Menu

Apple Watch 4 Czarny (produkt odnowiony)

100% bezpiecznie

100% bezpiecznie

Jesteśmy największą Polską firmą w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych. Działamy od 2017 roku i zaufało nam już ponad 100.000 zadowolonych klientów. Wszystkie urządzenia Luxtrade pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł europejskiej dystrybucji, są dokładnie sprawdzane i testowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów. Wysyłamy je z polskich magazynów, co zapewnia szybki czas dostawy i bezpieczeństwo transportu. 

100% bezpiecznie
Do 24m gwarancji

Do 24m gwarancji

Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości naszych telefonów, dlatego do każdego smartfona z Luxtrade dołączamy rozszerzoną gwarancję nawet do 24 miesięcy.

Wiemy, że telefon to niezbędne urządzenie, dlatego naprawy gwarancyjne dokonujemy tak szybko jak to możliwe.

100% bezpiecznie
Ekologicznie

Ekologicznie

Na naszej planecie jest prawie tyle samo telefonów, ile ludzi. Wymieniamy telefony średnio raz na dwa lata, co znacznie odbija się na środowisku naturalnym. 

Wyborem zakupu używanej elektroniki przyczyniasz się do ochrony środowiska, dajesz drugie życie urządzeniom i redukujesz ilość elektroodpadów. Wspólnie zadbajmy o lepszą przyszłość dla naszej planety.

100% bezpiecznie
Apple Watch 4 czarny odnowiony - używany, poleasingowy smartwatch Apple refurbished
  • Apple Watch 4 czarny odnowiony - używany, poleasingowy smartwatch Apple refurbished
Model: Apple Watch 4
Pojemność baterii (mAh): 291,8
Gwarancja: 3 miesiące
Pełna specyfikacja
Kolor
Rozmiar koperty
Stan wizualny
  • Produkt klasy A+

    Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania

Stan wizualny

close-btn

Urządzenie w dopuszczalnym stanie wizualnym.

Produkt będzie nosił widoczne ślady użytkowania m.in.: liczne zarysowania i otarcia, delikatne pęknięcia obudowy oraz przebarwienia.

Gwarantujemy 100% sprawność techniczną urządzenia niezależnie od jego wyglądu.

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym.

Produkt będzie nosił drobne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Gwarantujemy 100% sprawność techniczną urządzenia niezależnie od jego wyglądu.

Urządzenie we wzorowym stanie wizualnym.

Produkt nie posiada żadnych defektów wizualnych.

Gwarantujemy 100% sprawność techniczną urządzenia niezależnie od jego wyglądu.

Produkt klasy B

Urządzenie w dopuszczalnym stanie wizualnym. Produkt posiada liczne i wyraźne ślady intensywnego użytkowania, takie jak pęknięcia obudowy, znaczne wgniecenia, głębokie zarysowania i inne. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne.

Pokaż więcejPokaż mniej
Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania

Pokaż więcejPokaż mniej
Produkt klasy X

Urządzenie we wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Pokaż więcejPokaż mniej
Darmowa dostawa kurierem
14 dni na zwrot
599,00 zł
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
close-btn

Przejdz do kalulatora

Jak to działa?

Elektronika z gwarancją
Jak nowa tylko lepsza

Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

99% Zadowolonych klientów

Elektronika z gwarancją Jak nowa tylko lepsza

Częste pytania

Czym jest Luxtrade?
Dlaczego warto kupować
urządzenia od Luxtrade?
Czy są to oryginalne produkty?
Czym jest Luxtrade?

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów z drugiej ręki w Polsce. Tworzymy bezpieczne środowisko zakupów elektroniki z drugiej ręki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

Dlaczego warto kupować urządzenia od Luxtrade?

Luxtrade to szeroki wybór urządzeń topowych marek, najwyższa jakość, bezpieczeństwo zakupów, gwarancja nawet do 24 miesiący i perfekcyjna obsługa. A wszystko to w cenie nawet dwukrotnie niższej, niż nowe urządzenie. Jesteśmy największą firmą sprzedażową w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Czy są to oryginalne produkty?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł oraz europejskiej dystrybucji. Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?
Jak dokonać zwrotu?
Co obejmuje gwarancja?
Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?

Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczny test 40 parametrów wizualnych i technicznych, podczas którego zostaje zakwalifikowany do jednej z trzech kategorii “klasa B”, “klasa A+”, “klasa X”.

Produkt klasy B

Urządzenie w poprawnym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Smartfon będzie nosił widoczne ślady użytkowania, takie jak zarysowania i wgniecenia.

Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Produkt klasy X

Urządzenie w wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Jak dokonać zwrotu?

Możesz dokonać zwrotu zakupionego urządzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania telefonu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz zwrotu i odeślij go razem z urządzeniem na adres:

Luxtrade zwroty

ul. Rybnicka 13

43-200 Pszczyna

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarancja Luxtrade jest oparta na ogólnych warunkach gwarancyjnych producenta. Szczegóły gwarancji dla poszczególnych gwarancji TUTAJ

To urządzenie przeszło pozytywnie kontrolę 22 parametrów jakości:

Ocena stanu wizualnego
Bluetooth & WiFi
Ładowanie
Poziom baterii
Przyciski boczne
Wibracje
Wykonanie połączenia
Wyświetlacz
Aktywacja smartwatcha
Aktualizacja smartwatcha
Czujnik tętna
Akcelerometr
Żyroskop
Monitor snu
Płatność zbliżeniowa
Wysyłanie wiadomości sms
odbiornik GPS
Krokomierz
Barometr
Miernik prędkości
Odtwarzacz muzyki
Czyszczenie smartwatcha z zabrud

Informacje

APPLE WATCH 4
16GB pamięci umożliwi Ci posiadanie przy sobie wszystkich najważniejszych aplikacji. Ten smartwatch potrafi znacznie więcej, niż się tego spodziewasz.

bateria.svg

POJEMNOŚĆ BATERII
Jakość baterii to nasze "oczko w głowie". Starannie je dobieramy i jesteśmy z nich bardzo dumni.

WIĘCEJ PARAMETRÓW
Odkryj zaawansowane funkcje GPS, czujnika pracy serca wykorzystującego impulsy elektryczne (apka EKG), optycznego czujnika tętna czy ulepszonego przyspieszeniomierza.

PROFESJONALNIE SPRAWDZONY
Dbamy o to, aby wszystkie urządzenia dostępne w sklepie były w 100% sprawne technicznie i funkcjonalnie, a także jakościowo.

ZDROWIE
Jeśli tylko zechcesz, możesz porównywać swoje osiągnięcia z wynikami przyjaciół, wymieniając informacje dotyczące treningów. Przygotuj się raz w miesiącu na nowe wyzwania stawiane Ci przez Apple Watch 4.

APPLE PAY
Zamiast szukać nerwowo portfela, płać szybko i wygodnie za pomocą funkcji Apple Pay.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Dowód zakupu z kartą gwarancyjną oraz ładowarka sieciowa. To znajdziesz w swoim pudełku wraz ze smartwatchem.

iOS.svg

SYSTEM OPERACYJNY
Autorski, superbezpieczny i szanujący prywatność system iOS.

ŁADOWANIE
Jedyne czego potrzebujesz to podkładka ładujaca.

GRAY.png

Apple Watch Series 4

Apple zmieniło konstrukcję swoich smartwatchy, znacząco zwiększając wielkość wyświetlacza i ulepszając wiele funkcji. Apple Watch Series 4 sprawniej i jeszcze bardziej "inteligentnie" przeanalizuje Twoje postępy. Bieżące monitorowanie stanu organizmu (jak tętno bicie serca) nie tylko poinformuje Cię o Twojej kondycji, ale w razie potrzeby smartwatch sam wezwie pomoc. To już nie radykalna zmiana, a rawdziwa rewolucja.

Całkiem nowa konstrukcja

Zwężone, zaokrąglone ramki wokół wyświetlacza sprawiają, że Apple Watch 4 stał się większy. Kopera zachowała swój niewielki rozmiar, to wyświetlacz jest jeszcze wygodniejszy i bardziej czytelny. Dodatkowo Apple umiejscowiło pokrętło ułatwiające korzystanie z funkcji zegarka. Seria 4 smartwatchy od Apple, zmieści jeszcze więcej ważnych dla Ciebie informacji.

Idealny motywator i partner treningowy

Porównuj swoje osiągnięcia z przyjaciółmi. Apple Watch 4 ma funkcję, która umożliwia przesyłanie informacji dotyczących treningów. Ponadto raz w miesiącu przedstawi Ci nowe wyzwanie, na podstawie bieżących postępów, a w razie potrzeby zaproponuje indywidualny program ćwiczeń. Apple Watch 4 to znacznie więcej niż zegarek.

Apple Watch 4 proaktywnym monitorem zdrowia

Odkryj zupełnie nowe treningi do jogi, spacerów i w pełni zaawansowane funkcje dla biegaczy. Dzięki Apple Watch 4 będziesz zapisywać jeszcze więcej informacji o ćwiczeniach, a zegarek sam przypomni Ci o codziennej porcji ruchu. Kiedy upadniesz i nie będziesz wstawać lub Twoje parametry życiowe ulegną znacznemu pogorszeniu, powiadomi służby ratunkowe, podając Twoje dokładne położenie.

 

GRAY.png

zestaw.png

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE?

Oferowany zestaw zawiera:

  • Oryginalny watch,
  • Ekologiczne opakowanie (eco box),
  • Pasek sportowy czarny do czarnej koperty, biały do pozostałych,
  • Nowy kabel usb (zammiennik wysokiej jakości),
  • Dowód zakupu,
  • Kartę gwarancyjną,

W zestawie znajdują się wyłącznie sprawdzone akcesoria z certyfikatami CE oraz RoHS, które gwarantują pełne bezpieczeństo użytkowania oraz bezawaryjność.

CZY MOGĘ DOKUPIĆ INNE AKCESORIA?

W dolnej części oferty znajduje się zakładka Akcesoria, która pozwala na domówienie do zestawu preferowanych akcesoriów renomowanych firm. Korzystając z tej funkcji zyskujesz czas oraz darmową dostawę wybranych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Model Apple Watch 4
Pojemność baterii (mAh) 291,8
Gwarancja 3 miesiące
Pamięć wewnętrzna 16GB
Kolor Czarny
Rok wprowadzenia na rynek 2018
Producent Apple
System operacyjny WatchOS 5
Rozmiar tarczy 40 mm
44 mm
Materiał korpusu Aluminium
Waga 40mm: 30,1g
44mm: 36,7g
Wymiary (mm) 40mm: 40x34x10,7
44mm: 44x38x10,7
Czas pracy baterii Do 18 godzin
Cellular Nie
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych