Menu

Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 949,00 zł - 999,00 zł

Kolor

Kolor

Rozmiar koperty

Rozmiar koperty

Stan wizualny

Stan wizualny

Aktywne filtry

Pokaż produkty

Apple Watch 7 (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Odnowione smartwatch Apple Watch 7 

Apple Watch 7 to urządzenie, które przyda się osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Smartwatch pokazuje godzinę, jest doskonałym asystentem treningu, a także przekazuje użytkownikowi podstawowe informacje na temat jego parametrów zdrowotnych. Kupując urządzenie używane, poleasingowe, otrzymujesz doskonałej jakość parametry techniczne w dobrej cenie. 

Apple Watch 7 — jakie urządzenia oferujemy? 

Apple Watch 7 używany znajdziesz u nas w różnych wersjach kolorystycznych. Sprzedajemy m.in. modele w kolorach zielonym, niebieskim czy czerwonym. Dzięki temu możesz dopasować wygląd watcha do swojego stylu. Odnowiony produkt jest objęty 3-miesięczną gwarancją. Sprawia ona, że nie musisz obawiać się ewentualnych awarii czy uszkodzeń. 

Apple Watch 7 odnowiony od Luxtrade jest badany pod kątem jakości, funkcjonalności oraz parametrów technicznych. Przeprowadzamy aż 40-etapowe testy w tym zakresie, aby dostarczyć Ci produkt, który będzie po prostu niezawodny. 

W zestawie zakupowym znajdziesz: 

  • oryginalne, odnowione i przetestowane pod kątem jakości urządzenie; 
  • pasek sportowy do zegarka; 
  • nowy kabel USB umożliwiający ładowanie; 
  • kartę gwarancyjną i dowód zakupu. 

Całość będzie zapakowana w ekologiczne pudełko. Możesz w nim przechowywać akcesoria do sprzętu. Box może również posłużyć jako opakowanie na prezent. 

Apple Watch 7 powystawowy sprzedajemy w klasie A+ oraz w klasie X. Klasa A+ oznacza, że jest w pełni sprawny technicznie, ale nosi drobne ślady użytkowania (np. lekkie zarysowania). Z kolei urządzenia określane jako X nie tylko niezawodnie działają, ale także mają wzorowy stan wizualny, więc sprawdzą się np. na prezent. 

Apple Watch 7 poleasingowy — charakterystyka urządzenia 

Apple Watch 7 poleasingowy jest przez nas sprawdzany pod kątem wydajności oraz sprawności i odnawiany. Dzięki temu nie odbiega parametrami od nowego urządzenia. 

Watch cechuje się: 

  • jasnym i czytelnym wyświetlaczem; 
  • funkcjonalnością — urządzenie dokonuje m.in. pomiaru nasycenia krwi tlenem, a także może przeprowadzić wiarygodne EKG, monitoruje też sen; 
  • nowoczesnym designem — pasuje do każdej stylizacji; 
  • prostą i intuicyjną obsługą. 


Apple Watch 7 sprawdzi się przede wszystkim u osób, które lubią ruch, a także chcą dbać o swoje zdrowie, szczególnie w połączeniu z innymi urządzeniami, takimi jak iPhone 13 Pro. Kupując urządzenie u nas, troszczysz się także o swój portfel, ponieważ oszczędzasz na zakupach. 

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych