego podstawowy wariant.

Smartfony Apple serii 7, refurbished – co warto o niej wiedzieć?

Brak gniazda słuchawkowego

Warto zauważyć, że w iPhone serii 7 zrezygnowano z tradycyjnego gniazda słuchawkowego 3,5 mm, przez co użytkownicy musieli przestawić się na korzystanie z bezprzewodowych słuchawek lub tzw. złącza Lightning. Jednakże - współcześnie słuchawki na Bluetooth są już właściwie standardem, więc nie wydaje się być to istotną różnicą.

Wydajność

Mimo że iPhone 7 jest starszym modelem, wciąż oferuje zadowalający poziom wydajności. Procesor A10 Fusion zapewnia płynne działanie większości aplikacji i bez problemu nada się do takich zadań jak przeglądanie internetu, korzystanie z ulubionych mediów społecznościowych czy obsługa maila.

Solidna jakość

Apple słynie z produkcji smartfonów wysokiej jakości i używany iPhone z serii 7 nie jest tu wyjątkiem. Został wykonany z trwałych materiałów, takich jak aluminium i szkło. Trwałość konstrukcji sprawia, że używany iPhone 7 może nadal wyglądać i działać dobrze po kilku latach użytkowania, dlatego to idealny kandydat na Twój odnowiony telefon.

Dobry aparat fotograficzny

Chociaż aparat używanego iPhone'a z serii 7 nie jest tak zaawansowany jak w najnowszych modelach od Apple, to nadal oferuje dobrą jakość zdjęć i możliwość nagrywania wideo w jakości 4K. Dla wielu użytkowników będzie zdecydowanie wystarczający podczas codziennego fotografowania.

A może interesują Cię nowsze serie smartfonów od firmy z Cupertino? W takim wypadku seria X będzie dla Ciebie idealna!

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych