Menu

Ładowarki sieciowe

0

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Ładowarki sieciowe to jedne z najważniejszych akcesoriów do smartfonów. Bez nich korzystanie z telefonu byłoby niemożliwe – o czym przekonał się każdy, kto chociaż raz w życiu udał się na dłuższy wyjazd i zapomniał o ich spakowaniu. Aby urządzenie jak najdłużej spełniało swoją funkcje musimy dbać o żywotność jego baterii, a tym samym regularne ładowanie. Ważne jest, aby nie dopuścić do całkowitego rozładowania telefonu oraz odłączać go od kabla, wtedy, gdy poziom naładowania jego baterii wynosi pełne 100%. Niemałe znaczenie ma też korzystanie tylko z wysokiej jakości ładowarek – jeżeli pochodzą z niepewnego źródła, mogą uniemożliwiać ładowanie lub sprawiać, że proces ten będzie przebiegał bardzo wolno. Co więcej, w niektórych sytuacjach są w stanie nawet doprowadzić do uszkodzenia telefonu– nie warto więc ryzykować. W kolekcji naszego sklepu znajdziesz sprawdzone ładowarki do najpopularniejszych modeli smartfonów oraz innych urządzeń takich jak głośniki bezprzewodowe. Sprawdzą się zarówno do ładowania starszych modeli, jak i tych najnowszych.

Najlepsze ładowarki sieciowe do smartfonów - do iPhone i nie tylko

Ładowarki sieciowe do smartfona to akcesoria, których używamy niemal codziennie. Producenci smartfonów cały czas dążą do zaoferowania jak najcieńszych telefonów, które zachwycają modnym designem, co niestety sprawia, że ich baterie nie są aż tak wydajne i wymagają częstego ładowania. Dobre, szybkie ładowarki sieciowe to więc podstawa, aby na co dzień cieszyć się sprawnym i funkcjonalnym urządzeniem. W naszym sklepie znajdziecie najpopularniejsze modele ładowarek, które gwarantują komfortowe użytkowanie oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami. Dostępne są między innymi klasyczne modele utrzymane w białym odcieniu i kompaktowych rozmiarach – z powodzeniem zmieszczą się w każdej torbie lub plecaku, dzięki czemu będziesz miał możliwość doładowania swojego telefonu zawsze, gdy będzie to konieczne.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko klasyczne modele, ale też ładowarki Quick Charge, czyli z funkcją szybkiego ładowania. Jest to technologia, która przypadnie do gustu każdemu, kto prowadzi szybkie tempo życia i liczy się dla niego sprawne i szybkie działanie otaczających go urządzeń. Ładowarki sieciowe do smartfonów Quick Charge pozwalają naładować urządzenie nawet o 75% szybciej, co oznacza, że w ciągu 30 minut bateria Twojego smartfonu będzie naładowana do 60% rozpoczynając od zera.

Charakterystyka ładowarek na USB-C z Luxtrade

Wśród oferowanych produktów znajdziesz modele wyposażone w kilka portów USB, dzięki czemu do jednej ładowarki USB-C będziesz mógł podłączyć kilka swoich urządzeń i ładować je w tym samym czasie. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie oraz sposób, aby zaoszczędzić sporo miejsca w plecaku. Ładowarki z naszej kolekcji wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami oraz wydajnością. To nowe, sprawdzone i wysokiej jakości produkty, które utrzymane są w nowoczesnym wyglądzie.

Co więcej, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach! Nie musisz jednak obawiać się o prawidłowe funkcjonowanie ładowarek do iPhone (jak i innych smartfonów) – są niezawodne oraz zostały poddane wymagającym testom, dzięki czemu możesz być pewny, że zagwarantują maksimum bezpieczeństwa wszystkim Twoim urządzeniom. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem - w tym z nowoczesnymi ładowarkami indukcyjnymi!

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych