Menu

O nas

Największa sieć sklepów z odnowioną elektroniką

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży odnowionych telefonów w Polsce. Działamy na rynku od 2017 roku. Jesteśmy znani z tworzenia bezpiecznego środowiska zakupów odnowionej elektroniki. Nasza oferta obejmuje rygorystyczne testy każdego urządzenia, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie i darmowe zwroty oraz wymiany, oraz doskonałą obsługę klienta.

O nas

Co nas wyróżnia

Zaufanie i Satysfakcja Klientów to nasz Priorytet W Luxtrade stawiamy na uczciwość i doskonałą obsługę. Dzięki transparentnym informacjom o stanie technicznym i wizualnym urządzeń, osiągnęliśmy 99% wskaźnik zadowolenia klientów, co potwierdzają oceny >> sekcja ocen z google.

99%

zadowolonych klientów


4,82 / 5

Na podstawie recenzji Google


Opinie o Luxtrade >
Nasza historia

Od Skromnych Początków do Lidera Rynku

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku w małym biurze w Strumieniu, sprzedając odnowione urządzenia na popularnym portalu aukcyjnym. Z czasem, nasza popularność i zaufanie klientów rosły, co przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy, rozszerzenia oferty o centrum serwisowo-logistyczne w Pszczynie, premierę sklepu internetowego, rozwój sieci sklepów stacjonarnych w Polsce, a w 2020 roku do połączenia z firmą i4less. Nasz zespół ewoluował z dwóch osób do ponad setki pracowników, z zaangażowaniem realizujących misję czynienia branży recommerce pierwszym wyborem zakupowym w sektorze elektroniki w Europie.

nasza historia
zalety
Zalety

Wyśrubowane Standardy Jakości
W Luxtrade gwarantujemy, że każdy telefon został odnowiony przez naszych profesjonalnych techników i przeszedł dwukrotne, rygorystyczne testy 40-parametrów sprawności. Dbamy o dokładne czyszczenie i sterylne pakowanie każdego urządzenia. Klienci otrzymują 2-letnią rozszerzoną gwarancję oraz możliwość bezpłatnego zwrotu lub wymiany produktu.

Dowiedz się więcej
Wartości
satysfakcja i zadowolenie klienta
BEZPIECZEŃSTWO
satysfakcja i zadowolenie klienta
DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI
satysfakcja i zadowolenie klienta
ZAANGAŻOWANIE
satysfakcja i zadowolenie klienta
EKOLOGIA

Tworzymy bezpieczne środowisko do zakupu odnowionej elektroniki i we wszystkim co robimy dążymy do doskonałości. Lubimy się rozwijać i usprawniać, aby zakupy w Luxtrade były dla naszych klientów ekscytującym i przyjemnym doświadczeniem. Z zaangażowaniem realizujemy naszą misję, świadomi ekologicznej odpowiedzialności, które spoczywa na nas jako marce. W ten sposób czynimy recommerce pierwszym wyborem w społeczeństwie, ponieważ wierzymy, że cyrkularny obieg to przyszłość, którą kreujemy już dziś.

zalety
Oferta dla biznesu

Od dawna znany jest model zakupu urządzeń biurowych z “drugiej ręki”, takich jak: komputery, czy drukarki, ponieważ biznes coraz częściej szuka ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań zakupowych. Dziś do tego modelu standardem staje się zakup odnowionych telefonów do biura.Dla klientów biznesowych oferujemy: nowe modele smartfonów do 60% taniej, gwarancja 24 miesiące na każdy telefon, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, indywidualny opiekun handlowy, dedykowany wsparcie techniczne, szybkie terminy realizacji, korzystna oferta leasingowa.

Dowiedz się więcej
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych