Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

Szkła hartowane (odnowione)

Захисне скло - найкращий спосіб захистити ваш дорогий смартфон від пошкоджень і подряпин. Це рішення набагато довговічніше не менш популярних екранних плівок, завдяки чому ваш пристрій буде в повній безпеці, незалежно від ситуації. Шукаєте якісне скло, яке ідеально пасуватиме до вашого телефону? У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент найпопулярніших аксесуарів для електронних пристроїв - в тому числі із загартованого скла, що відрізняються формою, розміром і параметрами. Завдяки тому, що вони надтонкі, вони не потовщують РК-дисплей, і весь телефон виглядає сучасно та елегантно. Вони майже невидимі і непомітні, жодним чином не знижуючи функціональності або комфорту використання обладнання. Їх перевагою також є дуже легке нанесення - і на відміну від захисних плівок, під час складання гірки не утворюються бульбашки. З цим впорається кожен, навіть якщо у нього немає досвіду і він буде робити це вперше.

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Jesteś właścicielem nowego smartfona i zastanawiasz się, co zrobić, żeby jak najdłużej wyglądał jak nowy? Najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczenie go za pomocą szkła hartowanego. Ekran telefonu bywa podatny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, które sprawiają, że już po krótkim czasie nie prezentuje się tak estetycznie, a korzystanie z niego nie jest już tak komfortowe. Zabezpieczenie ekranu to skuteczny i niezawodny sposób, jak najdłużej zachował swój atrakcyjny wygląd oraz aby nic nie przeszkadzało w jego użytkowaniu. Co więcej, solidne szkła potrafią uratować telefon nie tylko przed zarysowaniami, ale też poważnym uszkodzeniem – na przykład podczas upadku zamortyzują go i nie dopuszczą do pęknięcia ekranu. Dedykowane są każdemu, kto użytkuje swój smartfon w ciężkich warunkach oraz regularnie przechowuje go w torebce lub plecaku – dzięki zabezpieczeniu ekranu nie będziesz musiał obawiać się o naruszenie go przez ostre przedmioty, takie jak klucze czy portfel.

Szkła hartowane, które znajdziesz w naszej ofercie są solidne i wytrzymałe, a do tego dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach – dzięki temu, możesz się na nie zdecydować niezależnie czy posiadacz urządzenie z wyższej, średniej lub budżetowej półki. Chociaż należy się liczyć z wydatkiem kilkudziesięciu złotych, takiet rozwiązanie to tak naprawdę sposób na oszczędności. Wymiana ekranu w smartfonach jest zazwyczaj bardzo kosztowna i może wynosić nawet kilkaset złotych – zakup szkła, który przed tym ochroni jest bardzo dobrą inwestycją! Wysokiej jakości produkty nie będą obniżać komfortu użytkowania – doskonale oddają wyświetlane barwy i nie wpływają na czułość dotyku. Są cienkie, ale posiadają bardzo wysoki stopień odporności, który uchroni ekran, nawet przed tak ostrymi przedmiotami jak nóg. Dodatkowe pokryte są specjalną powłoką nano, która chroni przed innymi zanieczyszczeniami oraz uniemożliwia zostawianie odcisków palców na ekranie. Każdy sprzedawany przez nas zestaw wyposażony jest dodatkowo w elementy ułatwiające zamontowanie szkiełka – na przykład ściereczkę z mikrofibry.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych