Menu

Apple (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Apple iPhone - odnowione smartfony

Oferujemy telefony Apple odnowione. W asortymencie znajdują się zarówno starsze, klasyczne już modele, jak i te najnowsze. Produkty są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, a także w różnych parametrach technicznych. Dzięki temu możesz dobrać konkretne urządzenie do swoich potrzeb, założeń budżetowych i własnego poczucia estetyki. Każdy smartfon jest szczegółowo opisany, więc klikając jego specyfikację, dowiesz się, co otrzymasz, decydując się na jego zakup.

iPhone poleasingowy — dlaczego warto kupić odnowiony smartfon?

iPhony poleasingowe, które sprzedajemy, są:

  • objęte gwarancją — trwa 24 miesiące, czyli tyle, ile oferuje większość producentów nowych urządzeń;
  • dostępne w korzystnych cenach — odnowione iPhony o doskonałych parametrach technicznych i wizualnych kosztują nawet kilkadziesiąt procent mniej niż te prosto od producenta, co umożliwia dokonanie budżetowej transakcji i uzyskanie idealnego sprzętu do nauki, pracy i komunikacji;
  • sprzedawane w zestawach — iPhone poleasingowy wysyłamy w eleganckim i ekologicznym pudełku, w którym poza telefonem znajdziesz też wysokiej jakości nowy kabel USB, igłę do wyjmowania tacki SIM, dowód zakupu i kartę gwarancyjną. Dzięki temu urządzenie możesz kupić nie tylko dla siebie, ale i na prezent.

Pod każdą ofertą znajdziesz też zakładkę „akcesoria”, w której przedstawiamy produkty dopasowane do konkretnego modelu telefonu, jak np. słuchawki czy ładowarki sieciowe. Apple iPhony używane są intuicyjne w obsłudze, a także przetestowane pod względem jakości. Mamy pewność, że posłużą Ci przez wiele lat od zakupu.

Czy takie telefony są sprawne technicznie?

Odnowione przez nas telefony Apple są w pełni sprawne technicznie. Jesteśmy tego pewni, ponieważ w 40-etapowych testach sprawdzamy używane iPhony pod względem jakości, sprawności technicznej, wydajności i funkcjonalności. Wnikliwie oceniamy również ich stan wizualny.

Sprzedajemy urządzenia klas A+, które są w pełni sprawne, ale mogą mieć drobne defekty estetyczne, jak np. zarysowania. Oferujemy także telefony Apple poleasingowe klasy X, które wyglądają wzorowo i można z powodzeniem podarować je w prezencie.

Znajdziesz u nas telefony Apple odnowione, w rozsądnych cenach i na miarę współczesnych potrzeb użytkowników smartfonów. Dzięki zakupom zaoszczędzisz i zadbasz o dobro planety — ponownie użyjesz smartfona, nie powodując potrzeby produkowania nowego urządzenia.

Jeśli należysz do grona miłośników marki Apple - w ofercie Luxtrade znajdziesz także laptopy Macbook Pro oraz Macbook Air.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych