Menu
obrazek

Sprzedaj swój
używany telefon

Pieniądze leżą w Twojej szufladzie!
Znajdź swój stary telefon, wypełnij poniższy formularz i zyskaj nawet do 5000 zł!
Wycena urządzenia
obrazek

Sprawdź szczegółową wycenę urządzenia

1. Wybierz grupę produktu, model i stan urządzenia.

2. Po wypełnieniu ankiety pojawi się proponowana kwota.

3. Zatwierdź i przejdź dalej.

Stan urządzenia

Stan: Bardzo dobry
Delikatne rysy, niewidoczne przy włączonym ekranie
Delikatne rysy na ramkach i/lub na tyle telefonu
Brak pęknięć, rozwarstwień oraz widocznych ubić z ubytkami lakieru
Telefon włącza się i jest w pełni funkcjonalny
Przycisk home, Touch ID, Face ID i NFC i pozostałe funkcje są w pełni sprawne
Bez śladów zalania i kontaktu z cieczą
Urządzenie posiada oryginalne oprogramowanie i nie przeszło żadnych modyfikacji software'owych ani hardwarowych, nie przeszło root'a ani jailbrake'a
Brak komunikatów o nieoryginalnych częściach, zamiennikach

Wycena: 1850zł Wycena: 0 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Apple iPhone 7 do 268,00 zł
Atrakcyjna cena Od ręki dostaniesz wstępną wycenę, a po dokładnych oględzinach pieniądze trafią na Twoje konto.
Darmowa wysyłka,
bezpłatny zwrot
Od ręki dostaniesz wstępną wycenę, a po dokładnych oględzinach pieniądze trafią na Twoje konto.
Pęknięty ekran?
Żaden problem.
W odróżnieniu od konkurencji, w Programie BUYBACK akceptujemy również smartfony z pękniętym ekranem.
Nie Tylko
Smartfony
Nasz program obejmuje szeroki zakres odkupu urządzeń - smartfony, tablety, smartwatche oraz konsole.

Stary smartfon leży na dnie szuflady i nie wiesz, co z nim zrobić? Z pomocą przychodzi Program BUYBACK! W Luxtrade prowadzimy odkup telefonów marki iPhone i Apple Watch’y - zarówno urządzeń w bardzo dobrym stanie, jak i widocznie uszkodzonych smartfonów. Jeśli wiesz, że już nie skorzystasz z telefonu, który wymieniłeś na nowszy model, to właśnie szansa dla Ciebie. Smartfon trafi w dobre ręce - a Ty zyskasz nawet do 4322 złotych, w zależności od modelu i stanu.

W jaki sposób mogę sprzedać swój iPhone lub Apple Watch w skupie telefonów online w Luxtrade?

Przed Tobą znajduje się formularz, za pośrednictwem którego w prosty sposób możesz dokonać sprzedaży smartfona w ramach Programu BUYBACK. Aby przesłać swój stary telefon na nasz skup używanych telefonów, najpierw wybierz typ produktu, jaki zamierzasz odsprzedać, a następnie jego markę, model oraz pojemność wbudowanej pamięci.

Następnie wybierz orientacyjny stan urządzenia, które masz zamiar sprzedać na skup starych telefonów w Luxtrade
- bardzo dobry, dobry lub uszkodzony. W przypadku każdego z nich możesz zapoznać się z opisem kondycji urządzenia dopasowanym do każdej z trzech opcji i ocenić, do której kategorii pasuje Twój stary smartfon. Nawet jeżeli telefon nie jest w 100% funkcjonalny i ma widoczne fizyczne uszkodzenia, w tym pęknięty ekran - jest mile widziany w naszym skupie telefonów online.

Przed przygotowaniem telefonu do wysyłki pamiętaj o wylogowaniu się ze wszystkich kont połączonych z telefonem. Przy formularzu dotyczącym odkupu telefonów znajdziesz odpowiednie instrukcje, które objaśnią, jak poprawnie wylogować się z konta Google oraz iCloud.

Odkup iPhona? Nie tylko - sprzedaj swojego Apple Watch

Posiadasz Apple Watch, którego chciałbyś odsprzedać w ramach Programu BUYBACK? W Luxtrade możesz przekazać go do odkupu!

Nie musisz martwić się o koszty wysyłki i ewentualnego zwrotu - w naszym skupie telefonów jest to całkowicie bezpłatne. Gdy smartfon trafi do nas i pozytywnie przejdzie oględziny - na Twoje konto trafi umówiona kwota. To naprawdę prosty proces!

Dlaczego warto skorzystać ze skupu telefonów w Luxtrade?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, do czego może przysłużyć się program skupu używanych telefonów prowadzony przez Luxtrade, spieszymy z odpowiedzią. Skorzystanie z programu skupu starych iPhonów to korzystna opcja zarówno dla sprzedającego, osób poszukujących odnowionych smartfonów, jak i dla środowiska naturalnego. Jako sprzedający w naszym skupie telefonów możesz liczyć na rzetelną wycenę i korzystną kwotę za swój stary, niewykorzystywany już smartfon. Pieniądze trafią na Twoje konto, a Program BUYBACK działa dalej, pozwalając na ponowne wykorzystanie urządzeń, które możemy przywrócić do idealnego stanu. I na koniec, jeśli myślimy ekologicznie i chcemy zadbać o planetę, skup używanych urządzeń to pewny sposób na zmniejszenie ilości elektrośmieci, które wylądowałyby na składowiskach odpadów.

A zatem zachęcamy do skorzystania z Programu BUYBACK! Daj staremu Phonowi drugie życie z Luxtrade - odciąż portfel po zakupie nowego smartfona i przekaż poprzedni model we właściwe ręce.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.