Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

iPhone 6s

Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Jeden z najbardziej udanych i najlepiej sprzedających się modeli w portfolio Apple jest dostępny dzisiaj w bardzo atrakcyjnych cenach. iPhone 6s, bo o nim mowa, pomimo kilkuletniej obecności na rynku wciąż okazuje się smartfonem bardzo kompletnym i pozwalającym na długą i sprawną pracę w niemal każdych warunkach. Jedną z największych zalet, przekonujących kupujących do tego modelu w roku 2021, jest jego niewielki rozmiar, który pozwala na łatwą obsługę jedną ręką, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Na tym jednak nie kończą się jego zalety i decydując się na używany czy powystawowy iPhone 6s mamy do dyspozycji całkiem niezły aparat, szybko działający czytnik linii papilarnych, przełącznik pozwalający na szybką zmianę profilów, a samo urządzenie pomimo nie najwyższej aktualnie półki cenowej, wciąż doskonale radzi sobie z większością zadań. W dodatku smartfon od Apple jest perfekcyjnie wykonany z materiałów premium, dzięki czemu doskonale wygląda, również w zestawieniu z garniturem na spotkaniach biznesowych. @ Одна з найуспішніших і найбільш продаваних моделей в портфоліо Apple доступна сьогодні за дуже привабливими цінами. iPhone 6s, тому що ми говоримо про нього, незважаючи на кілька років присутності на ринку, він все ще виявляється дуже повноцінним смартфоном, який дозволяє довго і ефективно працювати практично в будь-яких умовах. Однією з найбільших переваг, яка переконує покупців цієї моделі у 2021 році, є її невеликий розмір, що дозволяє легко керувати однією рукою, що сьогодні рідко зустрічається. Але на цьому його переваги не закінчуються, і, вибираючи iPhone 6s, який був у використанні чи виставці, ми маємо непогану камеру, швидкодіючий сканер відбитків пальців, перемикач, який дозволяє швидко змінювати профілі, і сам пристрій. , незважаючи на не найвищий ціновий діапазон, все одно відмінно справляється, справляється з більшістю завдань. Крім того, смартфон Apple ідеально виготовлений з матеріалів преміум-класу, завдяки чому він чудово виглядає навіть у поєднанні з костюмом на ділових зустрічах.

Filtruj

iPhone 6s pomimo ponad sześcioletniej obecności na rynku wciąż bardzo szybko reaguje na polecenia użytkownika i radzi sobie ze sporą liczbą udostępnionych w App Store aplikacji. Duża w tym zasługa świetnej optymalizacji, z której zawsze słynęło Apple, a także z wykorzystania najmocniejszych obecnych na rynku w 2015 podzespołów. Znajdziemy w nim procesor Apple A9 zestawiony z 2 GB RAM, a także bardzo szybką pamięcią NVMe, która przyspiesza wymianę danych pomiędzy pamięcią masową a procesorem, pojemności 16, 32, 64, 128 GB. Urządzenie działa pod kontrolą najnowszego iOS, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, zawiera mnóstwo usprawnień w stosunku do oprogramowania, z jakim zostało wypuszczone. Dużą zaletą w stosunku do współczesnych modeli Apple jest obecność łącza słuchawkowego, dzięki któremu po podpięciu słuchawek można cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem, pojedynczy głośnik również potrafi odtwarzać dosyć głośno muzykę i do większości zastosowań sprawdzi się idealnie.

Wyświetlacz to rozwiązanie znane z 6. generacji iPhone’a – wykonany w technologii IPS LCD, o rozdzielczości 1334 x 750 i zagęszczeniu 326 pikseli na cal, nazwany przez producenta Retiną z uwagi na tak niewielkie piksele, że niemal nie sposób zauważyć je gołym okiem. Aktualnie produkowane są oczywiście ekrany o lepszych parametrach, ale nadal ten zastosowany w iPhone 6s to bardzo dobra i czytelna jednostka. Urządzenie pozwala również na płacenie, wykorzystując technologię Apple Pay i przy potwierdzeniu czytnikiem linii papilarnych – tym samym, który służy również do odblokowywania telefonu i działa szybko i sprawnie. Nawet w 2021 roku to wciąż jeden z najszybszych czytników dostępnych na mobilnym rynku. Brzmi interesująco? Z pewnością ucieszy Cię informacja, że w naszym sklepie możesz niedrogo nabyć swój egzemplarz tego telefonu – w dobrym stanie i po wykonaniu testu sprawności, obejmującego 22 elementy. Daje Ci to gwarancję, że z zakupionego iPhone 6s będzie Ci się korzystało tak dobrze, jak w dniu premiery.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych