Menu

Apple Watch SE 2 Srebrny (produkt odnowiony)

100% bezpiecznie

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie
Do 24m gwarancji

Do 24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną gwarancję nawet do 24 miesięcy.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy tak szybko jak to możliwe.

100% bezpiecznie
Ekologicznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
Model: Apple Watch SE 2
Pojemność baterii (mAh): 40mm: 245
44mm: 296
Gwarancja: 3 miesiące
Pełna specyfikacja
Kolor
Cellular
Rozmiar koperty
Stan wizualny
  • Produkt klasy X

    Urządzenie we wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Stan wizualny

close-btn

Urządzenie w dopuszczalnym stanie wizualnym.

Produkt będzie nosił widoczne ślady użytkowania m.in.: liczne zarysowania i otarcia, delikatne pęknięcia obudowy oraz przebarwienia.

Gwarantujemy 100% sprawność techniczną urządzenia niezależnie od jego wyglądu.

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym.

Produkt będzie nosił drobne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Gwarantujemy 100% sprawność techniczną urządzenia niezależnie od jego wyglądu.

Urządzenie we wzorowym stanie wizualnym.

Produkt nie posiada żadnych defektów wizualnych.

Gwarantujemy 100% sprawność techniczną urządzenia niezależnie od jego wyglądu.

Produkt klasy B

Urządzenie w dopuszczalnym stanie wizualnym. Produkt posiada liczne i wyraźne ślady intensywnego użytkowania, takie jak pęknięcia obudowy, znaczne wgniecenia, głębokie zarysowania i inne. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne.

Pokaż więcejPokaż mniej
Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania

Pokaż więcejPokaż mniej
Produkt klasy X

Urządzenie we wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Pokaż więcejPokaż mniej
Darmowa dostawa kurierem
14 dni na zwrot
999,00 zł
PTU PL 0
Faktura Vat marża lub paragon
close-btn
Santander

Przejdz do kalulatora

Jak to działa?

Elektronika z gwarancją
Jak nowa tylko lepsza

Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

99% Zadowolonych klientów

Elektronika z gwarancją Jak nowa tylko lepsza

Częste pytania

Czym jest Luxtrade?
Dlaczego warto kupować
urządzenia od Luxtrade?
Czy są to oryginalne produkty?
Czym jest Luxtrade?

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów z drugiej ręki w Polsce. Tworzymy bezpieczne środowisko zakupów elektroniki z drugiej ręki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

Dlaczego warto kupować urządzenia od Luxtrade?

Luxtrade to szeroki wybór urządzeń topowych marek, najwyższa jakość, bezpieczeństwo zakupów, gwarancja nawet do 24 miesiący i perfekcyjna obsługa. A wszystko to w cenie nawet dwukrotnie niższej, niż nowe urządzenie. Jesteśmy największą firmą sprzedażową w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Czy są to oryginalne produkty?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł oraz europejskiej dystrybucji. Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?
Jak dokonać zwrotu?
Co obejmuje gwarancja?
Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?

Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczny test 40 parametrów wizualnych i technicznych, podczas którego zostaje zakwalifikowany do jednej z trzech kategorii “klasa B”, “klasa A+”, “klasa X”.

Produkt klasy B

Urządzenie w poprawnym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Smartfon będzie nosił widoczne ślady użytkowania, takie jak zarysowania i wgniecenia.

Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Produkt klasy X

Urządzenie w wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Jak dokonać zwrotu?

Możesz dokonać zwrotu zakupionego urządzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania telefonu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz zwrotu i odeślij go razem z urządzeniem na adres:

Luxtrade zwroty

ul. Rybnicka 13

43-200 Pszczyna

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarancja Luxtrade jest oparta na ogólnych warunkach gwarancyjnych producenta. Szczegóły gwarancji dla poszczególnych gwarancji TUTAJ

To urządzenie przeszło pozytywnie kontrolę 22 parametrów jakości:

Ocena stanu wizualnego
Bluetooth & WiFi
Ładowanie
Poziom baterii
Przyciski boczne
Wibracje
Wykonanie połączenia
Wyświetlacz
Aktywacja smartwatcha
Aktualizacja smartwatcha
Czujnik tętna
Akcelerometr
Żyroskop
Monitor snu
Płatność zbliżeniowa
Wysyłanie wiadomości sms
odbiornik GPS
Krokomierz
Barometr
Miernik prędkości
Odtwarzacz muzyki
Czyszczenie smartwatcha z zabrud

Informacje

Apple Watch 7 odnowiony - 32gb pamięci

APPLE WATCH SE 2
Imponujące jak na "zegarek" 32GB pamięci sprawi, że będziesz mieć sporo miejsca na liczne aplikacje. Czujnik tętna pozwoli Ci na bieżąco monitorować pracę serca.

Apple Watch 7 odnowiony - bateria

POJEMNOŚĆ BATERII
Nie idziemy na łatwiznę. U nas albo najlepiej, albo wcale. Dlatego zawsze możesz liczyć na na doskonałej klasy baterie w naszych urządzeniach.

Apple Watch 7 odnowiony - monitorowanie parametrów zdrowotnych

WIĘCEJ PARAMETRÓW
Najlepsze co możesz dla siebie zrobić, to zadbać o zdrowie. Apple Watch SE 2 pozwoli Ci monitorować nie tylko tętno czy pracę serca, ale także jakość snu.

Apple Watch 7 odnowiony - poddany profesjonalnym testom

PROFESJONALNIE SPRAWDZONY
Cenimy sobie jakość i klasę, dlatego wszystkie urządzenia starannie testujemy podczas wieloetapowych procesów kontroli i ewentualnych napraw. Minimalizujemy do 0 szansę na usterki.

Apple Watch 7 odnowiony - plany treningowe

ZDROWIE
Zamykaj kolejne pierścienie aktywności, realizują indywidualnie ułożony plan treningowy. Apple Watch SE 2 znacząco Ci w tym pomoże.

Apple Watch 7 odnowiony - Apple Pay

APPLE PAY
Koniec z noszeniem przy sobie portfela czy karty. Apple Pay to wygoda płacenia zegarkiem za zakupy w sklepie czy usługi.

Apple Watch 7 odnowiony - zawartość zestawu

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Ładowarka sieciowa, dowód zakupu i karta gwarancyjna - tylko i aż tyle potrzebujesz do swojego Apple Watch 8.

Apple Watch 7 odnowiony - system iOS

SYSTEM OPERACYJNY
Kto raz spróbował iOS, nie zechce wrócić do innych systemów operacyjnych.

Apple Watch 7 odnowiony - ładowarka

ŁADOWANIE
W zestawie masz ładowarkę, którą sprawnie naładujesz swój smartwatch.

Apple Watch SE2 Srebrny.jpg

APPLE WATCH SERIES SE 2

Rozkochaj się w zegarkach.

Szybkość jest w modzie

Apple Watch SE 2 z nowym układem SiP S8 jest nawet o 20% szybszy. A kopertę zegarka wykonano w całości z aluminium pochodzącego z recyklingu. Jej dopasowany kolorystycznie i przeprojektowany spód powstaje w procesie redukującym emisję dwutlenku węgla o ponad 80%.

Wyświetlacz Retina

Zegarek Apple Watch SE 2gen został wyposażony w wyjątkowy ekran Retina, na którym mieści się jeszcze więcej danych. Dodatkowo pisanie oraz nawigowanie po menu jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Wszystko chodzi płynnie i bez jakichkolwiek spowolnień. Daj się ponieść wydajności pracy z najnowszym smartwatchem od Apple.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Apple Watch SE potrafi teraz rozpoznać zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi, przekazując dyspozytorom Twoje położenie, a także powiadamia kontakty alarmowe. Wykrywanie wypadków używa połączonej mocy udoskonalonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru dużych przyspieszeń z niespotykanie szerokim zakresem dynamicznym. Funkcja wykorzystuje również mikrofon, barometr, GPS oraz zaawansowany algorytm fuzji czujników oparty na analizie miliona godzin danych z rzeczywistych sytuacji na drodze i zderzeń samochodowych.

Większa motywacja

Nowe wskaźniki to jeszcze więcej motywacji w codziennych treningach. Wszystko dzięki pierścieniom aktywności, które usprawnią Twoje ćwiczenia i dostarczą przydatnych rad, które zmienią sposób, w jaki trenujesz. Możesz też zdefiniować własną aktywność i skonfigurować jej szczegóły, by jeszcze lepiej mierzyć osiągane efekty. Trenuj z Apple Watch SE 2gen i sprawdź jego możliwości.

Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją

Sprawdź swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i otrzymuj alerty o niskim lub wysokim tętnie i arytmiach. Dodatkowo aplikacja Lekiprzypomni Ci wygodnie i dyskretnie, że czas zażyć lekarstwo.

Monitoruj swój sen z Apple Watch SE 2

Apka Sen współpracuje z iPhonem, żeby monitorować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i dobrych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdź, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka, a także kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i pokazuje, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

Spokój i wyciszenie

Aplikacja uważność pomoże Ci rozładować codzienny stres oraz poprawić koncentrację. spokój ducha jest bardzo ważny w kontekście poprawnego funkcjonowania, dlatego warto, żebyś poznał już dzisiaj możliwości Apple Watch SE 2gen w tej kwestii.

Apple Watch SE2 Srebrny.jpg

zestaw.png

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE?

Oferowany zestaw zawiera:

  • Oryginalny watch,
  • Ekologiczne opakowanie (eco box),
  • Pasek sportowy czarny do czarnej koperty, biały do pozostałych,
  • Nowy kabel usb (zamiennik wysokiej jakości),
  • Dowód zakupu,
  • Kartę gwarancyjną,

W zestawie znajdują się wyłącznie sprawdzone akcesoria z certyfikatami CE oraz RoHS, które gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność.

CZY MOGĘ DOKUPIĆ INNE AKCESORIA?

W dolnej części oferty znajduje się zakładka Akcesoriaktóra pozwala na domówienie do zestawu preferowanych akcesoriów renomowanych firm. Korzystając z tej funkcji zyskujesz czas oraz darmową dostawę wybranych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Model Apple Watch SE 2
Pojemność baterii (mAh) 40mm: 245
44mm: 296
Gwarancja 3 miesiące
Pamięć wewnętrzna 32GB
Kolor Srebrny
Rok wprowadzenia na rynek 2022
Producent Apple
System operacyjny WatchOS 9
Rozmiar tarczy 40 mm
44 mm
Materiał korpusu Aluminium
Waga 40mm: 26,4g
40mm Cellular: 27,8g
44mm: 32,9g
44mm Cellular: 33,0g
Wymiary (mm) 40mm: 40x34x10,7
44mm: 44x38x10,7
Czas pracy baterii Do 18 godzin
Cellular Nie
Tak
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych