Kable USB

Kable USB to niezbędne akcesoria do ładowania telefonów oraz przesyłania plików i danych do innych urządzeń takich jak laptopy czy tablety. Aby cieszyć się niezawodnym działaniem swojego smartfona, warto wybierać tylko sprawdzone akcesoria, które pochodzą z pewnych źródeł i gwarantują najwyższą jakość. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszej ofercie – kable USB są trwałe oraz funkcjonalne. Charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz zostały wyprodukowane z zachowaniem wszystkich standardów, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo zarówno użytkownikom, jak i ich urządzeniom. W naszym sklepie dostępne są kable o długości 1 metra, co sprawia, że korzystanie z nich jest komfortowe. Ich atutem jest także duża elastyczność, dzięki czemu są funkcjonalne i wygodne w użyciu. Wykonane z najlepszych komponentów są wytrzymałe na zginanie i nie odkształcają się. Dzięki funkcji szybkiego ładowania pozwolą Ci zaoszczędzić cenny czas. Jeżeli jesteś właścicielem wielu urządzeń elektronicznych, takich jak smartfon, tablet, głośniki, słuchawki czy power bank z pewnością znajdziesz w kolekcji naszego sklepu wszystkie akcesoria, które będziesz do nich potrzebował.


Szukasz niezawodnych kabli USB do swojego smartfona lub innych urządzeń? To doskonale trafiłeś! W naszej kolekcji znajdziesz najpopularniejsze modele, które są kompatybilne zarówno z nowszymi, jak i starszymi sprzętami. Dostępne są między innymi oryginalne kable do iPhone, kable USB Lightining, typu- C lub micro USB. Ich atutem jest trwałe wykonanie oraz doskonałe parametry. Pozwalają na przesyłanie danych z dużą szybkością, co usprawnia pracę i pozwala zaoszczędzić czas. Sprawdzą się w przypadku przesyłania plików takich jak audio i wideo oraz do ładowania urządzeń. Można używać je zarówno w domowym zaciszu lub biurze, korzystając z tradycyjnej ładowarki, jak i w czasie podróży, podłączając je do ładowarki samochodowej. Zostały tak zaprojektowane, aby wyróżniać się niewielkimi wymiarami oraz ponadprzeciętną trwałością. Wyposażone w nowoczesne technologie są praktycznym rozwiązaniem, które warto mieć przy sobie w każdej sytuacji.

Na jaki rodzaj wtyczki powinieneś postawić? Uniwersalnym modelem, który dawniej wykorzystywany był niemal do większości sprzętów elektronicznych jest micro USB – za jego pomocą naładujemy większość telefonów, czytników czy tabletów, oprócz produktów pochodzących od marki Apple. Do tych ostatnich dedykowany jest kabel lightning, który różni się kształtem wtyczki i jest niezbędny do ładowania większości urządzeń marki Apple. Do najnowszych sprzętów dedykowany jest kabel USB- C, który w szybkim tempie zastępuje dawniej popularny micro USB. Jego zaletą jest symetryczny kształt, dzięki któremu wpinanie go do urządzeń nie stanowi żadnego problemu i jest bardzo komfortowe.

Aby zapewnić kablom USB trwałość należy pamiętać o ich odpowiednim przechowywaniu. Nie powinno się ich narażać na działanie zróżnicowanych temperatur, takich jak ostre promienie słoneczne. Warto trzymać je z dala od kaloryferów zimą oraz okien, gdy na tworze temperatury spadają poniżej zera. Decydując się na zakup akcesoriów z naszej oferty, możesz być pewny, że zagwarantują Ci sprawne i bezawaryjne działanie przez długi czas. Wychodząc naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającym klientów, cały czas poszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy Cię do zapoznania się z całym asortymentem oraz w razie pytań lub wątpliwości – do kontaktu.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.

W ramach strony internetowej www.luxtradestore.pl stosowane są pliki Cookies i przetwarzane są dane osobowe jej Użytkowników.