Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia. Prosimy w tym przypadku o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej:

Formularz do druku

Niewypełniony szablon formularza zwrotu do druku i odręcznego wypełnienia.

KROK 1

Pobierz oraz wypełnij formularz zwrotu dostępny na stronie. Wypełniony formularz należy dołączyć do przesyłki. Ustawowy czas zwrotu to 14 dni od daty zakupu urządzenia.

KROK 2

Wyzeruj urządzenie i wyloguj je ze wszystkich kont, a także usuń kod blokady ekranu. Przyspieszy to procedurę zwrotu środków.

KROK 3

Zapakuj towar tak aby podczas transportu nie uległ uszkodzeniu. Towar powinien być zwrócony w opakowaniu w którym został dostarczony wraz z elementami zestawu oraz z dowodem zakupu.

KROK 4

Wyślij przesyłkę na adres LUXTADE 43-200 Pszczyna ul. Rybnicka 13, korzystając z najkorzystniejszej dla siebie formy wysyłki. Pamiętaj, że nie odbieramy przesyłek z punktów odbioru takich jak np. paczkomaty. Towar możesz oddać w salonie stacjonarnym LUXTRADE.

KROK 5

Po rozpakowaniu przesyłki skontaktuje się z Tobą indywidualny konsultant, który potwierdzi otrzymanie przesyłki. W ciągu 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki, otrzymasz zwrot należnych pieniędzy. Ważne jest, aby pamiętać, że sprzedawca ma prawo do wstrzymania się ze zwrotem należności pieniężnej w przypadku, gdyby towar dotarł uszkodzony lub w pogorszonym stanie.

Kupuj taniej, ekologiczniej i wybieraj odnowione!

Odnowiona elektronika to doskonała alternatywa dla nowych urządzeń.

Każdy produkt z naszej oferty jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją do 2 lat. Wybierając odnowione urządzenia z Luxtrade otrzymujesz wszystkie zalety nowego sprzętu za dużo niższą cenę i jednocześnie dbasz o dobro naszej planety.

Zalety Luxtrade

100% bezpiecznie

Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy sprawności

24m gwarancji

14 dni na zwrot i 24 miesiące gwarancji

Do 40% taniej

Zyskujesz wszystkie zalety nowego telefonu za dwukrotnie niższą cenę

Ekologicznie

Kupując u nas sprawiasz, że świat jest bardziej ekologiczny

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie

24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną 24 miesięczną gwarancję, door-2-door.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy błyskawicznie, zwykle od 3 do 5 dni roboczych. 

100% bezpiecznie

Do 40% taniej

Kupując w Luxtrade oszczędzasz do 40% względem nowego urządzenia, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz sprawności technicznej. 

Otrzymujesz w pełni sprawny i atrakcyjny wizualnie sprzęt, nowe modele topowych marek nawet 1500 zł taniej. 

100% bezpiecznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
mail-icon
Produkt dodany do ulubionych