Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10 Plus to nieco powiększona wersja niezwykle udanego modelu S10, który cieszył się wyjątkowo dobrymi wynikami sprzedaży. S10+ celuje w klientów ceniących większy wyświetlacz, dzięki czemu można lepiej wykorzystać wielozadaniowość urządzenia, a także zwracających większą uwagę na czas pracy na baterii – to również uległo pewnemu ulepszeniu w stosunku do mniejszego brata. Paza tym to świetny telefon, który pod względem mocy obliczeniowej, pięknego i czytelnego ekranu, a także zastosowanych aparatów, wciąż odnajduje się bardzo dobrze w 2021 roku. Telefon dostępny jest w wielu wariantach pojemności pamięci na dane - 64, 128, 256 czy nawet 512 GB. Oczywiście nie musisz już płacić zawrotnych sum, jakie trzeba było za niego płacić w momencie wyjścia na rynek – dziś znajdziesz go w naszym sklepie znacznie taniej. Nadal jednak kupiony u nas egzemplarz będzie działał tak, jak w momencie opuszczenia fabryki – co gwarantuje wykonany przez naszych pracowników 22-etapowy test, w trakcie którego przeglądane są wszystkie elementy smartfonu. Czy warto sięgnąć po Galaxy S10 Plus?

Filtruj

Wystarczy spojrzeć na Samsunga Galaxy S10 Plus, by dostrzec, ile pracy włożyli inżynierowie w jego projektowanie. Choć jest wyposażony w duży – 6,4-calowy ekran, to udało się utrzymać jego wymiary w granicach normy, a trzymanie w jednej dłoni nie jest szczególnym osiągnięciem. Niezależnie od wybranego koloru, stylistyka, w jakiej został utrzymany, przykuwa uwagę i świetnie prezentuje się nawet w oficjalnych sytuacjach. Tylny panel wykonany został z ceramiki, co pozwoliło na redukcję masy przy jednoczesnej poprawie wytrzymałości. Jednak najważniejszym elementem, rzutującym nie tylko na jego wygląd, ale także dostarczane wrażenia z użytkowania, jest wyświetlacz. Tu mamy do czynienia z rozwiązaniem ze ścisłej czołówki – 6,4 cala, wypełniające 88,9% panelu przedniego pracuje w rozdzielczości 3040 x 1440. Dynamic AMOLED z HDR10+ mówi tylko jedno – tu nie ma miejsca na rozczarowania. Ekran zapewnia nie tylko charakterystyczne dla AMOLEDów idealne czernie, ale także żywe i głębokie kolory, perfekcyjne kąty widzenia i szybką reakcję na dotyk. Niewiele urządzeń produkowanych obecnie mogłoby się w tej materii równać z Galaxy 10 Plus. Połączenie ze wbudowanymi głośnikami stereo daje niezapomniane wrażenia podczas grania czy oglądania filmów.

Za wydajność urządzenia odpowiada Exynos 9820, który w połączeniu z 8 GB RAM i pamięcią UFS 2.1 działa naprawdę wydajnie i nie można mieć zastrzeżeń co do kultury jego pracy, czy zamykania aplikacji w tle. Całość uzupełnia doskonały, potrójny aparat fotograficzny, który potrafi zawstydzić niejednego nowszego flagowca. Kamera główna ma obiektyw o zmiennej przysłonie – f/1.5 do f/2.4 i optyczną stabilizację ekranu, a dodatkowe funkcje zapewniają aparat szerokokątny (pole widzenia 123 stopnie) i stabilizowany optycznie teleobiektyw z dwukrotnym zoomem. Odblokowywanie urządzenia odbywa się za pomocą ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych, który wbudowany został w ekran i działa zadziwiająco szybko i precyzyjnie. W telefonie nie brakuje wielu innych funkcji i dodatków, które sprawiają, że Galaxy S10 Plus to idealne rozwiązanie dla niemal każdego użytkownika.

Produkt dodany do ulubionych