Menu

Filtruj

Filter By

Price

Price

  • €578.00 - €721.00

Battery capacity (mAh)

Battery capacity (mAh)

Internal memory

Internal memory

Color

Color

SIM card type

SIM card type

Active filters

Pokaż produkty

iPhone 13 Pro Max (refubrished)

44

Filtruj

iPhone 13 Pro Max refurbished – postaw na design

Telefony komórkowe Apple iPhone wyróżniają się na tle konkurencji charakterystycznym designem. iPhone 13 Pro Max nie odbiega od tego trendu. Cechuje się minimalistyczną i elegancką obudową, która jest ceniona przez użytkowników modelu. Tym, co go wyróżnia, jest także wysoka jakość materiałów wykorzystanych w procesie produkcji. Połączenie szkła, aluminium lub innej stali szlachetnej wpływa na trwałość telefonu. Charakterystyczna konstrukcja jest więc nie tylko estetyczna, ale przy tym bardzo wytrzymała. iPhone 13 Pro Max odnowiony jest odporny m.in. na:

  • wstrząsy,
  • upadki z niewielkich wysokości.

iPhone 13 Pro Max – odnowiony, powystawowy sprzęt w doskonałym stanie

Dostępne w Luxtrade odnowione telefony komórkowe to gwarancja idealnego stanu urządzenia. Kup iPhone 13 Pro Max poleasingowy i zyskaj pewność, że otrzymany sprzęt spełni Twoje oczekiwania. Każdy model z naszej oferty przechodzi szereg testów pod okiem specjalistów. 

Wśród telefonów z iOS dużym zainteresowaniem cieszy się model iPhone 13 Pro Max. Powystawowy sprzęt zawsze poddawany jest dokładnemu przeglądowi. Dla kupującego oznacza to, że kiedy do niego trafia, jest sprawny pod każdym względem. Nad przygotowaniem telefonu do obiegu czuwają eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo na każdy kupiony w Luxtrade model telefonu zyskuje się 24-miesięczną gwarancję. Jest to dodatkowe zabezpieczenie dla kupującego. W przypadku jakiejkolwiek usterki w ciągu tego okresu urządzenie jest naprawiane, a cały proces nie trwa zwykle dłużej niż 5 dni.

iPhone 13 Pro Max poleasingowy – czy warto go kupić?

W naszej ofercie znajdziesz poleasingowy, odnowiony i powystawowy iPhone 13 Pro Max używany - to sprzęt, który nadal działa równie sprawnie, co nowe egzemplarze. Każdy taki telefon dostępny w ofercie Luxtrade przechodzi szczegółową kontrolę, a następnie wszelkie wykryte usterki zostają usunięte. Po serwisie wygląda i działa dokładnie tak jak nowe urządzenie. Dodatkowo można liczyć także na wymianę okablowania, które wchodziło w skład zestawu, a w trakcie eksploatacji zostało zużyte. 

Kup iPhone 13 Pro Max refurbished od Luxtrade i przekonaj się, że możesz zyskać świetny telefon z wieloma nowoczesnymi funkcjami w doskonałej cenie. A jeśli jesteś miłośnikiem sprzętu "z jabłuszkiem" - zobacz także dostępne w Luxtrade laptopy Macbook Pro.

mail-icon
By subscribing to the newsletter, you accept our   Privacy Policy. You can unsubscribe from the newsletter at any time.
Product added to wishlist