Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

iPhone XS (odnowione)

0

Luxtrade - banner Luxtrade - banner
Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Następca przełomowego modelu X nie przyniósł ze sobą tylu zmian, natomiast okazał się rozwinięciem i ulepszeniem zastosowanych w nim rozwiązań i technologii. Pokazany światu po raz pierwszy we wrześniu 2018 roku, model XS jest stylistycznie bardzo podobny do X, natomiast jego wzmocniona specyfikacja techniczna umożliwiała mu konkurowanie z najmocniejszymi urządzeniami konkurencji, obecnymi na rynku w drugiej połowie 2018 roku. iPhone XS refurbished to również dzisiaj doskonały i mocny smartfon, z 64 lub 256 GB pamięci, który pozwala na pełne wykorzystanie potencjału systemu iOS, ekosystemu Apple i wszystkich funkcjonalności współczesnych telefonów komórkowych. Jego mocną stroną jest doskonały aparat, który w każdych warunkach pozwoli Ci wykonać wyraźne i ładne zdjęcia. Szybki procesor Apple A12 Bionic, 4 GB pamięci RAM i szybki magazyn danych NVMe gwarantują błyskawiczne odpowiadanie na każde zadanie, niezależnie od wyzwań, jakie przed nim postawisz. Całość zamknięta w prestiżowej obudowie wygląda i pracuje dokładnie tak, jak oczekiwalibyśmy od urządzenia klasy premium.

iPhone XS odnowiony - charakterystyka

iPhone XS to drugi model wykonany w „bezramkowej” technologii wyświetlacza, który jedynie na górze ma charakterystyczne wycięcie na moduł Face-ID. Został on ulepszony w stosunku do rozwiązania zastosowanego w modelu X – tak, by pozwalać na jeszcze szybsze odblokowywanie i na rozpoznanie twarzy pod jeszcze większym kątem. Wykonany w litografii 7 nm procesor A12 Bionic zarówno w momencie premiery, jak i również dzisiaj stawia to urządzenie w czołówkach benchmarków i pozwala odnieść wrażenie, że mamy do czynienia ze sprzętem z najwyższej półki. W sklepie App Store nie ma wciąż aplikacji czy gry, która zacinałaby się na tym urządzeniu. Za wrażenia z użytkowania tego urządzenia odpowiada zestaw dwóch głośników, pracujących w trybie stereo, a także świetny wyświetlacz OLED, o rozdzielczości 2436 x 1125 o zagęszczeniu pikseli 458 na cal. Wyświetlacz jest uznawany za jeden z najlepszych w swojej klasie i z pewnością wśród urządzeń zaprezentowanych w 2018 roku nie sposób znaleźć lepszą ofertę.

Cechy wyróżniające iPhone XS refurbished

Kolejną cechą wyróżniającą model XS nad konkurencją, są aparaty. iPhone słyną z dobrej jakości zdjęć, ale XS wyróżnia się pozytywnie nawet na tle innych produktów Apple. Dwa sensory – 12 MP podwójnie stabilizowany oraz teleobiektyw o tej samej rozdzielczości i także stabilizowany optycznie (pozwalający na wykonanie zdjęcia z bezstratnym 2-kroknym zoomem), to zestaw, który nie zawodzi właściwie w żadnych warunkach. Nawet w nocy zdjęcia z iPhone’a XS są czytelne, wyraźne i o dobrej rozpiętości tonalnej. Urządzenie wyposażono ponadto w pojemną baterię o ogniwie 2658 mAh, którą można ładować korzystając z szybkich ładowarek 15 W oraz bezprzewodowo, zapewniającą cały dzień bezproblemowej pracy nawet w przypadku iPhone'a XS używanego.

Dlaczego warto kupić używany iPhone XS w Luxtrade?

Każdy oferowany przez nas egzemplarz iPhone XS odnowiony (powystawowy lub poleasingowy) przeszedł 22-elementowy, wyśrubowany test sprawności, dlatego decydując się na zakup jednego z naszych urządzeń, masz pewność, że będzie ono działało dokładnie tak, jak w dniu wyjścia z fabryki, a jego wygląd i praca na baterii nie będą wzbudzały zastrzeżeń.

A jeśli Apple to Twoja ulubiona marka urządzeń mobilnych - być może zainteresują Cię także smartwatche Apple Watch.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych