iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro MAX to według wielu miłośników elektroniki jeden z najlepszych smartfonów, dostępnych na rynku. Na uwagę zasługuje zarówno jego minimalistyczny wygląd, funkcjonalność, jak i wykonanie. Przypadnie do gustu każdemu, dla kogo priorytetem jest dbałość o szczegóły. Mimo nieco większego rozmiaru (78 x 158 x 8.1 mm oraz 226 g wagi) doskonale leży w dłoni i daje odczucie solidności. Gwarantuje komfortowe użytkowanie w każdej sytuacji. Na jego obudowę składają się dwie tafle szkła oraz ramka ze stali. Mimo, że szkło na tyle jest oszronione to zapewnia doskonałą wytrzymałość i odporność – nie widać na nim odcisków palca, dzięki czemu telefon zawsze prezentuje się schludnie i estetycznie. Zaletą tego modelu jest nowy zestaw aparatów oraz chyba najlepsze na rynku głośniki stereo. Miłośnikom przerabiania zdjęć do gustu przypadnie genialny natywny edytor zdjęć i filmów w galerii. Co więcej, model ten wyposażony jest w Apple Pay oraz bez żadnych zastrzeżeń współpracuje z ekosystemem Apple.


Apple iPhone 11 Pro Max to model przeznaczony dla najbardziej wymagających miłośników elektroniki. Jest niczym Mercedes klasy S wśród smartfonów – ucieleśnieniem prestiżu, luksusu oraz najwyższej jakości. Jeśli chodzi o przód tego modelu, to jego design nawiązuje do kultowego iPhone XS, jednak tył jest już niepowtarzalny - wzrok przyciąga szczególnie niesymetrycznym układ kamer. Telefon spełnia normę IP68, co oznacza, że jest całkowicie odporny na różnego rodzaju pyły i zanieczyszczenia oraz można włożyć go bez szwanku pod wodę i nie ulegnie uszkodzeniu. Wyświetlacz wersji 11 Pro Max to jeden z jego największych atutów – 6,5 calowy ekran w wersji OLED nazywa się Super Retina XDR. Zapewnia wyśmienitą jakość obrazu i doskonale nasycone kolory. Do odblokowywania smartfonu służy opcja FaceID, która w tym modelu działa doskonale. Wyposażony jest on w standardowy system iOS 13, który jednak zaskakuje jedną funkcją – w galerii znaleźć można rozbudowaną możliwość edytowania zdjęć i filmów. Jest ona na tyle bogata, że zamienia zwykły smartfon w potężne narzędzie, idealne dla osób, które potrzebują dobrej kamery i zajmują się edycją materiałów wideo. Co więcej, w iPhone dostępne jest też bezpłatne iMovie. Komfort użytkowania zwiększa dark mode – nie tylko dlatego, że interfejs wygląda bardziej atrakcyjnie, ale uprzyjemnia korzystanie z telefonu w nocy. Apple iPhone 11 Pro Max wyznacza trendy oraz pokazuje kierunek rozwoju smartfonów. Oferuje jeszcze większą liczbę w pełni dopracowanych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie.

Szukasz nowoczesnego smartfonu klasy premium, który z pewnością Cię nie zawiedzie? U nas znajdziesz najnowsze modele telefonów w doskonałych cenach – w tym również opisany Apple iPhone 11 Pro Max. Wszystkie oferowane przez nas egzemplarze gwarantują najwyższą jakość i sprawność. Zostały podane skrupulatnym testom składającym się z 22 elementów, dzięki czemu masz pewność, że każde zakupione urządzenie będzie wyglądało jak nowe oraz działało, tak jakby dopiero co wyszło z fabryki.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.

W ramach strony internetowej www.luxtradestore.pl stosowane są pliki Cookies i przetwarzane są dane osobowe jej Użytkowników.