Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

Samsung Galaxy S10 Plus

Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Samsung Galaxy S10 Plus to nieco powiększona wersja niezwykle udanego modelu S10, który cieszył się wyjątkowo dobrymi wynikami sprzedaży. S10+ celuje w klientów ceniących większy wyświetlacz, dzięki czemu można lepiej wykorzystać wielozadaniowość urządzenia, a także zwracających większą uwagę na czas pracy na baterii – to również uległo pewnemu ulepszeniu w stosunku do mniejszego brata. Paza tym to świetny telefon, który pod względem mocy obliczeniowej, pięknego i czytelnego ekranu, a także zastosowanych aparatów, wciąż odnajduje się bardzo dobrze w 2021 roku. Telefon dostępny jest w wielu wariantach pojemności pamięci na dane - 64, 128, 256 czy nawet 512 GB. Oczywiście nie musisz już płacić zawrotnych sum, jakie trzeba było za niego płacić w momencie wyjścia na rynek – dziś znajdziesz go w naszym sklepie znacznie taniej. Nadal jednak kupiony u nas egzemplarz będzie działał tak, jak w momencie opuszczenia fabryki – co gwarantuje wykonany przez naszych pracowników 22-etapowy test, w trakcie którego przeglądane są wszystkie elementy smartfonu. Czy warto sięgnąć po Galaxy S10 Plus?

Filtruj

Wystarczy spojrzeć na Samsunga Galaxy S10 Plus, by dostrzec, ile pracy włożyli inżynierowie w jego projektowanie. Choć jest wyposażony w duży – 6,4-calowy ekran, to udało się utrzymać jego wymiary w granicach normy, a trzymanie w jednej dłoni nie jest szczególnym osiągnięciem. Niezależnie od wybranego koloru, stylistyka, w jakiej został utrzymany, przykuwa uwagę i świetnie prezentuje się nawet w oficjalnych sytuacjach. Tylny panel wykonany został z ceramiki, co pozwoliło na redukcję masy przy jednoczesnej poprawie wytrzymałości. Jednak najważniejszym elementem, rzutującym nie tylko na jego wygląd, ale także dostarczane wrażenia z użytkowania, jest wyświetlacz. Tu mamy do czynienia z rozwiązaniem ze ścisłej czołówki – 6,4 cala, wypełniające 88,9% panelu przedniego pracuje w rozdzielczości 3040 x 1440. Dynamic AMOLED z HDR10+ mówi tylko jedno – tu nie ma miejsca na rozczarowania. Ekran zapewnia nie tylko charakterystyczne dla AMOLEDów idealne czernie, ale także żywe i głębokie kolory, perfekcyjne kąty widzenia i szybką reakcję na dotyk. Niewiele urządzeń produkowanych obecnie mogłoby się w tej materii równać z Galaxy 10 Plus. Połączenie ze wbudowanymi głośnikami stereo daje niezapomniane wrażenia podczas grania czy oglądania filmów.

Za wydajność urządzenia odpowiada Exynos 9820, który w połączeniu z 8 GB RAM i pamięcią UFS 2.1 działa naprawdę wydajnie i nie można mieć zastrzeżeń co do kultury jego pracy, czy zamykania aplikacji w tle. Całość uzupełnia doskonały, potrójny aparat fotograficzny, który potrafi zawstydzić niejednego nowszego flagowca. Kamera główna ma obiektyw o zmiennej przysłonie – f/1.5 do f/2.4 i optyczną stabilizację ekranu, a dodatkowe funkcje zapewniają aparat szerokokątny (pole widzenia 123 stopnie) i stabilizowany optycznie teleobiektyw z dwukrotnym zoomem. Odblokowywanie urządzenia odbywa się za pomocą ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych, który wbudowany został w ekran i działa zadziwiająco szybko i precyzyjnie. W telefonie nie brakuje wielu innych funkcji i dodatków, które sprawiają, że Galaxy S10 Plus to idealne rozwiązanie dla niemal każdego użytkownika.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych