Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

O nas

Największa sieć sklepów z odnowioną elektroniką

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów odnowionych w Polsce. Działamy od 2017 roku, stale się rozwijamy i tworzymy bezpieczne środowisko zakupów odnowionej elektroniki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie i darmowe zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

O nas

Co nas wyróżnia

Zawsze gramy uczciwie i działamy tak, aby każdy klient został doskonale obsłużony i był zadowolony ze swoich zakupów w Luxtrade. Rzetelnie informujemy klienta o stanie technicznym i wizualnym każdego urządzenia.

99%

zadowolonych klientów

Trusted Shops

/ 5

Na podstawie recenzji


Opinie o Luxtrade >
Nasza historia

Marka Luxtrade powstała z pasji do kreowania najlepszych rozwiązań dla klientów, którzy decydują się na wybór urządzeń elektronicznych z drugiego obiegu. Cały nasz zespół z ogromnym zaangażowaniem każdego dnia sprawia, że zakupy odnowionych urządzeń stają się nie tylko ekologiczną i ekonomiczną decyzją zakupową, ale również bezpiecznym i bezproblemowym wyborem.

nasza historia
zalety
Wyśrubowane standardy jakości

Wszystkie telefony zostały odnowione przez sztab naszych profesjonalnych techników. Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczne testy 22-parametrów sprawności. Zostaje dokładnie wyczyszczone i sterylnie zapakowane. Każdy telefon z Luxtrade otrzymuje rozszerzoną gwarancję 2 lata oraz bezpłatną możliwość zwrotu lub wymiany kurierem lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych.

Dowiedz się więcej
Co jest dla nas ważne
satysfakcja i zadowolenie klienta
PASJA

Z myślą o lepszym życiu dla przyszłych pokoleń z pasją i zaangażowaniem promujemy ideę ponownego obiegu rzeczy, w tym urządzeń elektronicznych. Tym samym mobilizujemy ludzi, aby przyłączyli się do tej misji i razem z nami wybierali produkty recommerce w pierwszej kolejności!

wiedza i fachowe doradztwo
UCZCIWOŚĆ

Rzetelnie informujemy klienta o stanie technicznym i wizualnym każdego urządzenia. Zawsze chętnie pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiedniego produktu. Dokładnie informujemy o wszystkich gwarancjach oraz możliwościach serwisowych Luxtrade.

sprawność obsługi
DOSKONAŁA OBSŁUGA

Komfort zakupów klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego stale udoskonalamy nasze procesy. Ciągle zadajemy sobie pytanie „co jeszcze możemy zrobić, aby polepszyć naszą obsługę?”. Działamy tak, aby klient miał do nas łatwy dostęp i jak najszybciej otrzymywał odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Nawiązanie długofalowych relacji z klientami
BEZPIECZEŃSTWO

Za priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo zakupów naszych klientów, dlatego wszystkie produkty w sklepach Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł i oficjalnych dystrybutorów czołowych marek telefonów.

zalety
Oferta dla biznesu

Od dawna znany jest model zakupu urządzeń biurowych z “drugiej ręki”, takich jak: komputery, czy drukarki, ponieważ biznes coraz częściej szuka ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań zakupowych. Dziś do tego modelu standardem staje się zakup odnowionych telefonów do biura. Dla klientów biznesowych oferujemy: nowe modele smartfonów do 60% taniej, gwarancja 24 miesiące na każdy telefon, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, indywidualny opiekun handlowy, dedykowany wsparcie techniczne, szybkie terminy realizacji, korzystna oferta leasingowa.

Dowiedz się więcej
Produkt dodany do ulubionych