ŁADOWARKA SIECIOWA QUICK CHARGE 3.0

ŁADOWARKA SIECIOWA QUICK CHARGE 3.0

Quick Charge 3.0 | Najwyższa jakość

 

ŁADOWARKA SIECIOWA QUICK CHARGE 3.0

Quick Charge to technologia opracowana przez Qualcomma, która umożliwia szybsze naładowanie akumulatora w porównaniu do tradycyjnych ładowarek. Ma ona być pośrednim rozwiązaniem problemu krótkiego czasu działania smartfonów, a twórcy stale starają się dopracowywać tę technologię. Potwierdza to niedawne zaprezentowanie trzeciej wersji Quick Charge, która ma pozwolić na jeszcze szybsze naładowanie telefonu.

Już pierwsza wersja tego rozwiązania znacznie usprawniła uzupełnianie akumulatora, ponieważ pozwalała na naładowanie go o 40% szybciej niż zwykła ładowarka. Qualcomm Quick Charge 2.0 mógł się pochwalić wynikiem na poziomie 75%, a najnowsza wersja ma być o 38% wydajniejsza od poprzednika. Średnio umożliwiał on naładowanie baterii smartfona do 60% w 30 minut, a kolejna odsłona ma pozwalać na osiągnięcie 80% w 35 minut. Oczywiście wszystkie te dane są jedynie orientacyjne i zależą od kilku czynników, więc nie należy traktować ich zbyt dosłownie. Mimo to korzyści ze stosowania technologii szybkiego ładowania są widoczne gołym okiem. Jak Qualcommowi udało się jeszcze bardziej ulepszyć to rozwiązanie?

ŁADOWARKA SIECIOWA SZYBKIEGO ŁADOWANIA

QUALCOMM QUICK CHARGE 3.0

  • NAPIIĘCIA ZASILANIA: 100V-240V 50/60Hz 0,35A
  • NAPIĘCIA WYJŚCIOWE:  5V/2,4A ; 9V/1,8A ; 12V/1,5A
  • WSPÓŁPRACUJE Z WSZYSTKIMI KABLAMI USB
  • FUNKCJA SMART - AUTOMATYCZNIE DOSTOSOWUJE NAPIĘCIE ŁADOWANIA
  • QC 3.0 - CZTEROKROTNIE SZYBSZE ŁADOWANIE
  • 3 PORTY USB

Qualcomm chwali się, że technologia Quick Charge 3.0 wykorzystuje specjalne algorytmy, które jest w stanie oszacować zapotrzebowanie na energię w danym momencie, dzięki czemu jej transfer odbywa się z maksymalną wydajnością. Urządzenia wykorzystujące Quick Charge 3.0 mają się ładować o 38% szybciej od tych z QC 2.0, dwa razy szybciej od tych z QC 1.0 i cztery razy szybciej od tych ładowanych w "standardowy sposób".

Przeprowadzone przez firmę testy na akumulatorze o pojemności 2750 mAh pozwoliły na dobicie w ciągu 30 minut od 0 do ponad 70%

Stan urządzenia
Nowy
Gwarancja
3 miesiące
1 Opinie

Wszystko w porządku
Akcesoria sprawne, z gwarancją. Dodatkowo darmowa dostawa i profesjonalna obsługa. Wysyłka błyskawiczna i dobrze zapakowana. Polecam.
dnia

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.

W ramach strony internetowej www.luxtradestore.pl stosowane są pliki Cookies i przetwarzane są dane osobowe jej Użytkowników.