Menu

Filtruj

Pokaż produkty

iPhone 5s (odnowione)

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Odnowiony telefon iPhone 5s

iPhone 5s to urządzenie, które zachwyciło użytkowników ze względu na parametry techniczne, dobrej jakości aparat i świetny design. W naszej ofercie znajdziesz smartfony poleasingowe i odnowione. Ich najważniejszą zaletą jest korzystna cena w połączeniu z niezawodnością całego systemu. Każde urządzenie sprawdzamy podczas 40-etapowych testów technicznych, funkcjonalnych i jakościowych. Dzięki temu do sprzedaży trafiają jedynie wyselekcjonowane smartfony. 

iPhone 5s od Luxtrade — dlaczego warto? 

iPhone 5s używany to urządzenie, które jest niezawodne. Mimo że od premiery tego modelu na rynku już minęło trochę czasu, to aparat, wbudowany czytnik linii papilarnych, niezawodny system czy ponadczasowy wygląd urządzenia sprawiają, że inwestycja w niego ciągle się opłaca. 

Kupując u nas iPhone 5s odnowione, klienci zyskują: 

  • 24-miesięczną gwarancję — stanowi formę zabezpieczenia na wypadek ewentualnej awarii telefonu; 
  • możliwość wyboru smartfona spośród kilku wersji — w ofercie są dostępne modele o różnych kolorach i parametrach technicznych; 
  • darmową dostawę i 14 dni na ewentualny zwrot; 
  • urządzenie przebadane pod kątem jakości, sprawności i wydajności — sprzedajemy jedynie urządzenia, z których możesz komfortowo korzystać; 
  • dobry smartfon w rozsądnej cenie — iPhone 5 poleasingowe to urządzenia od Apple, a więc niezawodne i dopracowane. 

U kogo sprawdzi się iPhone 5s? To urządzenie dla tych, którzy lubią wygodę i intuicyjną obsługę. Kupując u nas, otrzymasz smartfona zapakowanego w ekologiczne opakowanie — do przechowywania i na prezent. W środku będzie też nowy kabel USB, igła do wyjmowania tacki z kartą SIM, a także gwarancja i dowód zakupu. 

Iphone 5s — czym charakteryzują się urządzenia? 

iPhone 5s używane mają: 

  • wbudowany czytnik linii papilarnych; 
  • niezawodny procesor; 
  • aparat umożliwiający nagrywanie i robienie zdjęć dobrej jakości; 
  • baterię zapewniającą komfortowe korzystanie z urządzenia przez wiele godzin.

iPhone 5s powystawowy sprzedajemy w klasie A+ i X. Pierwsza z nich oznacza doskonałe parametry techniczne w połączeniu z drobnymi śladami użytkowania. Z kolei klasa X jest idealna na prezent: ma idealny stan techniczny i wizualny.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych