Do końca promocji pozostało:

dni

godziny

minuty

sekundy

Zrób zakupy za powyżej 500zł

i odbierz 100zł rabatu z kodem LUXMIKOLAJ


Regulamin niniejszy precyzuje warunki promocji „BLACK FRIDAY" („Promocja") realizowanej w salonach Luxtrade, których lista dostępna jest pod adresem https://luxtrade.pl/kontakt#nasze-sklepy-stacjonarne,
(„Salony") oraz w sklepie internetowym Luxtrade dostępnym pod adresem https://luxtrade.pl/ („Sklep internetowy").

  1. Kto jest Organizatorem Promocji?
    Organizatorem Promocji jest Luxtrade Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Pszczynie (43- 200), Rybnicka 13, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000869315.
  2. Jakie są zasady Promocji?
    W okresie trwania Promocji Organizator umożliwia klientom Salonów oraz Sklepu internetowego uzyskanie rabatu w wysokości 100zł (słownie: sto złotych polskich), odliczanego od aktualnej ceny zakupionych produktów. Minimalna wartość zamówienia musi być wyższa niż 500zł (pięćset złotych polskich). W Sklepie internetowym ceny z uwzględnieniem ww. rabatu będą wyświetlane bezpośrednio na karcie produktu. Chęć uczestnictwa w Promocji w Salonach należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego.
  3. Jaki jest okres trwania Promocji?
    Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych w dniach 23-30.11.2021 w godzinach 9:00- 21:00. W sklepie internetowym promocja trwa w dniach 23.11-30.11.2021 w godzinach 00:00- 23:59
  4. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Organizatora Treść niniejszego regulaminu jest dostępna do wglądu w Salonach, na stronie Sklepu internetowego oraz w siedzibie Organizatora. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu lub zmiany terminu obowiązywania niniejszej Promocji bez uszczuplenia praw nabytych przez klientów przed dniem dokonania zmiany. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

Czym jest TELEFON Z LUXTRADE?

Elektronika odnowiona z gwarancją najwyższej jakości

Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

Dowiedz się więcej

100% bezpiecznie

Każde urządzenie przechodzi rygorystyczne testy sprawności

24m gwarancji

14 dni na zwrot i 24 miesiące gwarancji

Do 60% taniej

Zyskujesz wszystkie zalety nowego telefonu za dwukrotnie niższą cenę

Ekologicznie

Kupując u nas sprawiasz, że świat jest bardziej ekologiczny

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie

24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną 24 miesięczną gwarancję, door-2-door.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy błyskawicznie, zwykle od 3 do 5 dni roboczych. 

100% bezpiecznie

Do 60% taniej

Kupując w Luxtrade oszczędzasz do 60% względem nowego urządzenia, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz sprawności technicznej. 

Otrzymujesz w pełni sprawny i atrakcyjny wizualnie sprzęt, nowe modele topowych marek nawet 1500 zł taniej. 

100% bezpiecznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
Produkt dodany do ulubionych