Menu

Filtruj

Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 649,00 zł - 699,00 zł

Колір

Колір

Розмір

Розмір

Візуальний стан

Візуальний стан

Активні фільтри

Pokaż produkty

Apple Watch 5

0

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Odnowiony smartwatch Apple Watch 5 

Szukasz smartwatcha w dobrej cenie, o rozbudowanych funkcjach i ciekawym designie? Dobrze trafiłeś. Znajdziesz u nas Apple Watch 5 używany, w odnowionej wersji. Urządzenie cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Umożliwia m.in. monitorowanie pracy serca czy dobranie treningu do konkretnego użytkownika. 

Apple Watch 5 od Luxtrade — dlaczego to się opłaca? 

Apple Watch 5 od Luxtrade to urządzenie używane i odnowione. Dzięki temu jego cena jest korzystna dla użytkowników. Kupując u nas, masz pewność, że smartwatch będzie działał niezawodnie. Każde urządzenie dostępne w sprzedaży jest wyselekcjonowane. Sprawdzamy je pod kątem jakości, funkcjonalności oraz parametrów technicznych. 

Przeprowadzamy zaawansowane, 40-etapowe testy we wspomnianych zakresach. Urządzenia obejmujemy również 3-miesięczną gwarancją. Nie musisz więc obawiać się usterek czy problemów z baterią. Każdy Apple Watch 5 odnowiony jest w pełni sprawny i pracuje w wydajny sposób. 

Oferujemy urządzenia, które są dostępne w: 

  • różnych wersjach kolorystycznych — w kolorze czarnym, srebrnym i złotym; 
  • dwóch rozmiarach kopert — 40 lub 44 mm; 
  • klasach A+ i X — klasa A+ oznacza urządzenie o doskonałym stanie technicznym, z drobnymi śladami użytkowania. Z kolei klasa X dotyczy smartwatchy, które mają nie tylko wzorowy stan techniczny, ale i wizualny. 

Szeroki wybór produktów pozwala dopasować konkretny model do własnych oczekiwań w zakresie estetyki, parametrów technicznych czy założeń budżetowych. 

Apple Watch 5 powystawowy — charakterystyka urządzenia 

Apple Watch 5 powystawowy jest odnowiony i sprawdzony pod kątem parametrów technicznych oraz wydajności. Dzięki temu masz pewność, że posłuży Ci przez lata. Oryginalne urządzenie ma także cechy gwarantowane przez Apple, czyli jest: 

  • wykonane z dobrej jakości materiałów — m.in. z aluminium; 
  • zaprojektowane z dbałością o detale — Apple Watch 5 pasuje do każdej stylizacji; 
  • funkcjonalne — smartwatch monitoruje pracę serca, zachęca do treningu, a także dobiera konkretne rodzaje aktywności do preferencji użytkowników; 
  • niezawodne — trwała konstrukcja i wbudowany iOS sprawiają, że Apple Watch 5 poleasingowy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Sprzedajemy produkty oryginalne, które są zapakowane w ekologiczne boksy. W ich wnętrzu znajdziesz poza urządzeniem kartę gwarancyjną i dowód zakupu, nowy kabel USB do smartwatcha, a także pasek sportowy. Polecamy także inne urządzenia Apple, między innymi iPhone X.

mail-icon
Підписавшись на розсилку, ви приймаєте наші   Politykę Prywatności. Ви можете скасувати підписку на розсилку в будь-який час.
Product added to wishlist