Menu

Filtruj

Filtruj według

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 1 819,00 zł

Kolor

Kolor

Pamięć wewnętrzna

Pamięć wewnętrzna

Stan wizualny

Stan wizualny

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Aktywne filtry

Pokaż produkty

iPad (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Luxtrade iPad — odnowione urządzenia w korzystnej cenie

W sklepie Luxtrade, iPad to urządzenie o wzorowych parametrach technicznych, w doskonałym stanie, a przede wszystkim — w rozsądnej cenie. Oferujemy różne modele oryginalnych tabletów, które różnią się m.in. generacją oraz przekątną ekranów. Dzięki temu dobierzesz konkretny produkt dopasowany do Twoich potrzeb, założeń budżetowych oraz oczekiwań.

My zadbamy o to, aby dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie. Oryginalny iPad powystawowy zapakujemy w ekologiczne i eleganckie opakowanie, a do całego zestawu dodamy specjalną ładowarkę, kartę gwarancyjną i dowód zakupu.

iPad poleasingowy — charakterystyka urządzenia

Każdy dostępny w ofercie odnowiony iPad jest:

  • odnowiony — zarówno wizualnie, jak i technicznie;
  • przetestowany pod względem parametrów technicznych, wydajności oraz funkcjonalności (tablety są poddawane wieloetapowym testom);
  • objęty gwarancją — ta wynosi na ogół 3 miesiące i jest potwierdzeniem naszej pewności, że urządzenia są w pełni sprawne;
  • oryginalny — nie znajdziesz u nas podróbek, a jedynie autentyczne urządzenia od Apple, które są przyjemne w obsłudze, mają doskonałe parametry i estetyczny design.

Urządzenia iPad odnowione sprzedajemy w dwóch opcjach: w bardzo dobrym stanie wizualnym i te wyglądające jak nowe. To pozwoli dostosować tablet do Twoich potrzeb, a także założeń budżetowych. W asortymencie znajdziesz również akcesoria do wszystkich produktów.

iPad powystawowy — czym wyróżniają się tablety?

Każdy iPad powystawowy łączy w sobie wydajność i nowoczesne rozwiązania z rozsądną ceną. Urządzenia umożliwiają wygodne przeglądanie Internetu, tworzenie notatek czy rysowanie. Są wyposażone w dobrej jakości aparaty, wyświetlacze oraz systemy zapewniające świetne osiągi WiFi.

Masz już dosyć setek kartek, które gromadzisz wokół siebie na zapiski? Chciałbyś być bardziej eko? A może chcesz kupić nowoczesny tablet, który wesprze Cię w organizacji i ułatwi codzienną pracę lub naukę?

Wybierz iPad odnowiony od Luxtrade. Pod każdym tabletem znajdują się szczegółowe informacje odnośnie do jego specyfikacji technicznej. Dzięki temu możesz porównać ze sobą interesujące Cię modele, aby wybrać ten w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

Należysz do miłośników marki Apple? Zobacz także smartfony Apple dostępne w Luxtrade.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych