Menu
header_grafika.png

Kariera
w Luxtrade

Dołącz do Zespołu Luxtrade i wspólnie z nami rozwijaj rynek recommerce w Polsce.

Nasz Zespół HR

Cześć!

Luxtrade to zgrany zespół i mix różnych kompetencji, doświadczeń, osobowości i temperamentów. Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem sprzedaży, ekspertem w diagnozowaniu usterek, świetnym liderem czy czujesz się doskonale w kontaktach z klientami. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony/a, to Twój zapał i chęć do rozwoju wystarczą. A praca w Luxtrade jest idealnym miejscem dla Ciebie.


To co, aplikujesz?

nasz_zespol.png
Skontaktuj się z nami!

Proces rekruacji

I. Zgłoszenie

Aplikuj na wybraną ofertę, a my przeanalizujemy Twoje CV. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacji.

II. Etap 1.

Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną i jeśli przejdziesz ją pomyślnie zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną do siedziby w firmy lub w formie online.

III. Etap 2.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Podczas spotkania będziesz miał okazję porozmawiać z szefem działu, do którego aplikujesz.

IV. Decyzja.

Po kilku dniach powiadomimy Cię o wyniku rekrutacji. Nawet jeżeli nie zaproponujemy Ci pracy, damy Ci znać.

 • Najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie mogę szukać aktualnych ofert pracy w Luxtrade?

   Na stronie www.luxtrade.pl, w zakładce kariera zawsze znajdziesz aktualne oferty pracy.

  • Czy mogę przesłać CV bez aplikacji na konkretne stanowisko?

   Tak, swoje CV możesz przesłać poprzez nasz formularz kontaktowy.

  • Jak powinienem przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

   Dowiedz się jak najwięcej o firmie i dziale do którego aplikujesz. Znajdź wspólne punkty pomiędzy naszymi i Twoimi celami, argumentując dlaczego Twoim zdaniem możesz odnieść sukces w naszej firmie.

   Przygotuj pytania, które chciałbyś zadać osobie rekrutującej, aby upewnić się, że oferta pracy spełnia Twoje oczekiwania.

   Bądź sobą! Postaraj się rozluźnić i pamiętaj, że interesuje nas to, jaki jesteś naprawdę. Osoby, które będą Cię rekrutować doskonale wiedzą, jak wyłowić Twoje najważniejsze zalety. Słuchaj uważnie pytań zadawanych podczas rozmowy i udzielaj trafnych odpowiedzi. Używaj przykładów, jeśli jest taka możliwość.

  • Kto bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej?

   W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz w rozmowie kwalifikacyjnej, udział bierze pracownik działu HR oraz Manager działu, w którym chcesz pracować.

  • Ile czasu powinienem zarezerwować na rozmowę kwalifikacyjną?

   Ciężko określić dokładny czas trwania rozmowy kwalifikacyjnej, ale jeśli nic niespodziewanego/nieoczekiwanego się nie wydarzy, powinno wystarczyć nam 40 minut. Możesz być spokojny/a, szanujemy Twój czas i rozmowa rozpocznie się o godzinie zgodnej z wcześniejszymi ustaleniami.

  • Czy w przypadku niepowodzenia w rekrutacji mogę aplikować do Luxtrade ponownie?

   Tak, do procesu rekrutacyjnego można podchodzić więcej niż jeden raz. Wierzymy, że ludzie się rozwijają i podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu będą mogli spełnić stawiane przez nas wymagania.

  • Kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej po spotkaniu rekrutacyjnym

   Udzielamy informacji zwrotnej każdemu kandydatowi, który wziął udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Informacja zwrotna udzielana jest telefonicznie lub mailowo, najpóźniej w terminie dwóch tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej. Zawsze też możesz do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz dodatkowe pytania.

Praktyki i staże

Praktykuj i stażuj w Luxtrade!

Przyjdź do Luxtrade jeszcze w szkole średniej lub podczas studiów, a weźmiesz realny udział w pracach swojego zespołu – jak każdy inny pracownik.

nasz_zespol.png
Skontaktuj się z nami!

Nasza firma

Poznaj Luxtrade

Rozwijaj swoją karierę z Luxtrade. Zobacz, jak wiele masz możliwości i poznaj obszary, w których pracujemy.

nasza_firma.png
Zobacz wiecej

Kupuj taniej, ekologiczniej i wybieraj odnowione!

Odnowiona elektronika to doskonała alternatywa dla nowych urządzeń.

Każdy produkt z naszej oferty jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją do 2 lat. Wybierając odnowione urządzenia z Luxtrade otrzymujesz wszystkie zalety nowego sprzętu za dużo niższą cenę i jednocześnie dbasz o dobro naszej planety.

Zalety Luxtrade

100% bezpiecznie

Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy sprawności

Do 24m gwarancji

14 dni na zwrot i nawet 24 miesiące gwarancji

Do 40% taniej

Zyskujesz wszystkie zalety nowego telefonu za dwukrotnie niższą cenę

Ekologicznie

Kupując u nas sprawiasz, że świat jest bardziej ekologiczny

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie

Do 24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną gwarancję nawet do 24 miesięcy.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy tak szybko jak to możliwe.

100% bezpiecznie

Do 40% taniej

Kupując w Luxtrade oszczędzasz do 40% względem nowego urządzenia, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz sprawności technicznej. 

Otrzymujesz w pełni sprawny i atrakcyjny wizualnie sprzęt, nowe modele topowych marek nawet 1500 zł taniej. 

100% bezpiecznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych