Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

iPhone 6

Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Szukasz telefonu dla dziecka – takiego, który będzie działał sprawnie, ale o który nie będziesz musiał się nadmiernie obawiać w przypadku kradzieży, zgubienia czy uszkodzenia? Chcesz podarować bliskim smartfon, który, choć będzie kosztował niewiele, to zapewni płynne działanie i najważniejsze funkcje oraz programy? A może chciałbyś samodzielnie przekonać się co do tego, jak w praktyce działają urządzenia z serii iPhone? 6. generacja iPhone to urządzenie idealne do każdego z tych zadań – kosztuje niewiele, wygląda atrakcyjnie i zapewnia satysfakcjonującą szybkość, stabilność i responsywność działania. Pomimo prawie siedmioletniej obecności na rynku to urządzenie, które wciąż może się podobać, wykonane ze świetnych materiałów i z najwyższą dbałością o detale. To również jeden z najtańszych sposobów na dołączenie do ekosystemu Apple i sprawdzenie, jak w praktyce funkcjonują oferowane przez tego producenta rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz telefony używane po gruntownym 40-etapowym teście. @ Шукаєте телефон для дитини - такий, який буде працювати ефективно, але за який вам не доведеться переживати в разі крадіжки, втрати чи пошкодження? Бажаєте подарувати своїм близьким смартфон, який хоч і коштуватиме недорого, але забезпечить безперебійну роботу та найважливіші функції та програми? А може, ви хочете на власні очі побачити, як на практиці працює серія iPhone? iPhone 6-го покоління є ідеальним пристроєм для кожного з цих завдань - він коштує недорого, виглядає привабливо і забезпечує задовольняючу швидкість, стабільність і чуйність роботи. Незважаючи на майже сім років присутності на ринку, це пристрій, який все ще може подобатися, виготовлений з чудових матеріалів і з особливою увагою до деталей. Також це один із найдешевших способів приєднатися до екосистеми Apple і перевірити, як на практиці працюють запропоновані виробником рішення. У нашій пропозиції ви знайдете вживані телефони після ретельного 22-етапного тесту.

Filtruj

iPhone 6 to pierwszy model z charakterystycznymi obłymi kształtami, który wyraźnie odciął się od poprzednich modeli – 5, 5S i SE. Jak pokazały późniejsze wyniki sprzedażowe - jakość wykonania, kształty i wykorzystane materiały spodobały się klientom, a zapoczątkowana w 2014 roku stylistyka utrzymała się aż do 2020, kiedy wydany został iPhone SE 2, o niemal identycznej bryle, jak model 6. generacji. W specyfikacji ma dostępną pamięć wielkości 16, 32, 64, 128 GB. Smartfon ten, pomimo niskiej ceny i kilkuletniej obecności na rynku, wciąż zapewnia wystarczającą wydajność do większości zadań i może być idealnym wyborem dla niewymagających użytkowników. Świetnie sprawdzi się jako telefon dla dziecka, które zapewni niezawodną łączność, dobry aparat i funkcjonowanie aplikacji do obsługi social mediów, a przy tym jego cena nie jest nadmiernie wygórowana. Może być także doskonałą opcją dla osób starszych, ponieważ urządzenia Apple słyną z łatwej obsługi i niezawodnego działania. To również idealne rozwiązanie, jeśli chcesz przekonać się, co oferują urządzenia od Apple i nie chcesz przy tym wydać zbyt dużych sum na smartfon.

iPhone 6. generacji to urządzenie wyposażone w 4,7-calowy ekran Retina, wykonany w technologii IPS LCD, cechujący się rozdzielczością 1334 x 750, co przekłada się na zagęszczenie pikseli na poziomie 326 ppi. Są to na tyle dobre parametry, że do dzisiaj urządzenie nie odstaje zbyt mocno od najnowszych propozycji konkurencji, podobnie rzecz wygląda w przypadku jasności – zarówno minimalnej oraz maksymalnej, jak i kątów widzenia. Jedyne zastrzeżenia można mieć co do dużych ramek otaczających ekran, ale Apple zawsze cechowało się konserwatyzmem w tej dziedzinie. 8-megapikselowy aparat z elektroniczną stabilizacją obrazu zapewnia dość dobre zdjęcia przy korzystnych warunkach oświetleniowych i do podstawowych zastosowań z pewnością wystarczy. Bateria o pojemności 1810 mAh pozwala na kilka godzin intensywnego użytkowania, a jedną z jej zalet jest możliwość szybkiego doładowania przy wykorzystaniu oryginalnej ładowarki o mocy 1A.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych