Menu

Regulamin niniejszy precyzuje warunki promocji „LUXMIKOŁAJ " (dalej „Promocja") realizowanej w salonach Luxtrade, których lista dostępna jest pod adresem https://luxtrade.pl/kontakt#nasze-sklepy-stacjonarne, (dalej „Salony") oraz w sklepie internetowym Luxtrade dostępnym pod adresem sklepu internetowego (dalej: sklep internetowy) https://luxtrade.pl/

  1. Organizatorem Promocji jest Luxtrade Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Pszczynie (43- 200), Rybnicka 13, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000869315.
  2. W okresie trwania Promocji Organizator umożliwia klientom Salonów oraz Sklepu internetowego uzyskanie rabatu w wysokości 100zł (słownie: sto złotych polskich), odliczanego od aktualnej ceny zakupionych produktów w ramach jednego zamówienia. Minimalna wartość zamówienia musi być wyższa niż 500zł (pięćset złotych polskich). W Sklepie internetowym ceny z uwzględnieniem ww. rabatu będą wyświetlane bezpośrednio na karcie produktu po wpisaniu kodu rabatowego w dedykowanym, oznaczonym polu. Chęć uczestnictwa w Promocji w Salonach należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego.
  3. Udział w promocji brać mogą osoby pełnoletnie.
  4. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym w dniach 6-12-2021 od godziny 00:01, do 12-12-2021 do godziny 23.59. W sklepach stacjonarnych promocja trwa w godzinach pracy sklepów w dniach 6 – 12 grudnia 2021.
  5. Promocja łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Organizatora. Rabat w ramach Promocji dotyczy jednego zamówienia w koszyku.
  6. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna do wglądu w Salonach, na stronie Sklepu internetowego oraz w siedzibie Organizatora. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu lub zmiany terminu obowiązywania niniejszej Promocji bez uszczuplenia praw nabytych przez klientów przed dniem dokonania zmiany, po ogłoszeniu na swojej stronie.
  7. W sytuacji sporu związanego z Promocją Organizator przyjmuje zgłoszenia reklamacyjne do 20 dni kalendarzowych po jej zakończeniu. Zgłoszenia przyjmowane są pisemnie na adres Organizatora: ul. Rybnicka 13, 43 – 200 Pszczyna.
  8. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności przepisy Ustawy kodeks cywilny (Dz.U.2020.1740).
  9. Sądem właściwym do rozpatrywania ewentualnych sporów jest sąd powszechny właściwy dla miejsca prowadzenia działalności przez Organizatora.

Kupuj taniej, ekologiczniej i wybieraj odnowione!

Odnowiona elektronika to doskonała alternatywa dla nowych urządzeń.

Każdy produkt z naszej oferty jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją do 2 lat. Wybierając odnowione urządzenia z Luxtrade otrzymujesz wszystkie zalety nowego sprzętu za dużo niższą cenę i jednocześnie dbasz o dobro naszej planety.

Zalety Luxtrade

100% bezpiecznie

Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy sprawności

24m gwarancji

14 dni na zwrot i 24 miesiące gwarancji

Do 40% taniej

Zyskujesz wszystkie zalety nowego telefonu za dwukrotnie niższą cenę

Ekologicznie

Kupując u nas sprawiasz, że świat jest bardziej ekologiczny

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie

24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną 24 miesięczną gwarancję.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy tak szybko jak to możliwe.

100% bezpiecznie

Do 40% taniej

Kupując w Luxtrade oszczędzasz do 40% względem nowego urządzenia, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz sprawności technicznej. 

Otrzymujesz w pełni sprawny i atrakcyjny wizualnie sprzęt, nowe modele topowych marek nawet 1500 zł taniej. 

100% bezpiecznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych