Menu

Huawei P20 Pro (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Huawei P20 Pro okazał się przełomowym modelem dla tego producenta z Państwa Środka. Jako pierwszy produkt Huawei został wybrany najlepszym fotograficznym smartfonem przez DXOMARK, zapewniając swoim użytkownikom doskonałe zdjęcia i materiały wideo. W połączeniu z dużą baterią, pozwalającą zapomnieć o ładowarce, szybkim procesorem, dużą pamięcią i świetnym wykonaniem P20 Pro musiał okazać się sprzedażowym hitem – i tak się dokładnie stało! Telefon ten znalazł miliony nabywców, wynosząc Huawei do pierwszej ligi w świecie urządzeń mobilnych. Dzisiaj – trzy lata po premierze to wciąż wydajne, piękne i funkcjonalne urządzenie, które możesz nabyć za ułamek pierwotnej ceny. Kupując go od nas, masz gwarancję, że nie tylko oszczędzasz, ale także nabywasz dokładnie sprawdzone urządzenie, które pozwoli Ci na jeszcze długie korzystanie z pełni jego możliwości. Każdy z oferowanych przez nas egzemplarzy przeszedł gruntowny test, jest w pełni sprawny i odblokowany do używania na całym świecie. Czy warto się nim zainteresować?

Począwszy od samej obudowy nie trudno dostrzec, że jest to urządzenie wyjątkowo starannie zaprojektowane. Świetne spasowanie, wykorzystanie odpornego na zarysowania szkła i ciekawego efektu wizualnego w postaci gradientu wyróżnia to urządzenie na tle podobnych do siebie smartfonów z Androidem. Metalowa ramka dookoła urządzenia daje poczucie, że jest to solidnie wykonany i trwały smartfon – i tak dokładnie jest! Po włączeniu ekranu można zauważyć idealnie głęboką czerń, która wraz z żywymi kolorami cieszy nasze oczy wyświetlanym obrazem. Rozdzielczość 2240 x 1080 pikseli na powierzchni 6,1 cala daje zagęszczenie na poziomie 408 ppi – idealne do konsumowania multimediów, a przy tym łaskawe dla baterii. Zaletą technologii OLED jest nie tylko głęboka czerń i żywe kolory, ale także możliwość korzystania z funkcji Always-On-Display, która daje stały dostęp do powiadomień i najważniejszych informacji. Przy odtwarzaniu multimediów można docenić także świetnej jakości głośniki stereo.

Za niezawodną pracę urządzenia odpowiada mocny procesor Kirin 970 autorstwa Huawei o litografii 7 nm, który w połączeniu z 6 lub 8 GB RAM i pamięcią UFS 2.1 (od 64 do 256 GB) daje zapas mocy, który jeszcze przez kilka lat pozwoli uporać się nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. O długi czas pracy na baterii dba ogniwo o pojemności 4000 mAh, wspierające szybkie ładowanie o mocy 22.5 W, które pozwala uzyskać 58% naładowania w zaledwie 30 minut. Sam telefon można odblokować na dwa sposoby – albo korzystając z umieszczonego pod ekranem niewielkiego czytnika, albo wykorzystując rozpoznawanie twarzy, realizowane przez 24-megapikselowy sensor. Przechodząc do aparatów – można powiedzieć, że wciąż – pomimo upływu niemal 3 lat – P20 Pro to telefon wzorowy. Zdjęcia zawsze wychodzą ostre, szczegółowe i wyraźne, a dokonująca post-processingu sztuczna inteligencja naprawdę jeszcze dodatkowo je podkręca. Jeśli nie lubisz zabierać ze sobą oddzielnie aparatu, to P20 Pro będzie urządzeniem, które doskonale trafi w Twoje potrzeby. Jak zresztą niemal każdego użytkownika.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych