Menu

Filtruj

Filtruj według

Pamięć wewnętrzna

Pamięć wewnętrzna

Stan wizualny

Stan wizualny

Stan baterii

Stan baterii

Aktywne filtry

Pokaż produkty

iPhone 6s (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Jeden z najbardziej udanych i najlepiej sprzedających się modeli w portfolio Apple jest dostępny dzisiaj w bardzo atrakcyjnych cenach. iPhone 6s, bo o nim mowa, pomimo kilkuletniej obecności na rynku wciąż okazuje się smartfonem bardzo kompletnym i pozwalającym na długą i sprawną pracę w niemal każdych warunkach. Jedną z największych zalet, przekonujących kupujących do tego modelu w roku 2021, jest jego niewielki rozmiar, który pozwala na łatwą obsługę jedną ręką, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Na tym jednak nie kończą się jego zalety i decydując się na używany czy powystawowy iPhone 6s (refurbished) mamy do dyspozycji całkiem niezły aparat, szybko działający czytnik linii papilarnych, przełącznik pozwalający na szybką zmianę profilów, a samo urządzenie pomimo nie najwyższej aktualnie półki cenowej, wciąż doskonale radzi sobie z większością zadań. W dodatku smartfon od Apple jest perfekcyjnie wykonany z materiałów premium, dzięki czemu doskonale wygląda, również w zestawieniu z garniturem na spotkaniach biznesowych.

iPhone 6s refurbished to nadal dobra opcja

iPhone 6s pomimo ponad sześcioletniej obecności na rynku wciąż bardzo szybko reaguje na polecenia użytkownika i radzi sobie ze sporą liczbą udostępnionych w App Store aplikacji. Duża w tym zasługa świetnej optymalizacji, z której zawsze słynęło Apple, a także z wykorzystania najmocniejszych obecnych na rynku w 2015 podzespołów.

Specyfikacja iPhone 6s

Znajdziemy w nim procesor Apple A9 zestawiony z 2 GB RAM, a także bardzo szybką pamięcią NVMe, która przyspiesza wymianę danych pomiędzy pamięcią masową a procesorem, pojemności 16, 32, 64, 128 GB. Urządzenie działa pod kontrolą najnowszego iOS, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, zawiera mnóstwo usprawnień w stosunku do oprogramowania, z jakim zostało wypuszczone. Dużą zaletą w stosunku do współczesnych modeli Apple jest obecność łącza słuchawkowego, dzięki któremu po podpięciu słuchawek można cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem, pojedynczy głośnik również potrafi odtwarzać dosyć głośno muzykę i do większości zastosowań sprawdzi się idealnie.

Dlaczego warto wybrać odnowiony iPhone 6s?

Wyświetlacz to rozwiązanie znane z 6. generacji iPhone’a – wykonany w technologii IPS LCD, o rozdzielczości 1334 x 750 i zagęszczeniu 326 pikseli na cal, nazwany przez producenta Retiną z uwagi na tak niewielkie piksele, że niemal nie sposób zauważyć je gołym okiem. Aktualnie produkowane są oczywiście ekrany o lepszych parametrach, ale nadal ten zastosowany w iPhone 6s to bardzo dobra i czytelna jednostka. Urządzenie pozwala również na płacenie, wykorzystując technologię Apple Pay i przy potwierdzeniu czytnikiem linii papilarnych – tym samym, który służy również do odblokowywania telefonu i działa szybko i sprawnie. Nawet w 2021 roku to wciąż jeden z najszybszych czytników dostępnych na mobilnym rynku. Brzmi interesująco? Z pewnością ucieszy Cię informacja, że w naszym sklepie możesz niedrogo nabyć swój egzemplarz iPhone 6s – w dobrym stanie i po wykonaniu testu sprawności, obejmującego 22 elementy. Daje Ci to gwarancję, że z zakupionego iPhone 6s będzie Ci się korzystało tak dobrze, jak w dniu premiery.

W sklepie znajdziesz też inne urządzenia marki Apple, takie jak poleasingowy iPad Air czy odnowiony iPhone 12. Dzięki temu stworzysz cały system, w którym laptop czy telefon będą się ze sobą sprawnie komunikowały, ułatwiając pracę czy kontaktowanie się z bliskimi osobami. 

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych