iPhone 11 Pro

Apple iPhone 11 Pro to kolejny smartfon premium o rozbudowanej funkcjonalności, który zaskakuje atrakcyjnym wyglądem i komfortem użytkowania. Po raz pierwszy został zaprezentowany pod koniec 2019 roku. To nieco większy i cięższy model niż jego poprzednicy, o wadze 188 g. Dostępny jest nie tylko w standardowych 3 kolorach, czyli złotym, srebrnym i szarym, ale także zielono-ciemny, który jest prawdziwą nowością wśród telefonów tej renomowanej marki. Nowością w iPhone 11 pro jest także ochrona przed kurzem i wilgocią – urządzenie można zanurzyć na głębokość aż do 4 m na okres o długości 30 min, czyli połowę dłużej niż u poprzednika. Diametralnie zmienił się także ekran – to wyświetlacz o przekątnej 5,8 cala co odpowiada nasyceniu 458 DPI w wersji OLED o formacie 2436 x 1125. Dodatkowo posiada technologie True Tone i Night Shift, których zadaniem jest dostosowanie jasności do otoczenia. W kolekcji naszego sklepu znajdziecie najnowsze modele iPhone w przystępnej cenie, które wyglądają jak nowe – w tym również Apple iPhone 11 Pro w całej gamie kolorów wraz z akcesoriami.


Apple iPhone 11 Pro na samym początku zwraca uwagę swoim modnym wyglądem. Ten nowy model klasy premium ma monolityczną pokrywkę wykonaną z taflowego szkła, na której znajduje się lampa błyskowa, mikrofon oraz kamera. Ramka telefonu tak, jak w poprzednich wersjach wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Logo marki znajduje się na tylnej okładce, jednak umieszczone jest o kilka centymetrów niżej niż w innych modelach. Z oficjalnej strony Apple możemy dowiedzieć się, że niektóre parametry tego nowego modelu przerosły oczekiwania samych jego twórców. Na szczególną uwagę zasługuje wartość 1 biliona procesów, które wykonywane są w ciągu zaledwie sekundy. Model ten wyposażony jest w silnik trzeciej generacji Neural Engine, którego zaletą jest ultraszybkie przetwarzanie wszelkiego rodzaju algorytmów – na przykład tworzenie obrazów z kilku kamer. Bateria w Apple iPhone 11 pro jest nieco bardziej oszczędna niż w poprzednich wersjach. Chociaż jak wiadomo marka Apple nigdy nie przykłada dużej wagi do długo trzymających baterii, to ten model jest pozytywnym zaskoczeniem. Z pewnością przypadnie do gustu również miłośnikom mobilnej fotografii i wideo. Dlaczego? Między innymi dlatego, że w nowatorskim zespole kamer dodano trzeci, szerokokątny obiektyw, który aż 4x zwiększa obszar granicy obrazu. Użytkownicy mają więc możliwość zaobserwowania tego, co dzieje się poza kadrem oraz dzięki szybkiej zmianie parametrów mogą natychmiast zrobić zdjęcie. Jakie jeszcze opcje nagrywania i fotografowania są godne uwagi? Między innymi tryb poklatkowy ze stabilizacją obrazu, zoom audio, śledzenie ostrości czy nagrywanie w trybie Slow Mo. Apple iPhone 11 Pro to także nowe i ulepszone możliwości komunikacyjne – w tym sprawnie działający system Face Id, który służy do rozpoznawania swojego użytkownika po twarzy. To bez wątpienia smartfon godny swojej ceny, którego uwagę przykuwa nie tylko wygląd i niezawodność, ale też funkcjonalność. Szukasz właśnie takiego modelu? U nas znajdziesz najnowsze smartfony w doskonałych cenach, które przeszły 22-elementowy test sprawności.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.

W ramach strony internetowej www.luxtradestore.pl stosowane są pliki Cookies i przetwarzane są dane osobowe jej Użytkowników.