Menu

Filtruj

Filter By

Price

Price

  • €379.00 - €2,990.00

Color

Color

Internal memory

Internal memory

Visual condition

Visual condition

Year of production

Year of production

Screen diagonal

Screen diagonal

Processor

Processor

Processor clocking

Processor clocking

RAM

RAM

Active filters

Pokaż produkty

Macbook Pro (refubrished)

0

Filtruj

Szukasz przenośnego komputera, który będzie miał doskonałe parametry techniczne, wysoką wydajność, estetyczny wygląd i rozsądną cenę? Kup Macbook Pro w Luxtrade. Oferujemy odnowione urządzenia, które różnią się od tych prosto ze sklepu przede wszystkim niższą ceną.

Są w pełni wydajne, sprawne, a nawet objęte gwarancją. Możesz mieć urządzenie od najbardziej cenionego producenta komputerów do nauki i pracy, a jednocześnie nie inwestować kilkunastu tysięcy. Poznaj jakość Apple w rozsądnej cenie, a zobaczysz, że już nigdy więcej nie wrócisz do innych producentów. 

Tanie Macbook Pro — charakterystyka 

Oferujemy tanie Macbook Pro, które są: 

  • objęte gwarancją — okres jej obowiązywania to z reguły 3 miesiące. Gwarancja potwierdza, że mamy pewność doskonałego stanu technicznego urządzenia; 
  • dostępne w różnych parametrach — sprzedajemy Macbook Pro używany w różnych wersjach kolorystycznych, w różnych wariantach pamięci wewnętrznej, a także z odmiennymi procesorami i przekątnymi ekranu. Szeroki wybór pozwala dobrać konkretne urządzenie do własnych potrzeb i założeń budżetowych; 
  • dopracowane — Macbook Pro ma doskonałe parametry w kontekście dźwięku, grafiki, tempa pracy czy wydajności baterii, dlatego w każdym aspekcie jest po prostu lepszy od konkurencyjnych produktów;
  • niezawodne — urządzenia od Apple z serii Pro są bezkonkurencyjne w kontekście wygody użytkowania, wydajności, a także prostej i intuicyjnej obsługi. 

Masz dosyć nieustannych aktualizacji laptopa i problemów z systemem? Przesiądź się na Macbooka i poznaj nową jakość. Wybierz urządzenie klasy A+ lub klasy X. Oba są również sprawne, jednak w przypadku klasy A+ pojawiają się drobne ślady użytkowania, które nie są widoczne w urządzeniach zakwalifikowanych do klasy X. 

Macbook Pro poleasingowy — czy to się opłaca? 

Macbook Pro poleasingowy czy Macbook Pro powystawowy to urządzenia, które były użytkowane wcześniej przez stosunkowo krótki czas, biorąc pod uwagę nawet kilkunastoletnią wydajność urządzeń od Apple. 

Dzięki temu masz pewność, że po zakupie posłużą Ci jeszcze przez wiele lat. Kupując u nas urządzenie, otrzymujesz laptop po wieloetapowych testach sprawności technicznej, wydajności i funkcjonalności. Nie ma mowy o tym, że po rozpoczęciu użytkowania odkryjesz błędy czy problemy z systemem. Zadbaliśmy o jakość i wydajność, które da Ci Macbook Pro. Promocja na konkretne produkty w sklepie pozwala kupić urządzenia w rozsądnych cenach. 

W naszym asortymencie znajdziesz także inne urządzenia od Apple, takie jak np. tablety iPad czy laptopy Macbook Air. Dzięki temu możesz stworzyć swój własny system, w którym urządzenia Apple będą się ze sobą wzajemnie uzupełniały.

 

mail-icon
By subscribing to the newsletter, you accept our   Privacy Policy. You can unsubscribe from the newsletter at any time.
Product added to wishlist