Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

iPhone XR

Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Masz ochotę wypróbować działanie telefonów marki Apple w praktyce? Słyszałeś dużo dobrych opinii na temat stabilności działania, szybkości, responsywności i ogólnych wrażeń z użytkowania? Ograniczony budżet wcale nie musi być przeszkodą w wypróbowaniu tego, co mają do zaoferowania smartfony iPhone. Model XR, od początku reklamowany jako tańsza alternatywa dla flagowych modeli XS i XS Max, do dzisiaj jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie przygody z urządzeniami od Apple i przekonanie się, co do ich szybkości i funkcjonalności, pamięć to 64 lub 128 GB pojemności. Nie brakuje w nim flagowych rozwiązań i najszybszych procesorów, wykorzystana została także najnowocześniejsza biometryczna technologia, a bateria stawia go na równi z najlepszymi urządzeniami ze stajni Apple. Ponadto, jak każdy iPhone, jest doskonale wykonany, a materiały użyte do jego produkcji są klasą samą w sobie. Nic dziwnego, że ten zaprezentowany pod koniec 2018 roku model wciąż cieszy się niesłabnącym powodzeniem i znajduje sporo nabywców – zarówno na rynku wtórnym (telefony używane i powystawowe), jak pośród tzw. stanów magazynowych. @ Бажаєте спробувати на практиці роботу телефонів Apple? Чи чули ви багато хороших відгуків про стабільність, швидкість, чуйність і загальну взаємодію з користувачем? Обмежений бюджет не повинен бути перешкодою для того, щоб спробувати те, що пропонують iPhone. Модель XR, яку з самого початку рекламували як дешевшу альтернативу флагманським моделям XS і XS Max, все ще є чудовою ідеєю, щоб почати свою пригоду з пристроями Apple і побачити, наскільки вони швидкі та функціональні, пам’ять становить 64 або 128 ГБ. місткість. Тут не бракує флагманських рішень і найшвидших процесорів, також застосована новітня біометрична технологія, а акумулятор ставить його в один ряд з найкращими пристроями конюшні Apple. Крім того, як і будь-який iPhone, він ідеально виготовлений, а матеріали, використані для його виробництва, є винятковими. Не дивно, що ця модель, представлена ​​в кінці 2018 року, як і раніше користується великою популярністю і знаходить багатьох покупців - як на вторинному ринку (б/у і поствиставкових телефонів), так і серед рівні запасів.

Filtruj

Wystarczy wziąć do ręki iPhone XR, by przekonać się, że „tani” iPhone to urządzenie klasy premium. Chociaż dostępny w rzadkich dla iPhone’ów kolorach – m.in. żółtym i niebieskim, to jego wykonanie i wykorzystane materiały – szkło i metalowe ramki – budzą skojarzenia z najdroższymi urządzeniami w gamie producenta. XR, podobnie jak pozostałe modele aktualnie produkowane przez Apple, jest wyposażony w wyświetlacz wypełniający niemal całą powierzchnię ekranu, choć w odróżnieniu od droższych modeli nie jest on wykonany w technologii OLED, ale IPS. Ma także nieco niższą rozdzielczość – 1792 x 828 px, określaną jako Liquid Retina, jednak pomimo tego wrażenia z użytkowania są bardzo pozytywne i jego posiadacze nie narzekają na zbyt niską szczegółowość. Sam ekran ma szerokie spektrum regulacji jasności – spokojnie można korzystać z niego zarówno w pełnym słońcu, jak i podczas nocnej lektury w zupełnej ciemności.

Budżetowy model iPhone oferuje niemal taką samą wydajność, jak flagowe XS i XS Max – dzieje się tak za sprawą wykorzystania tego samego procesora Apple A12 Bionic, który w połączeniu z 3 GB pamięci RAM zapewnia bardzo płynne działanie praktycznie wszystkich gier i aplikacji dostępnych na iOS. Urządzenie wyposażone zostało co prawda w jeden aparat, jednak jest to model wyposażony w stabilizowaną optycznie 12-megapikselową konstrukcję, znaną z modelu X czy XS. Produkowane obrazy są naprawdę wysokiej jakości i większość użytkowników raczej nie będzie odczuwać braku kolejnych aparatów. Dużym plusem iPhone’a XR jest duża, jak na urządzenia od Apple bateria, o pojemności 2942 mAh, która zapewnia pracę o ponad godzinę dłuższą niż wydany równocześnie model XS. W każdej chwili można doładować urządzenie – korzystając z funkcji bezprzewodowego ładowania lub szybkiej 15-watowej ładowarki. Apple wciąż wydaje aktualizacje na model XR i najprawdopodobniej przez kolejne dwa lata urządzenie to będzie nadal wspierane przez producenta, dlatego wciąż to bardzo atrakcyjna okazja zakupowa.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych