ORYGINALNE SŁUCHAWKI APPLE EARPODS...

ORYGINALNE SŁUCHAWKI APPLE EARPODS LIGHTNING

Oryginalne | Nowe | Najwyższa jakość

 

ORYGINALNE APPLE EARPODS LIGHTNING

  • Słuchawki Apple EarPods od tradycyjnych słuchawek, które są okrągłe odróżnia to, że precyzyjnie odzwierciedlają geometrię ucha. Słuchawki Apple EarPods nosi się dużo wygodniej aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.
  • Słuchawki douszne Apple EarPods ze złączem Lightning posiadają wbudowanego pilota dzięki któremu możemy regulować głośność, sterować odtwarzaniem muzyki i wideo a także odbierać i kończyć połączenia - za wszystko to odpowiada wbudowany pilot, wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk.
  • Projekt głośników, które są wbudowane w słuchawkach dousznych Apple EarPods eliminuje konkurencję bez dwóch zdań, słuchawki EarPods zaprojektowane zostały tak, aby minimalizować straty sygnału audio, zapewniając dźwięk najwyższej jakości jaka jest możliwa do osiągnięcia w dousznych słuchawkach.

KOMPATYBILNOŚĆ

Oryginalne słuchawki Apple EarPods działają z każdym urządzeniem ze złączem Lightning i systemem iOS 10 lub nowszym, w tym z iPodem touch, iPadem i iPhonem.

Stan urządzenia
Nowy
Gwarancja
24 miesiące
1 Opinie

Wszystko w porządku
Akcesoria sprawne, z gwarancją. Dodatkowo darmowa dostawa i profesjonalna obsługa. Wysyłka błyskawiczna i dobrze zapakowana. Polecam.
dnia

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.

W ramach strony internetowej www.luxtradestore.pl stosowane są pliki Cookies i przetwarzane są dane osobowe jej Użytkowników.