Menu

Huawei P30 Pro (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Przepięknie wykonany smartfon o potężnej specyfikacji, która przekłada się na błyskawiczne wykonywanie dosłownie każdego zadania. Wykonany z pedantyczną precyzją, nietrudno też o wrażenie, że każdy element znajduje się na swoim miejscu nie przez przypadek. Wykorzystujący wiele najnowocześniejszych technologii – zwrotne ładowanie bezprzewodowe, czytnik odcisków palców pod wyświetlaczem czy umieszczony pod wyświetlaczem głośnik, który nie tylko jest zupełnie niewidoczny, ale także uniemożliwia innym podsłuchanie rozmowy. A do tego król mobilnej fotografii! Brzmi interesująco? To, żeby było jeszcze ciekawiej, możemy dodać, że decydując się na używany egzemplarz z naszego sklepu, możesz znaleźć swojego Huawei P30 Pro (bo to o nim mowa) w naprawdę dobrej cenie, a każde z oferowanych urządzeń przeszło wyśrubowany test i jest w idealnym stanie technicznym i wolne od blokad. Czytaj dalej i przekonaj się, dlaczego Huawei P30 Pro to najlepszy wybór również dla Ciebie.

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z niezwykłym urządzeniem – wyświetlacz P30 Pro wypełnia szczelnie niemal cały ekran, a jego delikatne zakrzywienie sprawia, że bardzo dobrze leży w dłoniach, pomimo sporych rozmiarów. Pokryte szkłem plecki umożliwiają ładowanie bezprzewodowe, jak również zwrotne ładowanie innych urządzeń, a przy tym wyglądają naprawdę zjawiskowo. Największa w tym zasługa gradientu – efekt przejścia dwóch kolorów, po raz pierwszy zaprezentowany w P20 Pro przyjął się na tyle dobrze, że Huawei sięgnął po ten zabieg ponownie. Pod pięknymi pleckami urządzenia ukryte zostało spore ogniwo o pojemności 4200 mAh, które można naładować ładowarką o mocy 40 W, co pozwala na doładowanie do 70% w pół godziny. W połączeniu z energooszczędnym procesorem wykonanym w 7 nm litografii (Kirin 980), pozwala ona na bezproblemowe całodzienne działanie bez konieczności poszukiwania zasilacza. Sam procesor natomiast i 6 lub 8 pamięci RAM pozwala na błyskawiczne wykonywanie każdej postawionej mu czynności i nawet najbardziej wymagające gry będą działały na najwyższych „detalach”. Wbudowana pamięć o pojemności 128, 256 lub 512 GB pomieści wszystkie aplikacje, zdjęcia i wideo. A skoro już o aparatach mowa – tu P30 Pro właściwie deklasuje konkurencję! Trzy aparaty – główny, podwójnie stabilizowany o rozdzielczości 40 MPx i świetle f/1.6, teleobiektyw o rozdzielczości 8 MPx i dający 5-krotny zoom optyczny (również stabilizowany) i szerokokątny o rozdzielczości 20 MPx i świetle f/2.2 to połączenie, które kolejny raz udowodniło, że Huawei jest królem mobilnej fotografii. Doskonałe zdjęcia w każdych warunkach, mnóstwo możliwości i funkcji, a także świetny zoom sprawiły, że telefon ten z powodzeniem w większości przypadków zastępuje kompaktowe aparaty fotograficzne. Na temat aparatu, w który zostało wyposażone urządzenie, powstało mnóstwo osobnych recenzji, gdyż jest to zdecydowanie wyróżniająca się na tle konkurencji jednostka. Zrobione zdjęcia można później wyświetlić na doskonałym, zagiętym i wykonanym w technologii OLED wyświetlaczu o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli i przekątnej 6,47 cala (398 ppi).

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych