Menu

Filtruj

Filtruj według

Kolor

Kolor

Rozmiar koperty

Rozmiar koperty

Stan wizualny

Stan wizualny

Aktywne filtry

Pokaż produkty

Apple Watch 3 (odnowione)

0

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Odnowione smartwatche Apple Watch 3 

Szukasz urządzenia, które będzie niezawodne, estetyczne, a jednocześnie w rozsądnej cenie? Apple Watch 3 używany i odnowiony to produkt dla Ciebie. Znajdziesz go u nas w doskonałym stosunku ceny do jakości. Smartwatch jest sprawdzony pod kątem technicznym, dlatego masz pewność, że będzie działał wydajnie. Z kolei 3-miesięczna gwarancja stanowi formę zabezpieczenia na wypadek ewentualnych usterek. 

Apple Watch od Luxtrade — dlaczego warto? 

Apple Watch 3, który oferujemy, to oryginalne urządzenie. Po leasingu, czyli stosunkowo krótkim okresie użytkowania, zostało ono poddane wnikliwym testom pod kątem funkcjonalności, jakości oraz parametrów technicznych. 

Zaawansowane badania składają się z ponad 40 etapów. W ich trakcie sprawdzamy m.in. sprawność systemu operacyjnego, baterii czy stan wizualny urządzenia. Po selekcji sprzęt, który zostanie zakwalifikowany do sprzedaży, jest odnawiany. 

Kupując smartwatcha od Luxtrade, otrzymujesz: 

  • 3-miesięczną gwarancję;
  • darmową dostawę kurierem;
  • 14 dni na zwrot;
  • smartwatch zapakowany w ekologiczne pudełko (znajduje się w nim zegarek, karta gwarancyjna i dowód zakupu, nowy kabel USB, a także pasek sportowy). 

Apple Watch 3 odnowiony to w pełni sprawne urządzenie w dobrej cenie. Sprawdzi się ono zarówno u nastolatków, dorosłych, jak i u osób starszych. Będą oni mogli dopasować poszczególne funkcje inteligentnego zegarka do własnych potrzeb.

Apple Watch 3 powystawowy — jakie urządzenia oferujemy? 

Apple Watch 3 powystawowy jest dostępny w sprzedaży w następujących wersjach: 

  • w kolorze czarnym, srebrnym lub złotym;
  • z kopertami o rozmiarach 38 mm i 42 mm;
  • w stanie wizualnym określanym jako A+ oraz X — klasa A+ oznacza doskonały stan techniczny i drobne ślady użytkowania. Z kolei klasa X to urządzenia klasy premium, czyli wzorowe pod kątem technicznym oraz wizualnym. 

Dzięki szerokiemu wyborowi możesz dobrać konkretne urządzenie do własnych potrzeb użytkowych oraz funkcjonalnych, a także do założeń budżetowych. 

Apple Watch 3 poleasingowy ma pojemną baterię, niezawodny system operacyjny i rozbudowane funkcje. Umożliwia m.in. szybkie płacenie za zakupy, monitorowanie jakości snu i aktywności fizycznej, a także badanie pulsu. 

Szukasz urządzenia, które zachęci Cię do ruchu i będzie ciekawym dodatkiem do codziennych stylizacji? Apple Watch 3 jest dla Ciebie. 

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych