Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

Filtruj

Pokaż produkty

iPhone 8 (odnowione)

Ostatni (pomijając iPhone SE 2020) i najmocniejszy model produkowany w klasycznej linii, która charakteryzowała przez 5 lat telefony marki Apple. Zaprezentowany równocześnie z modelem X, iPhone 8 to smartfon cechujący się doskonałą szybkością i responsywnością, 64 lub 256GB pamięci, wyposażony w sprawdzone technologie i rozwiązania i pozwalający na cieszenie się kompatybilnością z innymi urządzeniami ekosystemu Apple – a przy tym oferowany w znacznie przystępniejszej cenie. To dzisiaj jeden z najlepiej wypadających urządzeń pod kątem stosunku ceny do oferowanych możliwości i bez wątpienia jeden z najlepszych „wejściowych” modeli do świata Apple. Decydując się na powystawowy lub używany iPhone 8. generacji, nabywasz nie tylko kompaktowe urządzenie, jakich dzisiaj coraz mniej na rynku, ale także możesz skorzystać z wciąż flagowej wydajności, dobrej baterii i niezłego aparatu. Smartfon wciąż jest wspierany przez producenta i korzysta z na bieżąco dodawanych funkcjonalności, dzięki czemu działa coraz lepiej i jest coraz bardziej uniwersalny. A to wszystko w cenie, za jaką można by nabyć „średniopółkowca” konkurencji. @ Остання (крім iPhone SE 2020) і найпотужніша модель, випущена в класичній лінійці, яка характеризувала телефони Apple протягом 5 років. Представлений одночасно з моделлю X, iPhone 8 — це смартфон, який характеризується чудовою швидкістю та чуйністю, 64 або 256 ГБ пам’яті, оснащений перевіреними технологіями та рішеннями та дозволяє насолоджуватися сумісністю з іншими пристроями екосистеми Apple — і водночас час за набагато доступнішою ціною. Сьогодні це один із найефективніших пристроїв у співвідношенні ціна-якість і, безсумнівно, одна з найкращих «вхідних» моделей у світ Apple. Коли ви вирішуєте придбати вживаний або вживаний iPhone 8-го покоління, ви не тільки купуєте компактний пристрій, якого сьогодні на ринку стає все менше, але ви також можете скористатися перевагами все ще флагманської продуктивності, хорошого акумулятора та хорошого камера. Смартфон як і раніше підтримується виробником і використовує постійно додані функції, завдяки чому працює краще і стає все більш універсальним. І все це за ціною, за яку можна було б купити «середнього» у конкурента.

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

iPhone 8 to przede wszystkim ładne urządzenie – nie tylko wykorzystanie metalu, ale także po raz pierwszy zastosowane w iPhone szklane plecki, sprawiają, że naprawdę może się ono podobać. Z jednej strony nawiązuje do klasycznej linii wyznaczonej przez model 6. generacji, a z drugiej zawiera w sobie nowe akcenty, jak chociażby szklane plecki umożliwiające ładowanie bezprzewodowe, nowy czerwony kolor (występował wcześniej tylko w modelu 7) i charakterystyczną, wystającą soczewkę aparatu. Procesor A11 Bionic w połączeniu z 2 GB RAM i pamięcią NVMe również w przypadku iPhone 8 poleasingowego lub odnowionego zapewnia natychmiastową odpowiedź na stawiane przez użytkownika zadania i pozwala na wykorzystywanie pełni możliwości oferowanych przez współczesne smartfony. Urządzenie obsługuje płatności bezkontaktowe oraz ładowanie bezprzewodowe, co pozwala Ci cieszyć się większą niezależnością podczas podróży i doładowywać swój smartfon przy różnych okazjach.

Techniczne zalety iPhone 8

Ósma generacja smartfona od Apple zapewnia również dobrej jakości zdjęcia, które dzięki optycznej stabilizacji obrazu wychodzą ostre i czytelne, nawet kiedy są robione podczas gorszych warunków pogodowych. Aparat nagrywa również materiały wideo o rozdzielczości 4K, które dzięki wspomnianej stabilizacji wyglądają bardzo profesjonalnie. Przedni aparat o rozdzielczości 7 MPx i świetle f/2.2 pozwala na swobodne prowadzenie wideorozmów, jak również wykonywanie czytelnych zdjęć typu selfie. Wbudowany czytnik linii papilarnych to klasa sama w sobie i działa naprawdę szybko, co doskonale komponuje się z charakterem samego urządzenia. Głośniki stereo w iPhone 8 również są głośne i klarowne, uprzyjemniając w ten sposób oglądanie multimediów na 4,7-calowym ekranie typu Retina o wysokiej rozdzielczości.

iPhone 8 używany, odnowiony lub powystawowy - solidny smartfon po dziś dzień

Oferowane przez nas urządzenia są poddawane dogłębnym testom (polegającym na sprawdzeniu funkcjonowania aż 22 elementów), dzięki czemu oddajemy w Twoje ręce odnowiony iPhone 8, który jest w pełni sprawny i gotowy do użycia.

A jeśli zastanawiasz się nad innymi urządzeniami Apple - sprawdź również smartwatche Apple Watch.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych