Menu
obrazek

Sprzedaj swój
używany telefon

Pieniądze leżą w Twojej szufladzie!
Znajdź swój stary telefon, wypełnij poniższy formularz i zyskaj nawet do 3400 zł!
Wycena urządzenia
obrazek

Sprawdź szczegółową wycenę urządzenia

1. Wybierz grupę produktu, model i stan urządzenia.

2. Po wypełnieniu ankiety pojawi się proponowana kwota.

3. Zatwierdź i przejdź dalej.

Stan urządzenia

Stan: Bardzo dobry
Urządzenie prezentuje się znakomicie, z minimalnymi śladami użytkowania. Mogą występować delikatne rysy, które są praktycznie niewidoczne, kiedy ekran jest aktywny.
Obudowa może wykazywać lekkie ślady użytkowania, takie jak subtelne rysy na ramkach lub tyle telefonu, nie wpływające na ogólną estetykę.
Telefon nie posiada żadnych pęknięć, rozwarstwień, ani widocznych wgnieceń, które mogłyby świadczyć o upadkach.
Funkcjonalność urządzenia jest kompletna i bez zarzutu – od przycisku home, przez Touch ID/Face ID, aż po NFC – wszystko działa płynnie.
Urządzenie nie miało kontaktu z cieczami i zachowuje oryginalny stan bez modyfikacji oprogramowania lub sprzętu, w tym brak root'a lub jailbreak'a.
Telefon jest wolny od jakichkolwiek komunikatów sugerujących użycie nieoryginalnych części czy zamienników.

Wycena: 1850zł Wycena:
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Atrakcyjna cena Od ręki dostaniesz wstępną wycenę, a po dokładnych oględzinach pieniądze trafią na Twoje konto.
Darmowa wysyłka,
bezpłatny zwrot
Od ręki dostaniesz wstępną wycenę, a po dokładnych oględzinach pieniądze trafią na Twoje konto.
Pęknięty ekran?
Żaden problem.
W odróżnieniu od konkurencji, w Programie BUYBACK akceptujemy również smartfony z pękniętym ekranem.
Nie Tylko
Smartfony
Nasz program obejmuje szeroki zakres odkupu urządzeń - smartfony, tablety, smartwatche oraz konsole.

Stary smartfon leży na dnie szuflady i nie wiesz, co z nim zrobić? Z pomocą przychodzi Program BUYBACK! W Luxtrade prowadzimy odkup telefonów marki iPhone i Apple Watch’y - zarówno urządzeń w bardzo dobrym stanie, jak i widocznie uszkodzonych smartfonów. Jeśli wiesz, że już nie skorzystasz z telefonu, który wymieniłeś na nowszy model, to właśnie szansa dla Ciebie. Smartfon trafi w dobre ręce - a Ty zyskasz nawet do 3400 złotych, w zależności od modelu i stanu.

W jaki sposób mogę sprzedać swój iPhone lub Apple Watch w skupie telefonów online w Luxtrade?

Przed Tobą znajduje się formularz, za pośrednictwem którego w prosty sposób możesz dokonać sprzedaży smartfona w ramach Programu BUYBACK. Aby przesłać swój stary telefon na nasz skup używanych telefonów, najpierw wybierz typ produktu, jaki zamierzasz odsprzedać, a następnie jego markę, model oraz pojemność wbudowanej pamięci.

Następnie wybierz orientacyjny stan urządzenia, które masz zamiar sprzedać na skup starych telefonów w Luxtrade
- bardzo dobry, dobry lub uszkodzony. W przypadku każdego z nich możesz zapoznać się z opisem kondycji urządzenia dopasowanym do każdej z trzech opcji i ocenić, do której kategorii pasuje Twój stary smartfon. Nawet jeżeli telefon nie jest w 100% funkcjonalny i ma widoczne fizyczne uszkodzenia, w tym pęknięty ekran - jest mile widziany w naszym skupie telefonów online.

Przed przygotowaniem telefonu do wysyłki pamiętaj o wylogowaniu się ze wszystkich kont połączonych z telefonem. Przy formularzu dotyczącym odkupu telefonów znajdziesz odpowiednie instrukcje, które objaśnią, jak poprawnie wylogować się z konta Google oraz iCloud.

Odkup iPhona? Nie tylko - sprzedaj swojego Apple Watch

Posiadasz Apple Watch, którego chciałbyś odsprzedać w ramach Programu BUYBACK? W Luxtrade możesz przekazać go do odkupu!

Nie musisz martwić się o koszty wysyłki i ewentualnego zwrotu - w naszym skupie telefonów jest to całkowicie bezpłatne. Gdy smartfon trafi do nas i pozytywnie przejdzie oględziny - na Twoje konto trafi umówiona kwota. To naprawdę prosty proces!

Dlaczego warto skorzystać ze skupu telefonów w Luxtrade?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, do czego może przysłużyć się program skupu używanych telefonów prowadzony przez Luxtrade, spieszymy z odpowiedzią. Skorzystanie z programu skupu starych iPhonów to korzystna opcja zarówno dla sprzedającego, osób poszukujących odnowionych smartfonów, jak i dla środowiska naturalnego. Jako sprzedający w naszym skupie telefonów możesz liczyć na rzetelną wycenę i korzystną kwotę za swój stary, niewykorzystywany już smartfon. Pieniądze trafią na Twoje konto, a Program BUYBACK działa dalej, pozwalając na ponowne wykorzystanie urządzeń, które możemy przywrócić do idealnego stanu. I na koniec, jeśli myślimy ekologicznie i chcemy zadbać o planetę, skup używanych urządzeń to pewny sposób na zmniejszenie ilości elektrośmieci, które wylądowałyby na składowiskach odpadów.

A zatem zachęcamy do skorzystania z Programu BUYBACK! Daj staremu Phonowi drugie życie z Luxtrade - odciąż portfel po zakupie nowego smartfona i przekaż poprzedni model we właściwe ręce.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.