Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

Ładowarka sieciowa quick charge 3.0

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

5.0

100% bezpiecznie

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie
24m gwarancji

24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną 24 miesięczną gwarancję, door-2-door.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy błyskawicznie, zwykle od 3 do 5 dni roboczych. 

100% bezpiecznie
Ekologicznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
Darmowa dostawa kurierem
14 dni na zwrot
49,00 zł
Faktura VAT 23% lub paragon
Bezpieczny
zakup

Jak to działa?

Elektronika z gwarancją
Jak nowa tylko lepsza

Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

99% Zadowolonych klientów

Elektronika z gwarancją Jak nowa tylko lepsza

Częste pytania

Czym jest Luxtrade?
Dlaczego warto kupować
urządzenia od Luxtrade?
Czy są to oryginalne produkty?
Czym jest Luxtrade?

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów z drugiej ręki w Polsce. Tworzymy bezpieczne środowisko zakupów elektroniki z drugiej ręki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

Dlaczego warto kupować urządzenia od Luxtrade?

Luxtrade to szeroki wybór urządzeń topowych marek, najwyższa jakość, bezpieczeństwo zakupów, gwarancja 24 miesiące i perfekcyjna obsługa. A wszystko to w cenie nawet dwukrotnie niższej, niż nowe urządzenie.Jesteśmy największą firmą sprzedażową w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Czy są to oryginalne produkty?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są w 100% oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł oraz europejskiej dystrybucji. Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?
Jak dokonać zwrotu?
Co obejmuje gwarancja?
Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?

Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczny test 22 parametrów wizualnych i technicznych, podczas którego zostaje zakwalifikowany do jednej z trzech kategorii “klasa B”, “klasa A+”, “klasa X”.

Produkt klasy B

Urządzenie w dopuszczalnym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 22-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Smartfon będzie nosił znaczne ślady użytkowania, takie jak głębokie zadrapania, wgniecenia bądź pęknięcia.

Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 22-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Produkt klasy X

Urządzenie w wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 22-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Jak dokonać zwrotu?

Możesz dokonać zwrotu zakupionego urządzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania telefonu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz zwrotu i odeślij go razem z urządzeniem na adres:

Luxtrade zwroty

ul. Rybnicka 13

43-200 Pszczyna

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarancja Luxtrade jest oparta na ogólnych warunkach gwarancyjnych producenta. Szczegóły gwarancji dla poszczególnych gwarancji TUTAJ

Informacje

Black_1.jpg

Ładowarka sieciowa - jedyna w swoim rodzaju

Ładowarka jest uniwersalna i pracuje ze wszystkimi przewodami USB. Posiada SMART funkcję, która automatycznie dostosowuje napięcie do ładowanego urządzenia, a także chroni sprzęt przed przepięciami i przegrzaniem.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów PC, akcesorium wyposażone zostało w 4 porty USB. Najważniejszą cechą ładowarki jest SZYBKIE ładowanie, dzięki czemu Twój telefon szybciej otrzyma potrzebną energię.

Dane techniczne

  • Model: BK-382
  • Napięcie wyjściowe: 5V-3.5.A x4
  • Napięcie wejściowe: 100-240V
  • Częstotliwość: 50-60Hz
  • Wysoka jakość wykonania
  • Dedykowana do wszystkich urządzeń
  • Technologia QC 3.0
  • SZYBKIE ładowanie
  • Kompaktowa i łatwa w transportowaniu

Praktyczne rozwiązanie

Do tego celu świetnie sprawdzi się ładowarka sieciowa do telefonu firmy Sternhoff. Wystarczy tylko dostęp do gniazdka sieciowego w domu, u znajomego, czy w specjalnych punktach w galeriach handlowych, by za pomocą jednego z 4 portów USB wspierających funkcję Quick Charge 3.0 w szybkim czasie naładować urządzenie i móc dalej cieszyć się wszystkimi jego właściwościami.

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i prostota

Ładowarka do telefonu jest niezwykle poręczna – ze względu na swoje niewielkie rozmiary możesz ją zabrać, gdziekolwiek potrzebujesz. 4 porty USB, znajdujące się na grzbiecie przedmiotu, umożliwiają swobodne podłączenie kabla, unikając w ten sposób zginania czy skręcenia przewodu. Klasyczny wygląd oraz kolor czarny pozwalają na wpasowanie się do każdego wnętrza.

Wbudowany, inteligentny system dokonuje analizy natężenia ładowanego sprzętu i dostosowuje do niego optymalną moc, zapewniając w ten sposób odpowiednie ładowanie. Do tego specjalny, wielostopniowy system ochrony utrzymuje bezpieczeństwo i stabilność pracy, poprzez czujnik włączający zabezpieczenia przed przeładowaniem czy przegrzaniem. Dzięki temu eliminuje ryzyko uszkodzeń ładowanego urządzenia.

 

White_1.jpg

Specyfikacja techniczna

Opinie

5.0 / 5

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
2 opinie
1
2
3
4
5

Posiadasz ten produkt?

Pomóż innym w wyborze
NULL
Produkt dodany do ulubionych