Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

Seria 15 (odnowione)

1

Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

iPhone'y serii 15 to najnowsze osiągnięcie technologiczne firmy Apple, stanowiące kwintesencję innowacji i zaawansowanej inżynierii mobilnej - wyznaczają nowe standardy w branży smartfonów i oferują użytkownikom niespotykane dotąd możliwości. Każdy z modeli - od iPhone 15, poprzez 15 Plus, aż po 15 Pro i 15 Pro Max - został zaprojektowany z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników. Dynamic Island znany z serii iPhone 14, usprawnione systemy kamer oraz wsparcie dla zaawansowanych technologii łączności (5G, Wi-Fi 6E i długo wyczekiwany USB-C) czynią te smartfony jednymi z najbardziej wszechstronnych i funkcjonalnych urządzeń na rynku.

Poznaj wszystkie modele Apple iPhone serii 15

Podstawowe modele Apple serii 15 to iPhone 15 i iPhone 15 Plus - idealne wybory dla użytkowników poszukujących zaawansowanych funkcji w bardziej przystępnej cenie. Oba modele wyposażone są w Dynamic Island, zastępujący tradycyjny notch, zapewniając intuicyjną obsługę interfejsu użytkownika. Nowością w tej serii jest aparat główny o rozdzielczości 48 MP, który pozwala na robienie zdjęć o wysokiej jakości, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Tryb portretowy został ulepszony dzięki automatycznemu wykrywaniu głębi, co umożliwia tworzenie portretów bez konieczności ręcznego przełączania trybów.

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max to modele premium, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Obudowa wykonana z tytanu lotniczego zapewnia wyjątkową trwałość przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Nowością jest także przycisk akcji, który można dostosować do własnych potrzeb, umożliwiając szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji. Co najlepsze - skrupulatnie odnowione, używane Apple iPhone serii 15 będą znacznie bardziej przyjazne dla Twojego portfela, niż nowe egzemplarze!

Dlaczego odnowione, używane Apple iPhone serii 15 z Luxtrade to dobra inwestycja?

W Luxtrade dbamy o to, aby każdy odnowiony iPhone przeszedł rygorystyczny proces refabrykacji. Nasze urządzenia są dokładnie testowane i sprawdzane pod kątem wydajności, jakości oraz estetyki. Proces ten obejmuje wielokrotne testy funkcjonalne oraz wymianę zużytych komponentów na nowe. Każdy używany, refabrykowany iPhone serii 15 działa i wygląda jak nowy egzemplarz, oferując Ci pełną funkcjonalność i niezawodność w niższej cenie. Dajesz też urządzeniu drugie życie i pomagasz w walce z elektrośmieciami, które zalewają naszą planetę!

Wybierając odnowiony Apple iPhone z serii 15 w Luxtrade otrzymujesz dostęp do najbardziej nowoczesnych technologii opracowanych w Cupertino, ciesząc się jednocześnie znacznymi oszczędnościami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - już dziś możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy postawili na jakość, niezawodność i oszczędność.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych