Menu

Apple Watch SE 2 (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Odnowione smartwatch Apple Watch SE 2 

Apple Watch SE 2 jest idealnym towarzyszem dla aktywnych osób. Nie tylko pokazuje czas, ale także doskonale wspiera trening oraz dostarcza podstawowych informacji na temat zdrowia użytkownika. Decydując się na zakup używanego lub poleasingowego urządzenia Apple Watch SE 2, otrzymujesz wysoką jakość techniczną w atrakcyjnej cenie. 

Apple Watch SE 2 — jakie urządzenia oferujemy? 

W naszej ofercie znajdziesz używane Apple Watch SE 2 w różnych wariantach kolorystycznych. Każdy odrestaurowany produkt objęty jest 3-miesięczną gwarancją, eliminującą obawy związane z ewentualnymi awariami lub uszkodzeniami.

Apple Watch SE 2 odnowiony od Luxtrade przechodzi rygorystyczne testy jakości, funkcjonalności oraz parametrów technicznych. Przeprowadzamy kompleksowe testy obejmujące aż 40 etapów, aby zapewnić Ci produkt o niezawodnej jakości.

W zestawie zakupowym znajdziesz: 

  • oryginalne, odnowione i przetestowane pod kątem jakości urządzenie; 
  • pasek sportowy do zegarka; 
  • nowy kabel USB umożliwiający ładowanie; 
  • kartę gwarancyjną i dowód zakupu. 

Całość będzie zapakowana w ekologiczne pudełko. Możesz w nim przechowywać akcesoria do sprzętu. Box może również posłużyć jako opakowanie na prezent. 

Apple Watch SE 2 powystawowy sprzedajemy w klasie A+ oraz w klasie X. Klasa A+ oznacza, że jest w pełni sprawny technicznie, ale nosi drobne ślady użytkowania (np. lekkie zarysowania). Z kolei urządzenia określane jako X nie tylko niezawodnie działają, ale także mają wzorowy stan wizualny, więc sprawdzą się np. na prezent. 

Apple Watch SE 2 poleasingowy — charakterystyka urządzenia 

Apple Watch SE 2 poleasingowy jest przez nas sprawdzany pod kątem wydajności oraz sprawności i odnawiany. Dzięki temu nie odbiega parametrami od nowego urządzenia. 

Watch cechuje się: 

  • jasnym i czytelnym wyświetlaczem; 
  • funkcjonalnością — urządzenie dokonuje m.in. pomiaru nasycenia krwi tlenem, a także może przeprowadzić wiarygodne EKG, monitoruje też sen; 
  • nowoczesnym designem — pasuje do każdej stylizacji; 
  • prostą i intuicyjną obsługą. 


Apple Watch SE 2 sprawdzi się przede wszystkim u osób, które lubią ruch, a także chcą dbać o swoje zdrowie, szczególnie w połączeniu z innymi urządzeniami, takimi jak iPhone 13 Pro. Kupując urządzenie u nas, troszczysz się także o swój portfel, ponieważ oszczędzasz na zakupach. 

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych