Menu

Samsung Galaxy S21 Ultra (odnowione)

4

Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Samsung Galaxy S21 Ultra – smartfon dla wymagających

Samsung S21 Ultra to jeden z najpopularniejszych modeli smartfonów tego producenta. Telefon został wyposażony w wyświetlacz dotykowy z Dynamic AMOLED 2X, którego częstotliwość odświeżania ekranu wynosi aż 120 Hz. Wyświetlacz ma dość dużą przekątną 6,8’’. Wyróżnia się także rozdzielczością 3200 × 1440. 

S21 Ultra wyróżnia się dużą pamięcią przechowywania - jest to aż 128 GB z możliwością dodatkowego rozbudowania. Samsung Galaxy S21 Ultra ma także cztery profesjonalne aparaty. Główny aparat to aż 108 Mpix. Umożliwia on wykonywanie dokładnych zdjęć z ciekawym efektem rozmycia tła. Drugi aparat odpowiada za robienie zdjęć szerokokątnych i ma 12 Mpix. Pozostałe dwa w tylnej części mają po 10 Mpix. W przedniej części zamontowany został również obiektyw 40 Mpix, który idealnie sprawdza się przy robieniu selfie. Zapewnia także wysoką jakość obrazu w trakcie wideorozmów.

Samsung S21 Ultra – odnowiony sprzęt w doskonałym stanie

Samsung Galaxy S21 Ultra używany to doskonała alternatywa dla nowego urządzenia. Odnowione telefony często kojarzone są ze zniszczonymi modelami. Dostępne w Luxtrade smartfony poddawane są szczegółowej weryfikacji, co dotyczy również smartfona Samsung Galaxy S21 Ultra. Powystawowy czy poleasingowy sprzęt jest dokładnie sprawdzany przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Następnie jest poddawany czyszczeniu i procesom kontrolnym w zakresie jego działania. Ewentualne usterki są usuwane, aby zakupiony przez naszych klientów sprzęt był bezawaryjny i funkcjonalny. 

Wraz ze smartfonem, w pudełku znajduje się:

  • igła do tacki SIM,
  • kabel USB,
  • karta gwarancyjna.

Każdy smartfon kupiony w Luxtrade ma także dodatkową, 24-miesięczną gwarancję. Dzięki temu masz pewność, że w razie problemów zostaną one rozwiązane przez specjalistów.

Samsung S21 Ultra – powystawowy telefon w doskonałym stanie

Samsung Galaxy S21 Ultra odnowiony to doskonała inwestycja w atrakcyjnej cenie. Sprzęt używany jest znacznie tańszy niż nowe modele. Decydując się na zakup modelu z oferty Luxtrade, zyskuje się dodatkowo pewność, że otrzymany smartfon będzie w nienagannym stanie. Samsung S21 Ultra cieszy się w związku z tym bardzo dużym zainteresowaniem klientów i jest przez nich chętnie wybierany.

Jeśli preferujesz smartfony na Androidzie - zobacz także dostępne w Luxtrade modele Huawei.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych