Menu

O nas

Największa sieć sklepów z odnowioną elektroniką

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów odnowionych w Polsce. Działamy od 2017 roku, stale się rozwijamy i tworzymy bezpieczne środowisko zakupów odnowionej elektroniki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie i darmowe zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

O nas

Co nas wyróżnia

Zawsze gramy uczciwie i działamy tak, aby każdy klient został doskonale obsłużony i był zadowolony ze swoich zakupów w Luxtrade. Rzetelnie informujemy klienta o stanie technicznym i wizualnym każdego urządzenia.

99%

zadowolonych klientów


4,82 / 5

Na podstawie recenzji Google


Opinie o Luxtrade >
Nasza historia

Jak to wszystko się zaczęło? Cofnijmy się do początku, czyli roku 2017, gdzie zaczynaliśmy we dwóch w małym biurze w Strumieniu. Sprzedawaliśmy odnowione urządzenia na popularnym portalu aukcyjnym i łączyliśmy prowadzenie firmy ze studiami. Popularność naszych ofert stale rosła, ponieważ zawsze graliśmy fair play klienci czuli się bezpiecznie, nabierali do nas zaufania i szybko okazało się, że sami nie damy rady - musieliśmy zatrudnić pierwszych pracowników. Rozwijająca się sprzedaż oraz kadra szybko zmusiły nas do przeprowadzki do znacznie większej siedziby. Tak znaleźliśmy się w Pszczynie, gdzie stacjonujemy do dziś (z roku na rok na coraz większym metrażu).

W międzyczasie poszerzyliśmy naszą działalność o centrum serwisowo logistyczne w Pszczynie, premierę miał nasz sklep internetowy i rozwinęliśmy sieć sklepów stacjonarnych na terenie Polski. W 2020 roku połączyliśmy się z firmą i4less, co zmusiło nas do stworzenia drugiego centrum serwisowo logistycznego z biurem w centrum Kielc. Nasz zespół z dwuosobowego w 2017 roku rozwinął się do ponad stuosobowej drużyny, której codziennym celem jest czynienie branży recommerce pierwszym wyborem zakupowym w sektorze elektroniki w Europie. Każdego dnia udoskonalamy nasze procesy, tworząc bezpieczne środowisko zakupów odnowionych urządzeń.

Co przyniosą kolejne lata? Z pewnością jeszcze więcej!

nasza historia
zalety
Wyśrubowane standardy jakości

Wszystkie telefony zostały odnowione przez sztab naszych profesjonalnych techników. Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczne testy 40-parametrów sprawności. Zostaje dokładnie wyczyszczone i sterylnie zapakowane. Każdy telefon z Luxtrade otrzymuje rozszerzoną gwarancję 2 lata oraz bezpłatną możliwość zwrotu lub wymiany kurierem lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych.

Dowiedz się więcej
Co jest dla nas ważne
satysfakcja i zadowolenie klienta
BEZPIECZEŃSTWO

Za priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo zakupów naszych klientów, dlatego wszystkie produkty w sklepach Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł i oficjalnych dystrybutorów czołowych marek telefonów.

wiedza i fachowe doradztwo
PEWNOŚĆ

Pewność klienta co do całego procesu zakupów w Luxtrade jest dla nas równie ważna co bezpieczeństwo, dlatego stale udoskonalamy nasze procesy. Ciągle zadajemy sobie pytanie: „Co jeszcze możemy zrobić, aby polepszyć naszą obsługę?”. Jeśli widzimy, że coś można zrobić lepiej - od razu wprowadzamy zmianę! Reagujemy szybko i każdą sprawę rozwiązujemy natychmiast, aby klient otrzymał satysfakcjonujące rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe.

sprawność obsługi
UCZCIWOŚĆ

Rzetelnie informujemy klienta o stanie technicznym i wizualnym każdego urządzenia. Zawsze chętnie pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiedniego produktu. Dokładnie informujemy o wszystkich gwarancjach oraz możliwościach serwisowych Luxtrade.

Nawiązanie długofalowych relacji z klientami
ZAUFANIE

Nie mamy nic do ukrycia, działamy tak, jak mówimy! Działamy transparentnie, rzetelnie informujemy klientów o stanie technicznym i wizualnym sprzedawanych urządzeń i wszystkich zabezpieczeniach, które mu przysługują w związku z gwarancją czy darmowym zwrotem lub wymianą.

Nawiązanie długofalowych relacji z klientami
EKOLOGIA

Jesteśmy przekonani, że nasze zamiłowanie do używanej elektroniki jako alternatywy dla nowego sprzętu inspiruje innych do rozważenia i wyboru takich urządzeń do swojego domu lub przedsiębiorstwa. Robimy wszystko, aby ten ekologiczny wybór stawał się coraz bardziej popularnym trendem.

zalety
Oferta dla biznesu

Od dawna znany jest model zakupu urządzeń biurowych z “drugiej ręki”, takich jak: komputery, czy drukarki, ponieważ biznes coraz częściej szuka ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań zakupowych. Dziś do tego modelu standardem staje się zakup odnowionych telefonów do biura.Dla klientów biznesowych oferujemy: nowe modele smartfonów do 60% taniej, gwarancja 24 miesiące na każdy telefon, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, indywidualny opiekun handlowy, dedykowany wsparcie techniczne, szybkie terminy realizacji, korzystna oferta leasingowa.

Dowiedz się więcej
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych