Menu

Filtruj

Filtrer par

Prix

Prix

  • 489,00 PLN - 2 499,00 PLN

Couleur

Couleur

Mémoire interne

Mémoire interne

État visuel

État visuel

Diagonale de l'écran

Diagonale de l'écran

Filtres actifs

Pokaż produkty

iPad Air

0

Filtruj

iPad Air odnowiony

Oferujemy urządzenia iPad Air dostępne w różnych generacjach — od 1. do 5, a także o różnych parametrach w zakresie pamięci wewnętrznej i kolorystyki. Dzięki temu dopasujesz poszczególne produkty do swoich potrzeb w zakresie ergonomii pracy czy oczekiwań estetycznych.

Masz już dosyć kartek do zapisywania notatek podczas codziennej organizacji? Chcesz urządzenia mobilnego, nowoczesnego i w rozsądnej cenie? iPad Air odnowiony od Luxtrade to propozycja dla Ciebie.

iPad Air powystawowy — charakterystyka urządzeń

Każdy tablet iPad Air używany dostępny w ofercie Luxtrade jest:

  • odnowiony i sprawdzony pod względem wizualnym oraz technicznym — każdy używany iPad Air przechodzi wieloetapowe testy sprawdzające jego wydajność, funkcjonalność oraz parametry techniczne, co daje nam pewność, że urządzenia, mimo iż są używane, nadal zapewniają komfort użytkowania;
  • wyposażony w ekran, który zapewnia wygodne przeglądanie, tworzenie grafik czy notatek;
  • objęty gwarancją — ta wynosi z reguły 3 miesiące, w trakcie których urządzenie zostanie poddane naprawom, jeśli dojdzie do usterki;
  • dostępny w wielu wariantach kolorystycznych oraz opcjach pamięci wewnętrznej — to pozwala dobrać urządzenie do budżetu i potrzeb;
  • wyposażony w wydajną baterią;
  • zaopatrzony w dobrej jakości procesor — urządzenia Apple, nawet te poleasingowe czy powystawowe, to gwarancja nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Każdy iPad Air powystawowy jest pakowany w oddzielne i eleganckie pudełko. Poza oryginalnym urządzeniem znajdziesz w nim również dobrej jakości ładowarkę dopasowaną do konkretnego modelu, kartę gwarancyjną i dowód zakupu.

iPad Air poleasingowy — czy to się opłaca?

iPad Air poleasingowy, niezależnie od tego, na którą generację urządzenia się zdecydujesz, to wygodny tablet zoptymalizowany pod względem jakości, wydajności i funkcjonalności. Apple jest najbardziej cenionym na świecie producentem tabletów czy smartfonów. Nawet używane produkty, których premiera miała miejsce kilka lat temu, często wyprzedzają technologicznie najnowsze modele od konkurencji.

Chcesz mieć estetyczne urządzenie, które na pewno będzie niezawodne, prestiżowe i po prostu wygodne w obsłudze? Zależy Ci na ekologii i ponownym wykorzystywaniu przedmiotów? iPad Air spełni Twoje oczekiwania, a przy tym jego cena jest naprawdę korzystna w zestawieniu z doskonałymi osiągami, jakie zapewnia.

Lubisz urządzenia marki Apple? Zobacz także dostępne w Luxtrade laptopy Macbook Air.

mail-icon
En vous abonnant à la lettre d'information, vous acceptez notre  Politique de confidentialité. Vous pouvez vous désabonner du bulletin d'information à tout moment.
Product added to wishlist