Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni

Wybór telefonu poleasingowego Apple - to się opłaca!

   11/23/2021 17:00:00
Wybór telefonu poleasingowego Apple - to się opłaca!

Wybór telefonu poleasingowego Apple - to się opłaca!

Atrakcyjna cena w stosunku do jakości

Zakup nowego produktu Apple to wydatek rzędu 4 tys. złotych. Ekonomicznym rozwiązaniem jest wybór telefonu z drugiej ręki, który otrzymasz już za ułamek wartości nowego egzemplarza. Ceny smartfonów poleasingowych Apple są nieznacznie wyższe w porównaniu do typowo używanych urządzeń, jednak decydując się na elektronikę odkupioną od firmy zyskujesz wyższą jakość i lepszy stan telefonu.    

Poleasingowy czy używany?

Zastanawiasz się, jakie są różnice między telefonami używanymi a poleasingowymi? 

Po pierwsze - brak ryzyka podczas zakupu. Nigdy nie można być pewnym przeszłości telefonu używanego, oferowanego przez osobę prywatną. Nieuczciwi sprzedający ukrywają informacje o poprzednich naprawach, tym bardziej jeżeli użyto do nich tanich części zamiennych. Ponadto na serwisach aukcyjnych często umieszczane są telefony po zalaniu, które spotkały się z odmową uznania gwarancji. Właściciel takiego telefonu, chcąc pozbyć się problemu, publikuje atrakcyjną ofertę bez wspominania o usterce. 

Sposobów na oszustwo w internecie jest wiele - począwszy od wystawiania kradzionej elektroniki, po brak wysyłki sprzętu i zniknięciu z sieci od razu po otrzymaniu pieniędzy za produkt. Aby uniknąć nieprzyjemności, warto zainwestować w telefon poleasingowy, który stanowi bezpieczną i rozsądną opcję. Wybierając smartfon używany przez firmy, masz gwarancję, że pochodzi on z legalnego źródła.   

Informacją, której nie uzyskasz od prywatnego sprzedawcy jest okres użytkowania smartfona. Może również okazać się, że telefon był dotychczas w posiadaniu więcej niż jednego właściciela, co jeszcze bardziej skraca żywotność urządzenia. Jak to wygląda w przypadku telefonów poleasingowych Apple?    

Elektronika marki Apple to popularny wybór wśród dużych firm. Szacuje się, że elektronika wykorzystywana przez pracowników jest częściej wymieniana, niż bywa to w przypadku osób prywatnych. Umowa leasingowa zawiązywana przez korporacje trwa średnio od 2 do 3 lat, więc odsprzedawane urządzenie nie wykazuje wysokiego stopnia zużycia. Statystycznie wiek urządzenia poleasingowego oferowanego na rynku nie przekracza 2 lat. Biorąc pod uwagę trwałość smartfonów Apple, z zakupionego telefonu będzie można bezproblemowo korzystać przez kolejne kilka lat.    

Zainwestuj w poleasingowego iPhona

Zamiast zastanawiać się nad pochodzeniem i stanem technicznym używanego telefonu, warto wybrać urządzenie poleasingowe z legalnego źródła. Możesz mieć pewność, że tego typu smartfon posłuży jeszcze przez wiele lat od zakupu.

Comments

Log in or register to post comments
mail-icon
Produkt dodany do ulubionych