Menu

Apple Watch Ultra (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Odnowione smartwatch Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra to urządzenie dla osób, które od swojego smartwatcha wymagają ponadprzeciętnych możliwości. Poza tym, że Apple Watch Ultra pokazuje godzinę, jest takżedoskonałym asystentem treningu, oraz informuje użytkownika o parametrach zdrowotnych. Kupując urządzenie używane, poleasingowe, otrzymujesz urządzenie w doskonałej jakości i w dobrej cenie. 

Apple Watch Ultra — jakie urządzenia oferujemy? 

Apple Watch Ultra ma tylko jedną wersję kolorystyczną. Odnowiony produkt jest objęty 3-miesięczną gwarancją. Sprawia ona, że nie musisz obawiać się ewentualnych awarii czy uszkodzeń.

Odnowiony Apple Watch Ultra od Luxtrade jest badany pod kątem jakości, funkcjonalności oraz parametrów technicznych. Przeprowadzamy aż 40-etapowe testy w tym zakresie, aby dostarczyć Ci produkt, który będzie po prostu niezawodny. 

W zestawie zakupowym znajdziesz: 

  • oryginalne, odnowione i przetestowane pod kątem jakości urządzenie;
  • pasek sportowy do zegarka; 
  • nowy kabel USB umożliwiający ładowanie; 
  • kartę gwarancyjną i dowód zakupu. 

Całość będzie zapakowana w ekologiczne pudełko. Możesz w nim przechowywać akcesoria do sprzętu. Box może również posłużyć jako opakowanie na prezent. 

Używane i powystawowe Apple Watch Ultra sprzedajemy w klasie B, klasie A+ oraz w klasie X. Klasa B to najniższa klasa wizualna, mówi o tym, że produkt zakupiony w tej klasie posiadać będzie widoczne ślady użytkowania, takie jak zarysowania i wgniecenia, urządzenie jest w pełni sprawne technicznie. Klasa A+ oznacza, że jest w pełni sprawny technicznie, ale nosi drobne ślady użytkowania (np. lekkie zarysowania). Z kolei urządzenia określane jako X nie tylko niezawodnie działają, ale także mają wzorowy stan wizualny, więc sprawdzą się np. na prezent. 

Apple Watch Ultra poleasingowy — charakterystyka urządzenia 

Apple Watch Ultra poleasingowy jest przez nas sprawdzany pod kątem wydajności oraz sprawności i odnawiany. Dzięki temu nie odbiega parametrami od nowego urządzenia.

Watch cechuje się: 

  • czytelnym i dwa razy jaśniejszym wyświetlaczem w porównaniu do poprzednich modeli Apple Watch
  • wytrzymałą baterią
  • funkcjonalnością — urządzenie dokonuje m.in. pomiaru nasycenia krwi tlenem, a także może przeprowadzić wiarygodne EKG, monitoruje też sen; 
  • wytrzymałością - dzięki twardej tytanowej kopercie, wytrzyma najtrudniejsze wyzwania
  • nowoczesnym designem — pasuje do każdej stylizacji; 
  • prostą i intuicyjną obsługą. 


Apple Watch Ultra sprawdzi się przede wszystkim u osób, które lubią ruch i ekstremalne wyzwania, a także chcą dbać o swoje zdrowie, szczególnie w połączeniu z innymi urządzeniami, takimi jak iPhone 13 Pro. Kupując urządzenie u nas, troszczysz się także o swój portfel, ponieważ oszczędzasz na zakupach. 

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych