Menu

Filtruj

Filter By

Price

Price

  • €199.00 - €211.00

Color

Color

Envelope size

Envelope size

Visual condition

Visual condition

Active filters

Pokaż produkty

Apple Watch SE (refubrished)

0

Filtruj

Odnowione smartwatche Apple Watch SE 

Szukasz smartwatcha w dobrej cenie? Dobrze trafiłeś. Oferujemy Apple Watch SE odnowiony w różnych wersjach. Poszczególne modele różnią się kolorami, rozmiarami koperty, a także stanem wizualnym. Łączą je jednak korzystny stosunek ceny do jakości, a także niezawodność. Odnowione urządzenia są testowane pod kątem parametrów technicznych, funkcjonalności i jakości. Są także objęte gwarancją. 

Apple Watch SE odnowiony — czy to się opłaca?

Apple Watch SE używany od Luxtrade to urządzenie, które jest: 

  • objęte 3-miesięczną gwarancją — stanowi ona zabezpieczenie dla kupujących na wypadek awarii; 
  • wyselekcjonowane pod kątem jakości — smartwatche poddajemy zaawansowanym, 40-etapowym testom. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią one oczekiwania naszych klientów, a także będą wydajne i przyjemne w eksploatacji; 
  • dostępne w różnych klasach — oferujemy klasę A+, czyli o doskonałych parametrach technicznych, ale z drobnymi śladami użytkowania, oraz klasę X, czyli urządzenia, która świetnie działają i nieskazitelnie wyglądają; 
  • sprzedawane w wersji z różnymi rozmiarami kopert — oferujemy modele o rozmiarach 40 mm oraz 44 mm. 

Konkretne urządzenie dobierzesz do swoich potrzeb pod względem finansowym, wizualnym oraz technicznym. W razie potrzeby nasi pracownicy Ci doradzą i podpowiedzą, co lepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji. 

Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, Apple Watch SE powystawowy otrzymasz w zestawie z kablem USB do ładowania, kartą gwarancyjną i dowodem zakupu, a także paskiem sportowym. Całość zostanie zapakowania do ekologicznego pudełka. 

Apple Watch SE — charakterystyka urządzenia 

Każdy Apple Watch SE poleasingowy jest przez nas badany pod kątem technicznym i odnawiany. Dzięki temu parametry urządzenia nie odbiegają od oryginalnych. Smartwatch charakteryzuje się zatem: 

  • nowoczesną i przemyślaną konstrukcją — jest wygodny na co dzień, w pracy i podczas aktywności fizycznej. Watch dopasowuje się również do różnych stylizacji (od sportowych, przez casualowe, aż po eleganckie); 
  • rozbudowanymi funkcjami — umożliwia m.in. rozmawianie, nawigowanie, kontrolę snu, treningów czy tętna; 
  • odpornością na uszkodzenia — można go eksploatować w każdych warunkach; 
  • doskonałym czasem pracy na jednym ładowaniu. 


Apple Watch SE poleasingowy to urządzenie dla Ciebie, jeśli cenisz estetykę, funkcjonalność i dobrą cenę. Świetnie sprawdzi się także w połączeniu z innymi urządzeniami, przykładowo iPhone 13 Mini. Zapewniamy darmową dostawę i 14 dni na ewentualny zwrot.

mail-icon
By subscribing to the newsletter, you accept our   Privacy Policy. You can unsubscribe from the newsletter at any time.
Product added to wishlist