Menu

Telefony poleasingowe Samsung - czy warto w nie zainwestować?

   11/23/2021 15:00:00
Telefony poleasingowe Samsung - czy warto w nie zainwestować?

Telefony poleasingowe Samsung - czy warto w nie zainwestować?

Elektronika poleasingowa to sprzęt, który uprzednio był eksploatowany przez firmę i finansowany w formie leasingu. Telefony po zakończonych umowach leasingowych są wielokrotnie sprawdzane przed ponownym wprowadzeniem na rynek i stanowią najlepszy wybór pod względem stosunku jakości do ceny.

Wysoka jakość

Wiek smartfonów, z których korzystają pracownicy na podstawie umów leasingowych nie powinien przekraczać 2 lat. Ponadto telefony służbowe zazwyczaj wykorzystywane są rzadziej i mniej intensywnie niż egzemplarze użytkowane prywatnie. Rzadkością jest duża ilość pobranych aplikacji, które z czasem obciążają baterię telefonu i wpływają negatywnie na jej żywotność. Korzystanie ogranicza się głównie do podstawowych funkcji telefonu - a w rezultacie sprzęt po zakończeniu umowy odznacza się małym stopniem zużycia. Następnie smartfon poleasingowy zostaje dokładnie przetestowany, aby ponownie trafić do sprzedaży.    

Bezpieczeństwo zakupu

Wszystkie dopuszczone do sprzedaży smartfony poleasingowe pochodzą z legalnych źródeł oraz spełniają wysokie normy dotyczące stanu technicznego. Są w pełni sprawne, a do ich ewentualnych napraw używane są wyłącznie wysokiej jakości części i podzespoły. Ryzyko nabycia zniszczonego, kradzionego lub zalanego sprzętu w przypadku telefonów poleasingowych, w przeciwieństwie do używanych telefonów od prywatnych sprzedawców, jest zerowe.    

A do tego jeszcze gwarancja!

W przeciwieństwie do telefonów marki Samsung sprzedawanych przez osoby prywatne, elektronika poleasingowa podlega gwarancji sprzedażowej. W zależności od sprzedawcy, można liczyć nawet na 2 lata gwarancji na zakupiony sprzęt. Dodatkowo kupując telefon poleasingowy otrzymasz 14 dni na zmianę decyzji bez dodatkowych konsekwencji, podczas gdy kupno od prywatnego użytkownika (np. na platformie aukcyjnej) nie podlega prawu zwrotu.    

Ile zapłacisz za telefon poleasingowy Samsung?

Od czego zależy cena telefonu poleasingowego? Kupując elektronikę od sprawdzonego sprzedawcy, masz gwarancję dobrej jakości i niskiego poziomu zużycia smartfona. Z tego powodu, głównym wyznacznikiem ceny jest stan wizualny. Mowa tu o występowaniu rysek lub uszczerbień, które w żaden sposób nie wpływają na komfortowe korzystanie z urządzenia. Dobrą praktyką jest dołączanie do oferty rzeczywistych zdjęć telefonu, co umożliwia dokładne zapoznanie się ze stanem zakupowanego urządzenienia. Rabat względem ceny katalogowej może wynieść nawet do -60%! Wśród ofert znajdziesz także telefony poleasingowe Samsung, które wyglądem i stanem technicznym dorównują nowym egzemplarzom, lecz są dostępne w o wiele niższej cenie. Czy warto przepłacać, gdy wiesz, że smartfon poleasingowy Samsung może być równie dobry, co nowy?

Comments

Log in or register to post comments
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych