Menu

Regulamin akcji promocyjnej Dzień Ziemi w Luxtrade

Regulamin niniejszy precyzuje warunki akcji promocyjnej Dzień Ziemi w Luxtrade (dalej „Promocja") realizowanej w sklepie internetowym Luxtrade, oraz w sklepach stacjonarnych. Sklep internetowy dostępny pod adresem (dalej: sklep internetowy) https://luxtrade.pl/ 

Warunki akcji promocyjnej:

    1. Organizatorem Promocji jest Luxtrade Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Pszczynie (43- 200), Rybnicka 13, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000869315.

    2. W okresie trwania Promocji Organizator umożliwia klientom Sklepu internetowego uzyskanie rabatu w wysokości 100zł (stu złotych), odliczanego od aktualnej ceny zakupionych produktów w ramach jednego zamówienia w formie kuponu rabatowego. Minimalna wartość zamówienia musi być wyższa niż 500zł (pięćset złotych). W Sklepie internetowym ceny z uwzględnieniem ww. rabatu będą wyświetlane bezpośrednio na karcie produktu po wpisaniu kodu rabatowego w dedykowanym, oznaczonym polu. Kupon nie podlega realizacji w sklepie stacjonarnym.

    3. Udział w promocji brać mogą osoby pełnoletnie. Biorąc udział w akcji promocyjnej uczestnik akceptuje jej regulamin.

    4. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym od północy z 21 na 22 kwietnia 2022 do zakończenia akcji promocyjnej końcem tego samego dnia. Po zakończeniu akcji promocyjnej kupon tracą ważność.

    5. Kupony Promocyjne mogą być wykorzystane niezwłocznie po ich otrzymaniu, jednakże wyłącznie w okresie Promocji określonym w ust. 4. powyżej. Niewykorzystane Kupony Promocyjne przepadają.

    6. Minimalna wartość zakupów (łączna minimalna wartość Towarów w ramach jednej Transakcji, szczególności w koszyku, bez kosztów dostawy), która umożliwia skorzystania z Kuponu Promocyjnego musi przekraczać 500 złotych. Kupon Promocyjny nie może być wykorzystany do pokrycia kosztów przesyłki Towaru.

    7. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Organizatora, w szczególności możliwe jest uzyskanie rabatu w ramach kuponu na produkt już przeceniony. Rabat w ramach Promocji dotyczy jednego zamówienia. 

    8. Kupon Promocyjny nie podlega zbyciu i nie podlega wymianie, w tym na środki pieniężne.

    9. Kupon Promocyjny nie może zostać wykorzystany na innych platformach zakupowych.

    10. Naruszenie któregokolwiek z postanowień Regulaminu lub próba ich obejścia upoważnia Organizatora do wyłączenia podmiotu naruszającego z udziału w Promocji oraz powoduje utratę prawa do Kuponu Promocyjnego, w tym już przyznanego na skutek tego rodzaju działań.

    11. W przypadku, gdy Uczestnik podjął jakiekolwiek działania mające na celu ominięcie zabezpieczeń, mające wpływ na fałszowanie danych w celu otrzymania Kuponu Promocyjnego, Organizator może usunąć Uczestnika z uczestnictwa w Promocji.

    12. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna na stronie Sklepu internetowego oraz w siedzibie Organizatora. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu lub zmiany terminu obowiązywania niniejszej Promocji bez uszczuplenia praw nabytych przez klientów przed dniem dokonania zmiany, po ogłoszeniu na swojej stronie.

    13. W sytuacji sporu związanego z Promocją Organizator przyjmuje zgłoszenia reklamacyjne do 20 dni kalendarzowych po jej zakończeniu. Zgłoszenia przyjmowane są pisemnie na adres Organizatora: ul. Rybnicka 13, 43 – 200 Pszczyna.

    14. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności przepisy Ustawy kodeks cywilny (Dz.U.2020.1740).

    15. Sądem właściwym do rozpatrywania ewentualnych sporów jest sąd powszechny właściwy dla miejsca prowadzenia działalności przez Organizatora.

Przetwarzanie danych osobowych uczestników Promocji

    1. Luxtrade oświadcza, że jest administratorem danych osobowych uczestników Promocji w rozumieniu art. 4 pkt. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ("RODO").

    2. Dane osobowe Uczestnika Promocji są przetwarzane zgodnie z Polityką Ochrony Prywatności, dostępną tutaj: https://luxtrade.pl/content/2-polityka-prywatnosci 

Kupuj taniej, ekologiczniej i wybieraj odnowione!

Odnowiona elektronika to doskonała alternatywa dla nowych urządzeń.

Każdy produkt z naszej oferty jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją do 2 lat. Wybierając odnowione urządzenia z Luxtrade otrzymujesz wszystkie zalety nowego sprzętu za dużo niższą cenę i jednocześnie dbasz o dobro naszej planety.

Zalety Luxtrade

100% bezpiecznie

Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy sprawności

24m gwarancji

14 dni na zwrot i 24 miesiące gwarancji

Do 40% taniej

Zyskujesz wszystkie zalety nowego telefonu za dwukrotnie niższą cenę

Ekologicznie

Kupując u nas sprawiasz, że świat jest bardziej ekologiczny

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie

24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną 24 miesięczną gwarancję, door-2-door.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy błyskawicznie, zwykle od 3 do 5 dni roboczych. 

100% bezpiecznie

Do 40% taniej

Kupując w Luxtrade oszczędzasz do 40% względem nowego urządzenia, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz sprawności technicznej. 

Otrzymujesz w pełni sprawny i atrakcyjny wizualnie sprzęt, nowe modele topowych marek nawet 1500 zł taniej. 

100% bezpiecznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych