Menu

Słuchawki bezprzewodowe

0

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Słuchawki bezprzewodowe to podstawa dla każdego miłośnika dobrej muzyki. Dzięki temu, że nie posiadają kabla, zapewniają maksymalny komfort i można ich używać w każdej sytuacji – podczas uprawiania sportu, spacerów czy wycieczek komunikacją miejską, nie mówiąc już o rozmowach podczas jazdy samochodem, kiedy są po prostu niezastąpione. Tommy odpowiednio je spopularyzował.Szukasz niezawodnych słuchawek bezprzewodowych w przystępnej cenie? W kolekcji naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości słuchawki, które słyną z wykonania i nowoczesnych technologii. Są nie tylko funkcjonalne i praktyczne dzięki połączeniu Bluetooth, ale także atrakcyjne wizualnie. Oferujemy między innymi modele stylizowane na oryginalne Apple AirPods, w białym kolorze i sprzedawane w mocnych opakowaniach. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu. Wystarczy choć raz zobaczyć ich wygodę osobiście, a już zawsze będziesz chciał mieć ich przy sobie!

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe do smartfona: do iPhone i innych telefonów

Chyba nie ma osoby, której plączące się kable tradycyjnych słuchawek przewodowych nie wyprowadzałyby z równowagi. Nic dziwnego, że urządzenia bezprzewodowe cieszą się tak ogromną popularnością. Słuchawki bezprzewodowe do smartfonów mogą być wyposażone w trzy technologie – radio, podczerwień oraz Bluetooth. Największym powodzeniem cieszy się to ostatnie rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ obecnie każdy smartfon wyposażony jest w moduł Bluetooth – wbrew pozorom nie jest to przestarzała technologia i cały czas obserwuje się jej rozwój, o czym świadczy pojawienie się wersji EDR. W wielu wypadkach komunikacja słuchawek bezprzewodowych z Bluetooth jest niezawodna oraz sprawna oraz co jest istotne w przypadku słuchawek - nie wymaga linii wzroku, aby urządzenia były ze sobą połączenia. Oznacza to, że swobodnie możesz słuchać muzyki na telefonie bez konieczności wyjmowania go z plecaka lub kieszeni. Właśnie takie modele znajdziesz w naszej ofercie!

Cechy słuchawek true wireless (TWS) na Bluetooth w Luxtrade

Czym jeszcze charakteryzują się słuchawki bezprzewodowe do smartfonów dostępne w naszym sklepie? Gwarantują nie tylko szybkie i automatyczne połączenie z urządzeniem, ale też doskonałą jakość dźwięku, dzięki technologii TWS, czyli True Wireless Stereo. Słuchawki true wireless TWS zapewniają możliwość odtwarzania dźwięku o wysokiej czystości, na szerokim spektrum częstotliwości. Dodatkowo na jego wysoką jakość wpływają przetworniki z membraną o optymalnej średnicy 13 mm. Atutem dobrych słuchawek jest wydajna bateria – oferowane przez nas modele gwarantują aż 3-4 godziny ciągłego użytkowania, a korzystając z powerbanka czas ten można wydłużyć nawet do 10 godzin.

Co więcej, pozwalają one nie tylko na słuchanie muzyki i innych treści, ale także na rozmowy. To idealne słuchawki bezprzewodowe do telefonu dzięki wbudowanemu mikrofonowi redukującemu szumy - mogą więc odgrywać rolę zestawu głośnomówiącego. Za pomocą przycisków, w które są wyposażone, możesz nawet odbierać i odrzucać połączenia telefoniczne, bez wyciągania smartfonu z kieszeni. Ponadto są wodoodporne oraz solidnie wykonane, zapewniając długie i bezawaryjne użytkowanie. Sprawdzą się w każdej sytuacji, kiedy masz zajęte ręce lub po prostu potrzebujesz nieco swobody.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych